Legija ostaje 40 godina u zatvoru

Nevernik u to

Aktivan član
Poruka
1.593
Vrhovni sud Srbije potvrdio je presudu Specijalnog suda kojom je Milorad Ulemek Legija (38) osuđen na 40 godina zatvora zbog ubistva bivšeg predsednika Srbije Ivana Stambolića i pokušaj ubistva lidera SPO Vuka Draškovića u Budvi, saznaje „Blic“.

Vrhovni sud Srbije potvrdio je presudu Specijalnog suda kojom je Milorad Ulemek Legija (38) osuđen na 40 godina zatvora zbog ubistva bivšeg predsednika Srbije Ivana Stambolića i pokušaj ubistva lidera SPO Vuka Draškovića u Budvi, saznaje „Blic“.

A tek treba da se osudi za ubistvo Zorana Djindjica!
Ima da iztruli u zatvoru! :D
 
Pa ako se dokazalo tako,sta ja da mu radim,steta,mlad covek ali svako da odgovara u ovu drzavu sta napravi,evo moj komsija imao udes,pijan vozio kamion sa stoku na pijac u Obrenovac,udario coveka u kola,pogino covek na lice mesta,sta sad ovom da radi drzava,nije hteo,nosi ga na dusi ali mora da robija,sta ja da mu radim,to mu je sto mu je.
Red u drzavu da se zavede!Cek,samo deda da dodje sa radikali na vlast i preuzme funkciju ministartva za poljoprivredu,ce da vidite kako cu pa poapsim neke sto muvaju po zemljoradnicke zadruge,ima oni meni bukagije da vuku!
 
Pa eto deda smatra da ako su mu to dokazali kao krivnju,e pa ne mozes ti u jednu drzavu sa kamioncinu punu sa pesak da pokosis ljude u kola onako na magistralu zato sto si protiv njih politicki i ostalo za Djincica i onoga komunistu Stambolica,jes bio komunista ali nismo mi partizani da bacamo u jame!I moji radikali u odbor,po selo i okolinu se slazu samnom.
 
Deda Miloje:
Pa eto deda smatra da ako su mu to dokazali kao krivnju,e pa ne mozes ti u jednu drzavu sa kamioncinu punu sa pesak da pokosis ljude u kola onako na magistralu zato sto si protiv njih politicki i ostalo za Djincica i onoga komunistu Stambolica,jes bio komunista ali nismo mi partizani da bacamo u jame!I moji radikali u odbor,po selo i okolinu se slazu samnom.


Tačno Miloje da ne može!
Ne možeš ni da apsiš tek tako kad dodješ na vlast pa budeš ministar poljoprivrede.
 
Deda Miloje:
Necu bre da apsim ja onako kako mi dune nego sa dokazi i papiri cu da sudu dokazem krivnju,kako zakidaju kada kupuju od mene mleko,zito i ostalo,cu ja tu zeljoradnicku mafiju da razbucam ko svinja masan dzak.

A ko će da ti da te papir-dokaze?
Mora to neko da sklepa.
A obično se sklepa onom koji nije nikako povezan sa...
A svi povezani.
Nemojte o Švajcarskoj molim Vas...
 
Nevernik u to:
Vrhovni sud Srbije potvrdio je presudu Specijalnog suda kojom je Milorad Ulemek Legija (38) osuđen na 40 godina zatvora zbog ubistva bivšeg predsednika Srbije Ivana Stambolića i pokušaj ubistva lidera SPO Vuka Draškovića u Budvi, saznaje „Blic“.

Vrhovni sud Srbije potvrdio je presudu Specijalnog suda kojom je Milorad Ulemek Legija (38) osuđen na 40 godina zatvora zbog ubistva bivšeg predsednika Srbije Ivana Stambolića i pokušaj ubistva lidera SPO Vuka Draškovića u Budvi, saznaje „Blic“.

A tek treba da se osudi za ubistvo Zorana Djindjica!
Ima da iztruli u zatvoru! :D

Da, živi u zatvoru kao u bubreg u loju, a Stambolić, a Đinđić, a njihove porodice?
 
У сараднји са хрватском мафијом убио дјиндјића -СРАМОТА!То је тај патриота, који се бај д веј дружио са готовином, као што су патриоте они који га подржавају.... :evil:
 
goxy:
У сараднји са хрватском мафијом убио дјиндјића -СРАМОТА!То је тај патриота, који се бај д веј дружио са готовином, као што су патриоте они који га подржавају.... :evil:
Pa ti koji ga podrzavaju imaju problem sa glavu,eto bio sa tim hrvatskim generalom,kakvo srpstvo nego mafija udruzena medjunarodna nema to je bratstvo i jedinstvo!
 
Prilikom izricanja prvostepene presude sudija Dragoljub Albijanic je rekao da je nesumnjivo utvrdjeno da je Ulemek organizovao kriminalnu grupu po nalogu bivseg predsednika Srbije i SRJ Slobodana Milosevica,sa ciljem da ubijaju MIloseviceve politicke protivnike.
 

Back
Top