Da li vam je bitno odakle je devojka vaseg sina ili decko vase cerke
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 66

Tema: Da li vam je bitno odakle je devojka vaseg sina ili decko vase cerke

Ističe se
    Učlanjen
    18.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Da li vam je bitno odakle je devojka vaseg sina ili decko vase cerke

Da li vam je vazno da li je iz vaseg grada, da li vam smeta ako je iz malog mokrog luga ili ne znam ja odakle. Iz male krsne ili lajkovca.

Poznat mammy (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano Re: Da li vam je bitno odakle je devojka vaseg sina ili decko vase cerke

meni ne
    Therapy has taught me that nothing is my fault

Poznat
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Da li vam je bitno odakle je devojka vaseg sina ili decko vase cerke

Зашто би сметало?

Iskusan
    Učlanjen
    26.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

U teoriji nije bitno, a u praksi bih mogla i da se potresem... zavisi od toga kakv/kakva je U svakom slucaju nikad nista ne bih rekla... nije moja, njegova je.

Primećen član KOCKARKA (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Apsolutno mi je nebitno.Postujem i postovacu svaki njihov izbor jedino kad se budu zenili ja bih volela da nam Bozic bude na isti dan ali nisam iskljuciva.Sebi biraju a mnoge druge stvari su vaznije i presudnije za njihovu srecu .Njihova sreca i zadovoljstvo svojim izborom je najbitnija.

Obećava Nefeli (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

Ne, bitno (ce mi biti) da ga-je voli i da je dobar covek.
    A ako je pride sa Vracara ili sa Dorcola, ne bih imala nista protiv. :wink:

Zainteresovan član Frezija (avatar)
    Učlanjen
    10.06.2006.
    Reputaciona moć
    44

U principu (što reče neko-teoretski), nije mi bitno.
    Mada... sve više hvatam sebe u razmišljanju baš o tome: da li mi je bitno.
    Čini mi se da nije.
    Neee znaaaam baš.

Veoma poznat marina.c (avatar)
    Učlanjen
    27.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    349

Ma, nije važno odakle je ,kakva je moda nastupila- važno je samo da bude suprotnog pola!!! :shock:

Domaćin banegad (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    93

Citat Original postavio marina.c
    Ma, nije važno odakle je ,kakva je moda nastupila- važno je samo da bude suprotnog pola!!! :shock:
    da
    bitno je da sin ne bude suprotnog pola
    **** Ryan - Richard Reiben

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

А одакле ти идеја за ову тему? Мислим, не разумем?!
    Си некад чуо да су непожељни зетови из Мале Крсне и Лајковца?

hanibaI77
    Guest

Citat Original postavio KOCKARKA
    Apsolutno mi je nebitno.Postujem i postovacu svaki njihov izbor jedino kad se budu zenili ja bih volela da nam Bozic bude na isti dan ali nisam iskljuciva.Sebi biraju a mnoge druge stvari su vaznije i presudnije za njihovu srecu .Njihova sreca i zadovoljstvo svojim izborom je najbitnija.
    a smetalo bi ti ako ne slavi bozic uopste ?

Aktivan član
    Učlanjen
    19.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    55

Ma nek je COVEK, ok prema mojoj ceri, sta ja imam s njegovim mestom rodjenja ?!

Ističe se Dr.Nitro (avatar)
    Učlanjen
    17.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Normalno da mi je bitno !!!!
    Prvo moram da vidim kakva mi je prija ... mislimjel je ima za ... pa ako je procenim da je OK .. onda sine rapali pa cemo u duetu !!!! Tata - Priju, a Sin - Cerku !

Zainteresovan član Frezija (avatar)
    Učlanjen
    10.06.2006.
    Reputaciona moć
    44

:-D :-D 8-) Da znaš da si u pravu.

Veoma poznat livija (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2006.
    When deep space exploration ramps up, it will be corporations that name everything. The IBM Stellar
    Reputaciona moć
    166

[font=Comic Sans MS]ponavljam se.... NIJE BITNO KO JE GDE RODJEN..... VECJ U SHTA IZRASTE.....
    pa ne mozhemo svi biti rodjeni u istom selu, pobogu.....
    [/font]

Primećen član Petka (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

anakin
    Guest

a istog pola ali iz Lajkovca?

Primećen član gudajoka (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Meni nije vazno odakle je ali je vazno sta je. Moze i biti i iz Gornje Visibabe ako je covek kulturan i obrazovan. Pri tom ne forsiram lekar, advokat itd... nego normalno obrazovan covek s kulturnim poslom. Budite iskreni, da li bi voleli da ceo zivot ulazete cerki u skolovanje: engleski, muzicka skola, balet, daj boze fakultet i onda se ona uda i ode u XY selo i okopava krompir i bere sljive ceo zivot?
    Naravno, ako je to bas jaaako usrecuje morala bih prihvatiti ali veoma tesko.
    Nisam imala nameru da vredjam ljude sa sela, o njima sve najbolje, ali ipak mislim da svi mi (ne)realno ocekujemo da nam deca postignu u zivotu vise od nas i postanu ko zna sta.
    Moja je jos mala za ovakve price, i mozda cu promeniti misljenje vremenom, ali za sada tako stoje stvari

Ističe se mojra (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Dok je iz Lajkovca to je sasvim u redu (ili Babusnice ili...) - ja vise brinem hoce li biti iz UAE ili Somalije, ili mozda Alzira...Ne zbog rasnih predrasuda vec zato sto bi mogao da pozeli da zivi na drugom kraju sveta pa da njegovu decu ni ne vidjam. Svaka pristojna, odgovorna i skromna devojka koju on odabere ce mi biti draga. A ako se ozeni pastiricom iz Moldavije, mi cemo im ostaviti dovoljno da se njeno, kako god bilo skromno, poreklo nikada ne spomene u negativnom kontekstu.

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

onda se ona uda i ode u XY selo i okopava krompir i bere sljive ceo zivot?
    Шта год да изабере, ако ће ОНА бити задовољна, али заиста задовољна, испуњена и срећна.....ја ћу је подржати!

Queen_
    Guest

Aco, presao si i na ovaj podforum:-? sad ce neka tema o tati, garant

Primećen član KOCKARKA (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio hanibaI77
    a smetalo bi ti ako ne slavi bozic uopste ?
    Ma ko da ce oni mene da pitaju sta bih ja volela.Bas hoces da budem konkretna?Ne bi me smetalo ako ga ne slave uopste ali bi volela da su ORTODOKS.I znam da bi me bolelo da mi unuce ne zna srpski jezik.

pajamaca
    Guest

naravno da mi je važno.
    pa nisam ja moju decu ubrala na grani!
    školovala, učila lepim manirima....omogućila im da vide sveta.....
    a oni da završe u nekoj vukoyebini zbog ljubavi?
    a a neće da može.
    ili da im druga polovina čačka nos za vreme ručka?
    ili podriguje?
    o pismenosti,učenosti...ne bi nisam kompetentna....
    mislim da je važno. iz mnogih navedenih razloga, mene ako pitate i po rasnoj osnovi.
    trebala sam da se udam za stranca....nisam mogla,shvatila sam na veme da smo mi i oni dva sveta.
    dakle. ja tako mislim.

Veoma poznat livija (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2006.
    When deep space exploration ramps up, it will be corporations that name everything. The IBM Stellar
    Reputaciona moć
    166

[font=Comic Sans MS]@pajamaca, a kakve veze ima vaspitanje s tim???
    to shto neko chachka nos ne znachi da je doshao iz mml.... tj. ne mora da znachi.... ima ljudi koji su rodjeni u GRADU, odrasli u GRADU, a ponashaju se kao SELJACHINE..... opet, ima ljudi koji su (literarno) sishli s brda... pa opet imaju neko kucjno vaspitanje.....
    velika je razlika izmedju seljaka i seljachine..... nema to veze s tim ODAKLE je......
    [/font]

pajamaca
    Guest

Podrazumevano naravno da je vaspitanje ključ svega!

pa ja nisam ni rekla da ne prihvatam da je neko sa sela...samo da je lepo vaspitan
    i zaista, znam da je to važno!
    i ne vidim kako si ti izvukla takav zaključak?
    izgleda da ovde ne sme da se iznese svoje mišljenje, jer ako se neko i usudi...
    može samo da dobije po nosu.

Slične teme

1. Savršen dečko/savršena devojka
    Autor fizio u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 96
    Poslednja poruka: 03.02.2014., 15:40
  2. Bivsi decko/devojka?
    Autor i-v-a-n-a u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 28.03.2010., 23:53
  3. da li vam je bitno zanimanje vaseg partnera?
    Autor ljubicica86 u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 04.03.2009., 21:58
  4. Decko/devojka? :)
    Autor Peki - NS - HPFC u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 467
    Poslednja poruka: 20.09.2008., 16:41
  5. Da li je muskarcima bitno kako se devojka svlaci?
    Autor T-Zex u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 24.09.2007., 12:40

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •