Da li je moguce da mts nema podesavanja za email?

clan

Primećen član
Poruka
514
Recimo mobtel ima podesavanja za email i to ubacis u telefon i radi a na mts sajtu nema podesavanja za email, negde procitah da mts ne podrzava email? Znam da mozes imati email na mts ali kada odes na ono valjda mts wap pa napravis email i onda da bi ga citao moras stalno da se kacis na sajt i saljes i primas email, ali za 063 mozes direktno iz email-a koji je ugradjen u telefon da skidas i saljes email! Znaci da li ima podesavanja i ako ima koje je podesavanje za Mts email da bi ga podesio u telefonu?
 
Evo podesavanje:

Da bi aktivirali mail pošaljete poruku Mail <lozinka> (npr. Mail nokia6600 gde je nokia6600 lozinka . ) na broj 770. To je password koji će te koristiti.
Lozinka ne sme biti kraća od 6 niti duža od 10 znakova.
Stići će poruka da je kreiran e-mail nalog.
Sada ići na Messaging>options>settings>e-mail>mailboxes>optins>new mailbox>mailbox settings.
Mailbox name - telekom064
Acces point in use - MTS GPRS
My e-mail adress - brojtelefona@gm.telekom.yu (npr.064123456@gm.telekom.yu
Outgoing mail server - x1.gm.telekom.yu
Send massage - immediately
User name - broj telefona npr.064123456
Password - kreirani password
Incoming mail server - x1.gm.telekom.yu
Mailbox type - POP3
security ports - off
APOP secure login - off
 
night:
'НИћ
Sada ići na Messaging>options>settings>e-mail>mailboxes>optins>new mailbox>mailbox settings.
Mailbox name - telekom064
Acces point in use - MTS GPRS
My e-mail adress - brojtelefona@gm.telekom.yu (npr.064123456@gm.telekom.yu
Outgoing mail server - x1.gm.telekom.yu
Send massage - immediately
User name - broj telefona npr.064123456
Password - kreirani password
Incoming mail server - x1.gm.telekom.yu
Mailbox type - POP3
security ports - off
APOP secure login - off


ел има неко да ово објасни за сименс CVX 70 ?
 
Moze pomoc?

Imam samsung X-200.Bez ikakvog browsera se nakacim gprs-om na Yahoo, gde imam svoj mail nalog.
Izaberem mail, upisem user/pass i onda nista.Nece da mi otvori moj mail, iako je dotle dogurao.

Isto mi radi na krstarici.Konektujem se, dobijem pocetnu, odaberem forum, kad cvrc.Sve teme su mi "posvetljene" plavom, znaci sve ih je istovremeno odabrao....Kako to da resim?
Za mini Operu, koju sam pokusao instalirati, kaze da nema dovoljno memorije, a ima, trebao bi....
 

Back
Top