Bez agencije u Bugarsku
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Bez agencije u Bugarsku

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    282

Wink Bez agencije u Bugarsku

Vec 2 godine idem bez agencije u Bugarsku, mesto Primorsko. Stavim poropdicu u kola, pasose u dzep i pravolinijski Primorsko. Cene privatnog smestaja su orijentaciono oko 5 eura po krevetu a moze i nize ako se cenkas. Obavezno cinm se nadje smestaj da se prijavite u njihovu miliciju da nebi imali problema na granici u povratku. To inace nista nekosta. O cenama hrane, **** i izlazaka netreba pricati. To je vise nego smesno. Vozim Audi 80 i niko mi nije dirao auto a parkirao sam ga ispred kuce. Kazi da se kradu kola ali kad vidim sta Bugari sve voze onda mi je smesno da ce neko ove nase kante stare 10 i vise god da digne. Ako je neko bio u Nesebaru ili nekom drugom mestu nek mi napise utiske jer bih ove godine promenio mesto odmora a ako nekoga zanimaju detaljniji saveti u vezi Primorskog i letovanja bez agencije nek se javi na jerotijeviczoran@yahoo.com. Pozdrav svima !

Početnik
    Učlanjen
    26.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Bez agencije u Bugarsku

Ja sam prosle godine bila sa sestrom u Nesebaru,mada to nije bio plan vec smo morali jer je u Kusadasiju iskrsao onaj turisticki napad...jedva smo nasli u poslednjem trenu smestaj preko agencije koji smo platili 13 evra i kao bile srecne,dosle tamo i videsmo da smo na petom spratu neke vile i da nemamo vodu brdo puta a upoznali momke koji su samo tako banuli i u istoj vili na nizem spratu dobili za 5 evra,a pritom sobe ekskluzivnije od nase,tako da smo se pokajale sto nismo i nas dve bez agencije,mogle bi opusteno da se snadjemo,posle smo upoznale jos dosta njih koji su samo tako banuli i nasli sta im odgovara,eto otprilike 5 evra...Sad ne znam sta te zanima oko Nesebara,cene su isto ok,svi ga nesto hvale mada nas dve nismo bas bile odusevljene jer u poredjenju s Turskom nam je tu bilo krs...

Početnik
    Učlanjen
    26.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

O boze?!!!!!!Cuj mene TURISTICKI mislila sam TERORISTICKI napad....prolupetala malo danas

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    282

Smile Re: Bez agencije u Bugarsku

Ma desavaju se greske. Kazi mi samo jel istina da u Nesebaru je svaki stan daleko od plaze tj nema nista u ponudi na samoj plazi ili na primer do 100 m.

Početnik
    Učlanjen
    26.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Pa nije da je plaza daleko od svega,ima tu nekih hotelcica i kuca i blizu ali sad ja bas ne znam nikog ko je recimo tu bas blizu bio...a inace ne znam kako je tamo gde si ti bio ali recimo meni se plaza uopste ne dopada,prljavo,guzva,prljava voda,skoro nikad nije za neko plivanje i kupanje,uvek neka zastavica za opreznost i retko kad moze da se pliva...glavna ulica nema nikakav morski i turisticki smek,ko da setam pancevom ili belom crkvom(ako si bio do belocrkvanskih jezera)...sve neke kineske prodavnice i pilici na raznju....cula sam da svi hvale kao stari grad u nesebaru i kao wow,romantika ludilo ali ti ljudi nisu bili ni u starom gradu budve niti h.novi a da ne pricam dubrovnik grcka ili sta vec jer taj stari grad u nesebaru je neuporedivo los i nikakav!!!Mi smo se jedino dobro provele zbog ekipe i brdo ljudi koje smo upoznale tamo,znaci provod od jutra do sledeceg,izlasci,ali mesto kao mesto je meni skroz bezveze....

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    282

Hvala na odgovoru. U Primorskom je izgleda druga prica. Plaze besprekorno ciste sa mnostvo dobrih i jeftinih restorana i kafica. Grad je mali ali nema cega nema. Boemski ako ti to ogovara. Puno fenomenalnih kafica a i restorana sa dobrom muzikom.....nema cega nema. Ima i ovde zastavica na plazi koje te obavestavaju o talasima i sl ali kupanje je uvek moguce. Spasioci besprekorno rade svoj posao-to ti odgovorno tvrdim jer tamo letujem vec 2 god sa zenom i 2 dece. Hvala na odgovoru jos jednom !

Veoma poznat goldfish (avatar)
    Učlanjen
    10.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    171

ja se uopste ne slazem sa maricom i cudim se sta je napisala :shock:
    imala sam fantastican smestaj (ne preko agencije), imala sam vodu naravno, plaze ciste, more cisto da cistije ne moze biti, nema guzve (da ti neko sedi na glavi itd) osim u onom delu gde se kupaju srbi (to je na pocetku plaze), taj je deo i jedini prljav (oko 50ak metara plaze).....

Učlanjen
    10.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    171

i, da, za porodicne ljude - raj

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    282

Unhappy Re: Bez agencije u Bugarsku

Jel si isla-isao u privatnom aranzmanu ili.....kako ? :|

Učlanjen
    10.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    171

pisem posle

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    282

ok...........

Učlanjen
    10.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    171

prvo uplatila preko agencije (prevoz+smestaj se placa kad stignes tamo)...medjutim, kad smo videle smestaj, nije nam se dopao, pa smo nasle nesto drugo.....extra extra smestaj po ok ceni, manjoj od one koju je nudila agencija.
    ovi koji izdaju apartmane te sacekaju na mestu gde staje bus
    nesebar je neobican jer nudi dosta toga i mladima i starima, porodicnim ljudima i onima zeljnim ludog provoda, ......cene su skroz ok, usluga je fantasticna naravno, grad je extra cist.....meni je i stari grad simpatican, neobican je....
    plaza fenomenalna, kao kopakabana , pesak sitan ,more cisto, uredjena i cista plaza, ma milina ...nema buke ni smeca na plazi
    Poslednji put ažurirao/la goldfish : 15.06.2006. u 13:22

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.06.2006.
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio jerotije
    Vec 2 godine idem bez agencije u Bugarsku, mesto Primorsko. Stavim poropdicu u kola, pasose u dzep i pravolinijski Primorsko. Cene privatnog smestaja su orijentaciono oko 5 eura po krevetu a moze i nize ako se cenkas. Obavezno cinm se nadje smestaj da se prijavite u njihovu miliciju da nebi imali problema na granici u povratku. To inace nista nekosta. O cenama hrane, **** i izlazaka netreba pricati. To je vise nego smesno. Vozim Audi 80 i niko mi nije dirao auto a parkirao sam ga ispred kuce. Kazi da se kradu kola ali kad vidim sta Bugari sve voze onda mi je smesno da ce neko ove nase kante stare 10 i vise god da digne. Ako je neko bio u Nesebaru ili nekom drugom mestu nek mi napise utiske jer bih ove godine promenio mesto odmora a ako nekoga zanimaju detaljniji saveti u vezi Primorskog i letovanja bez agencije nek se javi na jerotijeviczoran@yahoo.com. Pozdrav svima !
    ja sam sa drustvom bila u Nesebaru prosle godine,preko agencije je privatni smestaj bio 10 e,dobili smo extra apartman! 3 sobe (6 kreveta),2 terase, trpezarija,ogromna kuhinja sa jos jednim krevetom...apartman je bio u toj glavnoj ulici nesebara koja povezuje obe plaze,tako da nam je bilo super! Vode smo uvek imali. Gazda je jedino bio malo kivan na nasu buku i dolazio nam je da nam preti,ali smo ga na kraju pridobili pivom,tako da je i to bilo sredjeno. Inace,on nam je rekao da izdaje apartman za 8 e po osobi,normalno agencija mora da ima profit,ali idi slobodno solo,bez agencije,mnogo ljudi nas je startovalo na ulici kad smo stigli. Savet za plazu: postoji tzv. severna i juzna plaza,uglavnom ne znam koja je koja ali mi smo se prva 2 dana zeznuli,isli na "kracu" plazu,tamo su nas odrali za lezaljke i suncobrane koje moras da uzmes,a i talasi su mnogo veci na toj plazi pa je zabranjeno kupanje. E onda smo otkrili da na ovoj drugoj "duzoj" plazi postoji i deo bez suncobrana i ostalih gluposti,gde se nista ne naplacuje. Ta plaza je levo od hotela Panorama,ne mozes da ga promasis. Pa pokusaj da se snadjes. Cene su smesne. Hrana u restoranima je odlicna i jeftina. Komplet rucak po osobi izadje oko 15 leva (i to u slucaju ako se bahatis pa jedes najskuplja jela). Mislim,to je oko 7 eura.smesno zaista.
    lepo se provedi.....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.06.2006.
    Reputaciona moć
    45

e da,slazem se sa Maricom da je stari grad bez veze,a i to sa zastavicama zna da smori,ali to je do vremena. Nama je bilo ok vreme,pa smo bas mogli da se kupamo...samo su jedan dan svuda bile meduze pa nismo mogli da pridjemo vodi. Inace,samo na pocetku plaze su alge,prosetaj malo dalje i sve je ok.

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    282

Korisno-nema sta. Hvala !

Ističe se myche (avatar)
    Učlanjen
    31.05.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    66

ja sam prosle godine bila u bugarskoj-suncev breg
    isla sam preko agencije i stvarno je sve za dzabaka-snestaj,klopa,izlasci......
    ali ove godine idem kolima pa cu ustedeti na smestaju i prevozu-duplo!!!!!
    otisla bi do Primorskog pa bi da znam kakvi su vam utisci(plaza,klopa,izlasci)?

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    282

aKO IMA JOS KOMENTARA.......IZVOLITE !

Elita cleaner (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    282

oDGOVORICU TI SVE DETALJNO ALI SAD ME MRZI DA PISEM. oMLATIO SAM 4 PIVA I NEZNAM GDE SAM......

Slične teme

1. Pozivni za Bugarsku
    Autor elendil u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.05.2008., 21:19
  2. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 09.07.2007., 11:48
  3. U Bugarsku na bum?
    Autor skrbicm u forumu Putovanja
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 01.06.2007., 06:31
  4. Kako u Bugarsku na more?