Ukoliko neko zeli!!!
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Ukoliko neko zeli!!!

Početnik
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ukoliko neko zeli!!!

Ukoliko neko zeli neki od dole navedenih sistema, neka me slobodno kontaktira. Svi su isprobani, extra rade i funkcionisu:

Windows XP Media Center Edition 2005 - Operativni sistem koji dolazi na dva diska, sam naziv mu govori da ima media centar koji je zaista odradjen odlicno. Naravno SP2 integrisan!!! - cena 350 din;

Windows Vista Beta2 - Najnoviji build ( izdanje ) najnovijeg Windows operativnog sistema koji je jos u Beta fazi, extra stabilan, funkcionalan... Zaista, sve pohvale. Mane su manji bagovi koji se na jacim masinama ne osecaju. 3D akceleracija, desktop... Probleme ima sa pojedinim zvucnim karticama kao sto su Creative Audigy i Forte Media za koje ne postoje drajveri koji rade jos uvek... Ostalo je sve ok. Testirao sam je. Ukoliko neko zeli da proba isti, neka prvo pogleda koliko jaku masinu ima da bi kompletna funkcionalnost i mogla da dodje do izrazaja.1 DVD - cena 350 din.

Mac OS X - Najnoviji MacOSX 10.4.2 Tiger ( Macintosh operativni sistem ). Najstabilniji sistem do sada napravljen. Ko ga je probao, zna da je tako. Veoma probirljiv po pitanju hardvera, veoma redak kao softver. Ko bi zeleo da instalira isti, neka poseti neku od Apple stranica da se informise da li uopste i moze da instalira Mac na svojoj masini. Imam i veoma dosta programa uz njega kao sto su MSN Messenger, Opera, Macromedijin studio u kompletu, Operu i jos nekoliko desetina programa koji su na posebnom DVD-u. Inace, sam sistem je velicine 1 DVD. - 400 din.

Ukoliko nekome trebaju igrice za PC, imam skoro sve vrste svih zanrova, zainteresovani mogu da pitaju sta ih interesuje.

Onaj ko je zainteresovan da naruci neki od navedenih sistema, to moze uciniti na e-mail sistemi33@gmail.com

Ne zelim nikakvu raspravku ni sa kim ovde na forumu niti bilo gde u vezi sa gore navedenim posto zarade uopste nema jer kada poskidate sve to, pogledajte koliko to kosta da se skine ako ste personalni korisnik na bezicnom internetu. Ko je radio, zna!!!

POZDRAV

Iskusan BGD-Platform (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2006.
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano Re: Ukoliko neko zeli!!!

Citat Original postavio sistemi33
    POZDRAV
    Pozdrav i tebi.
    Ajmo modovi, lock.

Aktivan član ArkantoS-Vrbas (avatar)