reklama

rajkec

Aktivan član
Poruka
1.674
Ljudi pojavljuje mi se reklama za neki sajt u obliku System message prozorcica na svakih 15-ak minuta ali samo kad sam konektovan na net. Inace dok sam na netu non stop nesto ucitava iako su svi browseri iskljuceni. Mnogo mi otezava konekciju BRE! Skenirao sam racunar od virusa i nista..... Ima li ko isti problem?
 
Rajkec, majka mu stara, imas li ti kakav Firewall.. Da li te to neko hakuje.???

Instairaj neki FW pa se onda kontrolis... Mozda ti neko neovlasteno rovari po kompu...

Ovo je prva koja mi pada na pamet...

Pozzz....zzzzzz
 
Serijski_Ubica:
A možda je spyware ? Skini AdAvere ili SpyBot sa neta i skeniraj komp...

Skenirao sam i opet isto!


A sto se tice firewall-a koliko ja znam kad ga stavim onda mi ne stizu podaci sa neta, tj. ne mogu da otvaram sajtove i ostalo........ ili gresim
 
Fajervol konfigurišeš da ti propušta saobraćaj koji ti hoćeš. Kad neki program hoće na net, fajervol te pita da li mu to dozvoljavaš i posle si miran. (Uprošćeno - naravno, postoje složena podešavanja.) XP SP2 fajervol može za prvu pomoć, za kvalitetniju zaštitu npr. Zone Alarm. Inače, ima dosadnih spajvera koji se teško daju odstraniti... Pokušaj da u pretraživač uneseš adresu tog sajta + "spyware", možda se pojavi rešenje...
 
skeniraj komp sa vishe Spyware i Adaware programa...
to ja radim sa 3 program i svaki ima neki "svoj" adaware koji drugi nisu pronashli :wink:
 

Back
Top