Deda Miloje-buduci ministar za poljoprivredu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Deda Miloje

Zainteresovan član
Poruka
221
Evo deco da vam se predlozim kao buduci ministar za poljoprivredu u vladu kod radikali i kod Tome,mog Sumadinca,Kragujevcanina,domacina(mada sam,ruku na srce ja veci domacin od njega ali ajd ;) evo i ovo sam naucio da koristim,dobro mi ide sa ovaj komjuter,kupio mi unuk,kaze,deda da ne umres nepismen,ja mu prvo zavrnuo jednu cusku za uvo,mislio bezobrazan,ko da ja ne znam da citam i pisem,brojim,oduzimam i sabiram,imam i jedan dobar digitron,kad ono,vidi ti ovo cudo,pa dete u pravu sad mi zao sto ga klepi.
Ta zena kod ovog lopova Dinkica iz stranku sa neki broj,ne mogu da se setim nema stranka preko dvajest garant,neki broj manji,ajd sad nije sto je Hrvatica,ne mozemo ni tako ali bre zensko,ona treba da pazi na coveka i na decu,kucu,sta se sve te smizle doteravaju,oce da budu ministarke(dobro ne smeta dedi sto se doteravaju,voli to deda,ih kakav sam ja bio svaler,baba pocne meni nesto a ja po zori iz susedno selo od jedne,samo je pogledam popreko zacuti ko zalivena,nema samnom rasprave).
Znaci lepo deda da bude ministar za poljoprivredu u onaj audi veliki sa milicijsko svetlo da se vozi i cu sve ja da resim i uvoz hrane i sto nam propada stocni fond,onomad smo krompir bacali,sramota,nije ni onaj Karic krivo reko za salatu,to Srbija da uvozi,sramota!
Evo,doneo mi unuk,zvao me kako mi ide ovo pisanije slike kuce i imanja sto je on uradio pa vi recite kakav sam kandidat ali sa argumenti za i protiv.
Voli vas sve vas deda Miloje.
tr10.jpg

Dedina kuca,domacinska.
cows.jpg

Dedine krave,jedini ja u selu i okolnim selima imam ovakve crno-bele,jer sam jedino ja sposoban da takvu sortu odgajam i odrzim,dobro zaradjujem od njih ali ovi me ipak odrase sa njihovi porezi.
Dedini prasici,krmaca mi se skoro oprasila,ostale cetiri ce uskoro.
hom050525-02.jpg

Jedna dedina njiva,slikano zimus.
CVX4-1170.jpg

Dedina mehanizacija na delu!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top