totalcommander kao e-mail klijent

da, ali mi nije jasno da li si ista pod milim bogom podesio:)

Elem, podesavanja su identicna onima kod outlooka ili beta..

udjes u network neighborhood, i videces
POP3_SMTP connection,

add connection
u polje pop3 i smtp upises, pop i smtp svog provajdera, i klikom na malu kockicu na kojoj ne kvazi magic stapic otvara ti se polje u koje unosis svoj usernam i password, i to treba popuniti i za pop i za smtp..

nakon ponovnog ulaska u POP3_SMTP Connection trebalo bi da ti se prikaze folder koji si nazvao kako si ga vec nazvao i svom mail accountu bi trebao da pristupis dvoklikom.

Dakle nikakva posebna podesavanja nisu nuzna, sem ovog sto sam navela

pozdrav
 
podesio sam kako si mi objasnila, ali pokaze da preuzima do 50-60% i onda mi pokaze ovu poruku:
external exception eedfade.please report this error to the author, with a description of what you were doing when this error occured.continue execution?
kada kliknem na Yes nista se dalje ne desava. o cemu se radi?
poz
 
ovo sto se tebi desava lici na win report kad se zapuca program sto se tebi izgleda desava..nisam nikapd pisala plugin za commandera tako da zaista ne znam sta ti se desava, ali trebao si odbiti report:)..

za sad jedina ideja koja meni pada na pamet je shabansko resenje pod imenom reinstalacija.. zvuci sasasavo ali cesto upali kad programi posasave ( jedan moj prijatelj cesto za probleme sa racunarom kaze, ako ga restartujes dovoljan broj puta..resice on to sam:) )

elem ja takvih problema nisam imala tako da ne mogu nista drugo niti pametnije da ti predlozim...

ako ne bude upalili, probaj da ga instaliras manuali, mislim da upustvo imas u read me fajlu koji ti je trenutno najverovatnije na c/prog files/totalcm/plugins..ili slicno

srecno:)
 

Back
Top