policajac...

da li biste radili kao policajac/ka?


  • Ukupno glasova
    44
  • Anketa je zatvorena .
Ma ne zanima me, nerviraju me, dobro ne zenske, ali ovi debili, gledam ih tamo po Knezu posto sam cesto tuda prolazila kad idem na fax, stalno zaustavljaju neke klince da legitimisu, mog druga su startovali kad se vracao sa pijace jbt sa 2 kese pune povrca i voca, daj bre debili....
 
Radio bih kao POLICAJAC sa zadovoljstvom , otac mi je policajac , brat mi je zandarm , ja sam slicne profesije i sto da ne to je posao kao i svaki drugi . To sto vecina mrzi policiju i vojsku to je vas problem ! Svoju profesiju sam umalo promenio pre godinu dana i otisao u zandarmeriju , ali ostao sam ipak u ovoj firmi .Posao policajca je dosta rizican i slabo je placen !!!
 
Spock:
Ma ne zanima me, nerviraju me, dobro ne zenske, ali ovi debili, gledam ih tamo po Knezu posto sam cesto tuda prolazila kad idem na fax, stalno zaustavljaju neke klince da legitimisu, mog druga su startovali kad se vracao sa pijace jbt sa 2 kese pune povrca i voca, daj bre debili....


On je debil sto radi svoj posao , balavice obrisi nos pa lupaj gluposti . :evil: Prvo i osnovno da znas on svako lice koje mu deluje sumljivo moze da istrese iz gaca , da samo znas kakvi likovi u gradu danas mozes da sretnes, kojim metodama se sluze da sakriju V U T R U , heroin , naoruzanje ..... onaj koji ti na ulici deluje normalan i mislis taj ni mrava ne bi zgazio gresis . Danas klinci nose oruzje , duvaju na svakom cosku i treba da bude sto vise policije , sta nama smeta kad ispadnemo frajeri pred ribama i vozimo 170 km/h kroz grad i onda nas zaustavi policajac i ti kazes posle KOJI KRETEN ?!?!?! Pa pitam se ja ko je u toj situaciji kreten , ko je ugrozio ostale ucesnike u saobracaju . Pravis haos na stadionu , urlas kao majmun , lomis stolice policajac te zvekne pendrekom ti kazes ,DEBILI ne znaju nista drugo da rade nego da biju , neka hapse kriminalce ...jel tako ?!?!?!??!?! Uvek nadjemo neki izgovor da ih ocrnimo joj kako me nerviraju , odvratni su , debili u plavom ... a svi mi smo ispravni i nemamo mane . Lepo se kaze UJUTRO kad ustanes pogledaj se u ogledalo . Naravno ne stitim sve policajce da budemo jasni , jer danas vecina njih nije zavrsilo redovne skole u Kamenici od 4 godine , nego kurseve i taman su dobili vlast da mogu da rade sve sto hoce nad civilnim stanovnistvom jer to im je drzava dozvolila . Ne kazem da su svi posteni , ima ih koji su u tom poslu nasli kako da zarade koji dinar vise i bave se kriminalnim radnjama ,ali takvi uvek dodju pred lice zakona . :twisted:
 
batka_mija:
ali zbog cega ne biste radili kao policajac?

Nikad ne bih radio kao saobracajac ili klasican setac , jedino u ZANDARMERIJI ili u Brigadi ovoj iz 29.Novembra , SAJ .... to me privlaci .

Ne volim takvu vrstu posla da ja treba da budem taj koji ce da regulise saobracaj , kad vidim guzve na SLAVIJI , AUTOKOMANDI ... i policajac koji ni sam ne zna sta da uradi u toj situaciji i uvek se svi ljute na njega bio on u pravu ili ne , uvece treba da legitimises ljude , zameras se ljudima na taj nacin i zato vecina ne podnosi policiju , zato nas VOJSKU toliko vole da nas pljuju na svakom koraku ...i mi uvek imamo isto takvo misljenje za civile koji tako misle o nama !!! :lol:
 
Ok whitenickey, mojne se ljutish i vredjash, eto i sama sam imala uzasno iskustvo sa njima pa sam alergicna. I vecina su debili, a da ne pricham za narkomane inspektore i sl. svaka cast onome ko ovde kao policajac zaista radi svoj posao, ali malo je takvih. Vise me sve to asocira na devedesete kao sto rekoh, a zna se sta je sve bilo tada. Ok?
 
jebeni zandari rade sve sem svog posla
ovde kod mene u kraju se tacno zna ko sta valja i ono nista
nego startuju mene jednom nedeljno i upisu me u kartonce
znaju da nemam nista
al moraju nekog da upisu
kao rade svoj posao
jebeni zandari
 
Spock:
Ok whitenickey, mojne se ljutish i vredjash, eto i sama sam imala uzasno iskustvo sa njima pa sam alergicna. I vecina su debili, a da ne pricham za narkomane inspektore i sl. svaka cast onome ko ovde kao policajac zaista radi svoj posao, ali malo je takvih. Vise me sve to asocira na devedesete kao sto rekoh, a zna se sta je sve bilo tada. Ok?

Ma nije problem , nego kazem nisu ni svi oni ZLATNI ,ali veruj mi vise DEBILA mozes da sretnes na ulici nego njih sto ima . Kad cujes pricu da lik sakriva heroin u doopetu to je da se krstis , zena svercuje naoruznje 2 pistolja u kolicima svoje bebe :))))) , lik u lubenici sakrio u kesicama spakovan heroin ..... mnogo imas ludaka na ulici i videla si i sama da je 90% kriminalaca posle operacija SABLJA zavrsilo svoju karijeru , naravno dolaze drugi i danas sutra kad se udas i budes imala decu , koja ce ici u skolu gde se na svakom cosku prodaje droga , travuljaga ..... pozeleces da je sto vise policije , ali uvek ce biti onaj odgovor POLICIJA NE RADI SVOJ POSAO .
 
batka_mija:
a sta te to privlaci u zandarmeriji?

UNIFORMA je moj zivot i na taj poziv sam se odlucio od svoje 14 godine , evo vec 13-ta godina kako je nosim i nisam se ni jednog momenta pokajao zbog toga . Posao koji radis iz ljubavi , nije bitno koliko je placen .... iako svi kazu plata je bitna . Ja ne zivim od plate imam svoj privatni biznis koji radim nakon radnog vremena i tako zaradjujem. Zandarmerija je slicna nasim specijalnim jedinicama vojske , imaju odlicnu obuku i jako lep poziv naravno to ne razume onaj koji nema ljubav prema uniformi , tako da nema razloga da ja objasnjavam svoje razloge ovde jer 90% ljudi mrze policiju i vojsku !!!
 

Back
Top