ŽENE VOZAČI

daca75

Iskusan
Poruka
6.607
Koliko puta vam se desilo da neko ispred kilavi dok vozi,da neko pokušava da skrene ili se parkira pa napravi gužvu iza sebe na putu (koja inače brzo prođe ali smo nestrpljivi)
i kad obiđete auto koji vam smeta u vožnji ironično konstatujete-ZNAO SAM -ŽENA uz to,znajući naš karakter,neki sočni komentar.

Ovo vas pitam jer mi je već preko glave omalovažavanja žene kao vozača i uopšte kao
učesnika u saobraćaju.Po svom iskustvu,mogu samo da kažem da je lepši pol
tolerantniji,svestraniji i ,što je možda najvažnije,pažljiviji vozač.

Da li i mislite tako Ili ste za varijantu---nije žena za volan?
 
A kako to muškarci skrenu bez da "pokušavaju", pa te gužve ni ne nastane?
:P
Inače, baš juče je žena je ušla do pola u raskrsnicu, i komotno stala da njena prijateljica izađe... A ova druga je, baš tada, imala verovatno još nešto VEOMA bitno da joj kaže... I tako, jednom nogom van auta, stoji ona tako...
Ne, zaista nije za nerviranje...
 
Kad vidis da u gradu neko vozilo kilavi i pravi zastoj ZNAJ DA JE TO ZENA VOZAC ili neki PENZOS .... mada nije uvek tako ima muskaraca koji voze gore od zena , to su likovi koji su platili vozacke dozvole ,a nemaju pojima o voznji :)))) !!!
 
daca75:
Koliko puta vam se desilo da neko ispred kilavi dok vozi,da neko pokušava da skrene ili se parkira pa napravi gužvu iza sebe na putu (koja inače brzo prođe ali smo nestrpljivi)
i kad obiđete auto koji vam smeta u vožnji ironično konstatujete-ZNAO SAM -ŽENA uz to,znajući naš karakter,neki sočni komentar.

Ovo vas pitam jer mi je već preko glave omalovažavanja žene kao vozača i uopšte kao
učesnika u saobraćaju.Po svom iskustvu,mogu samo da kažem da je lepši pol
tolerantniji,svestraniji i ,što je možda najvažnije,pažljiviji vozač.

Da li i mislite tako Ili ste za varijantu---nije žena za volan?

ahahahaha sve zavisi od zene do zene ali ja bogami kad sedim za volanom ako me neko iznervira odma mu ebem kevu:D Kod mene je ono tipa.....DECO VOLITE LI BRZU VOZNJU....hahaha neko mi kaze kao uh ti bolje da si bila mushko nego zensko;)
 
Da li i mislite tako Ili ste za varijantu---nije žena za volan?[/QUOTE]


Zena je za volanom i te kako samo ne one babuskere koje nemaju pojma da voze i stegnu onaj volan kao da ce im pobeci hahaha uzaaaaaaas:D
 
daca75:
Koliko puta vam se desilo da neko ispred kilavi dok vozi,da neko pokušava da skrene ili se parkira pa napravi gužvu iza sebe na putu (koja inače brzo prođe ali smo nestrpljivi)
i kad obiđete auto koji vam smeta u vožnji ironično konstatujete-ZNAO SAM -ŽENA uz to,znajući naš karakter,neki sočni komentar.

Ovo vas pitam jer mi je već preko glave omalovažavanja žene kao vozača i uopšte kao
učesnika u saobraćaju.Po svom iskustvu,mogu samo da kažem da je lepši pol
tolerantniji,svestraniji i ,što je možda najvažnije,pažljiviji vozač.

Da li i mislite tako Ili ste za varijantu---nije žena za volan?

DACO na tvojoj sam strani...Moguće je da kilave ali u 90% su muškarci oni koji
izazivaju sudare zbog prebrze vožnje..Žene su pedantnije i poštuju saobraćajne
propise dok mi muški baš i nehajemo za sve...Žene na vreme znaju šta je red dok
mi treba prvo, da nas nešto lupi po glavi, pa tek onda..
 
looodica:
hahaha white pa kad bih prolazio svake godine 6000 km iz ove vuko ebine do juge ne da bih zena naucila da vozi nego bila bi profa:D a ja vec vozim tako unazad X godina tako da sto se tice voznje nema ko jednu rec da mi kaze:D

Realno gledajuci bitno je ISKUSTVO u voznji , a stices ga vozeci non stop i prelazeci sto veci broj kilometara . Znaci ljubavi samo si 6000 km udaljena od mog srca .... nije to na kraju sveta 8-) :lol:
 
Psihologue:
Žene samo napred...



al' polako...
a130.gif
 

Back
Top