Fakultet bezbednosti(Fakultet civilne odbrane)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam na tom smeru i cini mi se da sam najbolje odabrala.Smer je najopstiji jer ti pruza mogucnost da radis i u sektoru bezbednosti i zastie i odbrane.Dakle,najperspektivniji,ali i sa najvise predmeta na osnovnim studijama.Izborni predmeti u 3. i 4.god te usmeravaju vise na ljudske ili socijalne resurse u zavisnosti od tvojih afiniteta.Inace,fax je koncipiran tako da ti pruza znanje iz pravnih,politickih,ekonomskih...itd.nauka,i bas zbog te svoje komplexnosti spada u teze fakultete.Ja sam licno prezadovoljna.

Profesori su uglavnom ok,uz par izuzetaka kao i svuda,i postoje i neke olaksice za polaganje odredjenih ispita.
 
Ja sam stari student na tom faksu.Apsolvirao sam,ali ga nikada nisam zavrsio zbog raznoraznih okolnosti.Uglavnom sam u inostranstvu.Ostalo mi je 7 ispita.Da li je pristupio Bolonjskoj deklaraciji?
Hteo bih da,kada bih uspeo,bar mi se prizna ovo sto sam zavrsio,kao sto je to slucaj na nekim drugim fakultetima (elektrotehnika,na primer).
 
Prve dve godine jesu zajednicke, ali se ipak smer bira prilikom upisa, odnosno posle objavljivanja konacne rang liste kandidata nakon prijemnog. Bitno je da se na dan raspodele smerova prisustvuje zbog toga shto se smerovi popunjavaju prema zheljama studenata koji se prozivaju po rang listi. Kad se popuni jedan smer (po pravilu prvi se popunjava smer Bezbednost), studentima ostaje da biraju preostala tri, i tako dalje...

Osim toga, smer moze da se promeni prilikom upisa trece godine, uz zahtev za promenu smera i dodatno placanje troskova prebacivanja na drugi smer.
 
шта се дешава са вама??? на официјелној страници факултета ништа ново, овде ништа не пишете, на студентском форуму већ пар месеци нема нове поруке....... страшно
ај мало информација за нас будуће студенте, знате како је :P
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top