Mesecni internet

Pa za kablovski ili ADSL cale nece da mi da pare, a kako da se prijavim na sezam pro, mislim gde trebam da odem i kazaem :: hocu dial-up::???
Ma ne bi ja trazio taj mesecni net, nego mi se cale iznervirao zato sto sam potrosio 20 sati za 3 dana....
 
Uros M:
Pa za kablovski ili ADSL cale nece da mi da pare, a kako da se prijavim na sezam pro, mislim gde trebam da odem i kazaem :: hocu dial-up::???
Ma ne bi ja trazio taj mesecni net, nego mi se cale iznervirao zato sto sam potrosio 20 sati za 3 dana....
Nije valjda da mu je jeftiniji dial up od ADSL/kablovskog ?!!!!
 
Uros M:
Pa za kablovski ili ADSL cale nece da mi da pare, a kako da se prijavim na sezam pro, mislim gde trebam da odem i kazaem :: hocu dial-up::???
Ma ne bi ja trazio taj mesecni net, nego mi se cale iznervirao zato sto sam potrosio 20 sati za 3 dana....
veruj mi da ti se sad vise isplati i najskuplji adsl nego dial up...
 
linabg:
veruj mi da ti se sad vise isplati i najskuplji adsl nego dial up...


Ne znam da li postoji nesto gore od modema... kako saam bio srecan kada sam ga se otarasio... mada jos mi stoji u compu... ko zna, mozda nekad i zatreba... ali obzirom da na poslu imam 2mps a kod kuce 128kbps... ne verujem da ce mi skoro trebati... :lol:
 
ja ti i dalje preporucujem da nekako ubedis caleta da uzmes adsl, kod beotela imas popust 30% za studente i onda te najeftiniji paket 256/64 izadje oko 1200 dinara, sledecih godinu dana(svaki mesec, naravno ;) ). mislim, provalice i cale da vam se ta akcija mnogo vise isplati.. mene je flat na dial up-u, kad se sve sabere, zajedno sa telefonom (tu liniju smo jako, jako retko koristili za razgovor), izlazilo oko 3000 dinara..
a kad pogledas brzinu koju imas, i (ne)mogucnosti, jasno ti je da je to ustvari bacanje para..
 
Al meni uopste ne zauzima liniju kad sam preko ISDN, a i treba mi sto pre taj net jer mi je cale popizdeo sto sam non-stop na netu
Dok ja ubedim caleta da uzme ADSL, proci ce celo leto...
tako da kad se zavrsi ovo leto prelazim na to da ga ganjam za ADSL, a do tada bi trebalo da se zadovoljim sa ovim...
 
ino mu kazes cale, vidi ovo, priblizno ista cijena uplate mjesecno:
dial up = ~30 sati na internetu
adsl/wirelless/kablovski = 24/7 citav mjesec
nema tu mnogo kalkulacija, modem je samo, ako bas nemas drugog izbora, tj. nemas provajdera tih usluga, vec ti je samo na raspolaganju dial up, e onda se on uzima, inace u suprotnom to je sve kako linabg rece bacanje para.
 
Uros M:
Al meni uopste ne zauzima liniju kad sam preko ISDN, a i treba mi sto pre taj net jer mi je cale popizdeo sto sam non-stop na netu
Dok ja ubedim caleta da uzme ADSL, proci ce celo leto...
tako da kad se zavrsi ovo leto prelazim na to da ga ganjam za ADSL, a do tada bi trebalo da se zadovoljim sa ovim...

nije mi jasno, zar ne mozes da pozajmis od nekoga 1700 dinara i da uplatis taj adsl, bez caleta.. jel ti on ne da iz inata, ili zato sto mu je skupo..
 
Pa je*i ga kad mi je cale kreten...
Pa naravno da nece iz inata zato sto sam mu pre godinu/dve trazio ISDN, i sada mi ***** :: Pa sta cu ja sad sa ISDN::
Ali popustice do kraja leta, pa cu sigurno da ga dobijem jednog lepog suncanog dana...:?
 

Back
Top