ovako

avesic

Domaćin
Poruka
3.004
nešto sam ,, da ne ulazim u detalje ,, recimo eto čovek malo rešio da se opusti hvala bogu rodna zemlja , razne preradjevine daju razne opijate ,, ovi po kafanama konzumiranjem alkohola najradije bi verovatno cecu ili šemsu ili tako nešto malo folklora ,,, e sada -- ovi (neki tamo-ne znam ih ja) smota čovek džoint , izduva pljugu ,,, --- takvom na kraj pameti ne bi bio neki južni vetar ,,, čini mi se da je novi van gogh prava stvar uz dobru pljugu ,, ili mi se samo čini ??? dakle muzika i vrsta sredstva za opuštanje tesno povezani ,,

e žene ovaj mali vangog ,,,,,, uh ,, pa dala bi mu dannoćno
 
:lol: gde se seti semse?je l to jos postoji? :lol:
ja kad se opustam to je uz tisinu a ne duvam odavno
oh sigurna sam da ce biti aluzija na ovo ne duvam a mozda i nece posto sam napisala da sam sigurna
 
evo tek sam sad obratila [paznju na to, ali je zaista podeljeno, oni koje vole juzni vetar pre biraju alkohol nego travu... sad ovi kao malo 'kulturniji' su i na jednom i na drugom, paralelno... dok oni koji slusaju metal i tako to - hm, ne znam sta ima dovoljno jako za njih...
 
Je l' se meni chini ili ova tema vuche sokove iz nekih predrasuda?
Shabani udaraju po njakviju, techno tribe krckaju pilulice srece a ostali u jednu ruku 2,5L Jelena, u drugu shpritz...

Neka veza postoji mozda jedino izmedju Mitarmiricevaca i homemade alkohola, ali prosto usled toga shto u ruralnim sredinama nit' imash gde da nabavish neku egzotichniju supstancu, nit' imash gde chuti alternativniju muziq.

A ja sam se, brate, naslushao komentara tipa "kakva ti je to narkomanska muzika?", a (uglavnom) nit' look yeah, nit look mirisao...
Getting high on my own supply.
 
Airwaves mentol, pepermint bombone Paracin, tik tak, gomila cigareta, duzi espresso sa mlekom, milk sejk, lagana muzikica, ali ne one ubitacne balade, nego bas laganica, onako skroz opusteno, terasa i vetric...
 
..................
:wink:
 

Prilozi

  • Saobracajni znak za pijance.jpg
    Saobracajni znak za pijance.jpg
    33,5 KB · Pregleda: 10

Back
Top