pecanje

?

Elita
Banovan
Poruka
15.014
evo prijavljujte se ko oce s neverovatnim na pecanje. ja ga mozda muvam.
ja imam fobiju od glista i puzeva tako da to malo teze. a ostalo je ok.
sta se petljam ali priznajte NIJEDNOM nije bila ova tema

pecanje misli se bukvalno na ono kad se love ribe iz vode! :P

nikad nisam isla na pecanje
ubijala sam bubasvabe i moljce i mrave.
mada jedem meso.

ju stvari setila sam se da sam lezbejka pa ga znaci ne muvam. to je bgd sa okolinom, valjda.... mada ako nece na pecanje ko ga shisha.
 
Риболовци обично не воле да иду на пецање са женама.
Аласи ретко или готово никада не примају жену у чамац.
И све ово ништа не значи јер ТВРДИМ да има жена које су одлични риболовци.
Зато даме штапове у руке па на воду.
 
jagodice ako se lezbijka ici cu sa tobom na pecanje
u suprotnom necu
izasao sam iz jedne ozbiljne veze ( tri dana ) pa ne bih smeo da se upustam u nesto slicno
jagodice jel si ti zensko
jel neces da me muvas
 
Bila sam clan ribolovnog drustva kao klinka, na leptire sam hvatala pastrmke. Oduvek sam volela pecanje jer to me izuzetno smiruje i akumulira mi se nova snaga da resim probleme kad se vratim iz te osame.
Bila sam uspesna u ribolovu, al to nije jedina stvar zbog koje to radim. Zadnjih godina sam lovila sarane, babuske, terpane...
 
jesam pecala...sa mamom u Boki sa camca...i mrtve ponosne dodjemo kod gazdarice i donesemo ulov a ona ceo nas trud baci macki...
niko nam nije rekao da se ne pecaju tako male ribe :)
 
KOCKARKA:
Jesi li se namazao Autanom ,gde ces takav gol na pecanje pojest cete komarci

Ne jedu mene komarci, retko koji...ima jedan prirodan lek za to - lepo se namzes onim muljo iz kanala pa te nece dotaci :wink:

I da, vi pecajte, nemam zivaca za to, ja cu vam samo biti vodic :razz:
 
Jednom sam isla. Uspela sam da zabacim udicu u krosnju drveta na drugoj strani potoka. Posle nisam nista upecala ali nisu ni muskarci sa kojima sam isla. Mnogo mi se svidelo - bilo bi jos bolje da nismo ni vadili stapove- mogli smo samo da citamo i klopamo sendvice ispod drveta.
 
a u lov da li ste isli da li ste lovili patke. da to bude iduca tema
salim se nemam ideje kako dalje s ovim : ))

pojela sam danas 7 malih fileta, to je malo manje od 200g ribne...bilo bi ok da dokupim :|to je ona dijeta ali sam dodala kolache.
ebes mi sve samo o sebi mogu da pricam ni ocemu drugom: ))
 
pecam,pecam...ali mi se jednom desilo da sam nasla jaje od kornjace i slucajno ga razbila i unutra je bila mala bela kornjaca.

ma de pecam,uzas,,,dosadno !!!!!! boriiiiiiiiiing !!!!!! znaidc dosadnijeg neceg nema na svetu.!!!!

to je za opeterecene.

ja posto sam stalno opustena,ja ibh pecala dinamitom,,,da unesem malo uzbudjenja u lov.
 
Moj otac je pasionirani pecaroš, i, nažalost, kad sam bila mala, mnogo puta me je vodio na pecanje, ubeđujući me da je to "super stvar" i da ću se "zabaviti kao nikad". Jednom prilikom, ta zabava se sastojala u stajanju na parčetu zemlje koje je otprilike bilo metar sa metar, puna dva sata. Odvratno. Sad peca na nekom slepom rukavcu Dunava kod Malog Bavaništa, i jedino što je dobro u vezi s tim je što je priroda divna, pa kad god povede mene i moju majku, imamo super, super slike.

Ko to gore reče da ima žena koje su odlični ribolovci...? Pitam, pošto je to ISTINA! Imamo prijatelje koji zajedno idu na pecanje...on hvata zjale okolo, a ona peca, zna da sedi nepomična i po deset sati.
 
meni nisu jasni ti pecarosi.meni to deluje dosadno.mozda bih pecala ako je neko takmicenje tako nesto.inace sama da sedim i pecam ko zna na sta bih se istripovala.kao izlazi iz jezera neko cudoviste.eto toliko o pecanju od mene.
 

Back
Top