Endless Summer 2006

Betty

Elita
Poruka
21.481
..ne, nije reklama :)


Krenulo je dugo toplo leto. Šta radite sa svojim najbližima u slobodno vreme, kakav sladoled pravite, čemu se radujete, kuda za vikend, šta na poklon...evo teme za letnje porodične trikove.
ja, npr, sad visim na netu dok se renovira stan. I to je nekakav trik - bolje da se sklonim nego da smetam :D
 
wow dobar ti trik (:

Lokacija: Za shporetom, Belgrade, Serbia, Europe, Earth, Universe... (:

sa najblizhima sam na "shta ima da se jede"...a s onim malo daljim "jesil dole da dodjem?"...
sladoled se ne pravi sladoled se jede...
radujem se...blah...
za vikend - "jesil dole da dodjem?"
shta na poklon?...wtf?...letnji zimski?...koja je razlika?...mozhda kilo jagoda il bitje lubenice?...gde to prestaje notjni dnevni?...sezonski?...
joj e jeste retko kad se setim neshto da poklonim...i to obichno ako neshto ugledam pa kao "e ovo bi mogo da qpim tom i tom"...a retko shta ugledam poshto ne volim da se ne znam shetam pored izloga il tako neshta...

ja visim na netu jer sam oboleo...naravno zavisnik sam od neta...ok mozdha nisam onaj najgori al prilichno...
 
idemo na plazu
jedemo u basti
peremo ves i tepihe jer je ovo jednistvena prilika
nemamo posebne trikove sto se rashladjivanja tice...voda ili sokis s' ledom i to je to
laganija klopa, laganija odjeca
 
Doruckujem na terasi
pijem kafu na terasi
rucam na terasi... i tako u nedogled :)
Ima i par stvari koje radim u kadi...
Predvece sedim u perku sa drugarima i cevcim hladne napitke (pivo)
Donusim odluke o dijeti i vezbanju
... i brijem se svaki dan :)
 
donosim odluke o vežbanju svaki dan takođe :lol: sad mi se posrećilo da mi best frend krenula na power jogu a da, konačno i to sam dočekala (vredelo je! :P ), i meni odgovara i lokacija termin :mrgreen:
jao a pranje zimskih stvari...čim minu renoviranje i kasniji događaji...
 
Прво одем на море....
Па онда, средином јула увек смислим неко реновирање стана, или неко кречење...тако нешто...
У паузама идем на Тису или на оближња језера...
Увече обожавам по летње баште по граду....
У августу често на базен, на језера...и већ полако почињем да се досађујем и кукам кад ће школа!
 
jbt . za trenutak pomislih da si rekla u fotelji ,i razmishljam kako me ova procitala - poshto ja volim da se suncam , ali u Bg sam dosad ne mnogo puta zapravo ishla -hahah.... sad ce stvarno biti endless , poshto necu juriti uslov i ostalo ....pa ovako - kad mushkarac spazii moje obline na plazi ,pomisli sigurno -ova ce biti dobra majka mojoj deci - sad je ovo ko shala ,al seksolozi kazu da imaju takvi nekakvi arhetipski motivi za sex ... ma zzm se u osnovi ...
 
pijem(o) kafu u krevetu i citam(o) dok neko (ne ja) vredno, od sabajle, radi na kompu. (Nema veze sto je vikend) Onda taj neko odseta malo pa ja dodjem do kompa da napisem sta to, evo sad, radim. Lencarim sa razumevanjem, A posle cu natenane da kuvam ovima koje volim. Verovatno ce, opet, rucak biti tek oko 5-6 sati, ali to ne smeta. Sada cu da se protegnem pa se vracam nazad u krevet uz knjigu i sendvice od "hrskavog peciva" sira i paradajza. Neka mrve padaju...! Odo' !
 
...došla sa dežurstva...spremam se za proslavu mature(više od 10 godina-samo to mogu da kažem)-imam zakazanog frizera pa šminkera.Ebi ga, mora malo da se godinice "zakamufliraju".... ;) :-D i da se uđe u "top 5" u generaciji!!! ;) :lol:
 
marina , lepo što je proslavu mature ubrajaš u trikove i magiju leta :) Lepo se provedi!

zorab:
pijem(o) kafu u krevetu i citam(o) dok neko (ne ja) vredno, od sabajle, radi na kompu. (Nema veze sto je vikend) Onda taj neko odseta malo pa ja dodjem do kompa da napisem sta to, evo sad, radim. Lencarim sa razumevanjem, A posle cu natenane da kuvam ovima koje volim. Verovatno ce, opet, rucak biti tek oko 5-6 sati, ali to ne smeta. Sada cu da se protegnem pa se vracam nazad u krevet uz knjigu i sendvice od "hrskavog peciva" sira i paradajza. Neka mrve padaju...! Odo' !

ova žena me oduševljava, svaki post (a baš retko piše!) je prava mala filigranska minijatura :)
E neka padaju mrve, samo uživaj! :D
 
Cim sunce grane, ja upadnem u neku manicnu fazu :D Pored posla, jurcanje sa decom, bicikla, roleri, shoping u zabrinjavajucim kolicinama, lagane, ali duge :mrgreen: setnje sa muzem Kako sam cele zime marljivo gladovala, sada ubiram plodove istog, pa se preoblacim sto puta na dan, sto me dodatno uveseljava :p Jedino sto muz i dalje kuva, a kucu sredim bas kada mora :roll:
 
Sa dragim šetam, najviše pored Dunava, uživamo u suncu. Moje retko viđam, otkako je otoplilo. Kad god ih zovem oni su "negde":-) Pravila frikomov sladoled, nije loš. Uopšte ne jedem manje:-( Radujem se svakom sunčanom i toplom danu, čula sam da ih neće biti puno ovog leta:-( Raduje me što mi se bliži rođendan :-)
 
I meni :) Ne znam da li da se radujem, nikad nisam nacisoto oko toga ko ce biti u gradu u jeku leta i hoce li taj dan biti tuzan ili mi se posreci s drustvom pa da ipak bude lep :?
apsolutni MUST za ovo leto: Frikomovo ORANGE BISCUIT sladoled - jafa, samo u sladoledu - mix narandže, čokolade i, ah živote, sladoleda od keksa!!! :P
LOVE sladoled vam je kao Swisslionov išler s jagodom i čokoladom, a još je u obliku srca i uz njega se dobijaju samolepljive minđušice!!! :D Ne bacajte, dakle, omot pre nego što proverite šta još ima unutra ;)
 
Iscekujem 7 dana odmora...posto nema mrdanja iz Bgda, moram sto bolje da isplaniram te dane...bice i setnje, i drndanja po kuci i blejanja.. :D .Obozavam sladoled Nirvanu zutu...Jedem je ko luda, i ono veliko pakovanje kad kupim bojim se da mi je malo...Cedim prirodne sokice od limuna, narandze i grejpa, sipam u flasu i ohladim. Imam osecaj da cu b iti usamljena na odmoru... :-| dragi radi tek predvece dolazi, sestra radi po smenama, mama radi, drugarica Sanja je nesto cudna u zadnje vreme, drugarica Goca mi je daleko, kuma mi je jos dalje...Fali mi jedna bliska zenska osoba za ispijanje kafe, za setnju, za cavrljanje, ogovaranje, zezanje...znas za sve ono sto ne mozes ni sa muzem, ni sa tetkom, ni sa mamom... :-|
Danas idem na depilaciju ruku, ha , ha , znaci doslo leto i majice na bretele...
 
Pa kao prvo krecenje,pa pranje zimskih stvari,more..ako bude sve ok,bratov rodjendan,sto znaci retko okupljanje bliznjih,za poklon neznam...previse komplikovan covek,treniranje,treniranje i opet treniranje(pomaze u teranju crnih misli,odklanja visak :-) )
Pijem vodu...ne pijem sokove,pijem cajeve(da i u sred leti) i to samo crni (menja mi kafu-kao)
Po koji letnji izlazak tu i tamo (mora nesto i da se cirne)..i tako...
 
И овог лета остајемо у Београду ... размишљамо да одемо малкице на Дивчибаре, али тешко. Дакле ... требала бих да упишем вожњу, купим неке ствари за кућу и да је средим ... иначе, свако вече шетам са драгим и клинцима ... старијег ћу да убацим у школицу пливања. Најслађе ми је када кренемо у шетњу и купимо омиљени сладолед овог лета - Macho од беле чоколаде, мммм, када седнемо у двориште, испред куће, испијамо кафицу и грицкамо колачиће, док се деца играју. Често шетамо поред Дунава, свратимо у луна-парк, разговарамо.
 
Betty:
I meni :) Ne znam da li da se radujem, nikad nisam nacisoto oko toga ko ce biti u gradu u jeku leta i hoce li taj dan biti tuzan ili mi se posreci s drustvom pa da ipak bude lep :?
apsolutni MUST za ovo leto: Frikomovo ORANGE BISCUIT sladoled - jafa, samo u sladoledu - mix narandže, čokolade i, ah živote, sladoleda od keksa!!! :P
LOVE sladoled vam je kao Swisslionov išler s jagodom i čokoladom, a još je u obliku srca i uz njega se dobijaju samolepljive minđušice!!! :D Ne bacajte, dakle, omot pre nego što proverite šta još ima unutra ;)


E... pa to se mora probati.
Jos dve nedelje do puta.
Ali prvo klopam burek sa jogurtom, kao bazu, a posle dodje slatka nadogradnja!
 
jeste, blpd je u pravu, a i na kraju se svakako mora umreti :lol:
btw. a sladoled je stvarno super doručak ;)

još jedan trik: ne ići s posla pre mraka kući... Sedeti u baštama na trgovima, malim, cvetnim. Piti isključivo 'ladan nes (živeo Jacobs ICE 3 in 1 :P Od sada kofi može i sa česmovačom :lol: ). Svakog dana popiti po jedan jogurt. Ne fenirati kosu, već puštati da se suši na promaji :)
 

Back
Top