Muzika=Problem?

Ma daaaaj...meni keva ne sme da prdne bre :D ...nije joj se svidjalo dok sam kao klinac slusao domaci rok...samo je Boru Corbu gotivila...a kad pustim domaci rep(ono malo sto ga slusam)uglavnom iz pozadine sebi kroz zube mrmlja kako mnogo psuju itd...ali cim joj zapretim i malo bacim hejta po njenim narodnjacimasve dodje na mesta...a i onako zivim samo sa njom pa veoma cesto u 3 ujutru zvucnici su do maximuma odvrnuti.......e da slusam rap...
 
moji su se pomirili s bukom mada u zadnje vrijeme s trudim da buku svedem na minimum jer znam da im nije sve jedno.e dok sam bio mladjan bilo je tu i inacenja,pa se tajo jedan put zestoko naljutio i razvalio vrata jer nije mogao da prica sa gostima u susjednoj sobi, a ja zestoko ljut prespavao sam kod druga dvije noci zbog toga
 
u mojoj kuci je swe dozwoljeno osim narodnjaka....tako da mi to odgowara :D
s tim shto...
dok sam slushala rap i hip-hop cale mi je goworio kako slusham recitowanje, kako to nije muzika...
al mi nije branio...
sad kad slusham psihodeliju i trance cale mi gowori kako ne moze da razume kako mi to ne probija bubne opne, kako mogu tako glasno da slusham, kako me ne zaboli glawa od jedno te istih bitowa...
al zato kad on odrne ACDC, Hamerfall itd....ja se ne bunim...
znachi swe je dozwoljeno osim narodnjaka i to je meni extra !
 
Ju ja bih se ubila da moji slusaju narodnjake... Uzas... Kad vec moram da ih trpim u svakom klubu i na svakoj zurci, bar kod kuce mogu da odahnem :D

e da... slusam hip-hop, rnb, al samo strano. Tako da niti razumeju, nit se bune :D
 
JU BLAGO VAMA!!!
ja upalim uziku,dodje mama i kazhe:"Sandra....shta je s' tobom?shto slushahs te sataniste...":roll:i tako za svaku grupu koju slusham...a kada upalim muziku,onda moj stariji brat odvrne "narodnjake"takoda to bude Ubi Bozhe.....:evil::evil::evil:
a onda moj tata,koji slusha metal(ali one lagane)...kazhe:"Nemoj da mi trujesh sinove tom muzikom!!!"eh grdna ja....:(:(:(
 
ne...al' ako naleti neko obicno kaze kako mogu da slusam te narkomane/sataniste,pa onda krenu price da kad poslusas pesme unazad cuju se poruke tipa obesi se obesi se ili ubu bliznjeg svog itd.cak su poceli i da mi prigovaraju sto nosim samo crnu odecu...
 
Fency_Killer:
ne...al' ako naleti neko obicno kaze kako mogu da slusam te narkomane/sataniste,pa onda krenu price da kad poslusas pesme unazad cuju se poruke tipa obesi se obesi se ili ubu bliznjeg svog itd.cak su poceli i da mi prigovaraju sto nosim samo crnu odecu...
MRZIM TO!!!shto su odma satanisti i narkomani....:roll::roll::roll: ludim od toga....mislim ono ima ih,ali ima ih i u ostalim muz.pravcima...
 
ovo sam preposala sa stare teme....

http://forum.krstarica.com/threads/52835&page=1&pp=30

moja keva ne podnosi moju muziku uopste.... osim Boba Marleya... najbolje kad nas dve krenemo da pevamo po kuci k'o lude... a cale i brat samo prevrcu ocima....
kad pustim HIM, ona kaze, nesto kao, 'ajde, sta mi pustas tog nasminkanog... shta bi tek rekla da slusam Mansona...
A cale ne podnosi Maidene... kao, taj tvoj Ajron Mejdn... (kako on to naglasi... )
On i ja mozemo da slusamo samo Roy Orbinsona, Dina Martina i slicno.... posebno je dobro kad gledamo na Viasat History istoriju kantrija... to nikako ne propustamo... brat me samo gleda i ne moze da veruje da neko mozhe da gleda taj "smor" ......
 
saki8050:
ne znam da li je bila tema.....but....evo je svejedno!
Da li vashim roditeljima smeta muzika koju slushate?Da li vam prigovaraju na vash izbor?I Shta slushate?
Pa moj cale slusa domaci rok uglavnom(balade).
Keva rock i blues. A sestra alt.rock i mozda punk tu i tamo. Ja punk, rock i metal.
Mama i tata me bas podrzavaju sto se mjuze tice. Cak im se svidja ovo sto ja slusam.
Posto su to i oni slusali. A sestrini prijatelji mi cesto rezu muziku i taako. Cak me njena najbolja drugarica vodila na Cockse.
 
saki8050:
JU BLAGO VAMA!!!
ja upalim uziku,dodje mama i kazhe:"Sandra....shta je s' tobom?shto slushahs te sataniste...":roll:i tako za svaku grupu koju slusham...a kada upalim muziku,onda moj stariji brat odvrne "narodnjake"takoda to bude Ubi Bozhe.....:evil::evil::evil:
a onda moj tata,koji slusha metal(ali one lagane)...kazhe:"Nemoj da mi trujesh sinove tom muzikom!!!"eh grdna ja....:(:(:(

E ovo mi nije jasno.
Zar ne slusas i ti metal.
 
Ocean_state:
E ovo mi nije jasno.
Zar ne slusas i ti metal.
u tome i jeste stvar...moj tata slusha te lagane(kao shto rekoh),a ja kada upalim SlipKnot(na to su najslabiji),eh onda on kazhe da trujem bracju time,zato shto on voli shto moja bracja gledaju grand i slushaju... :roll: :roll: :roll: ko cje skontati moju porodicu...
 

Back
Top