Dungeon Siege 2

a_m58

Zainteresovan član
Poruka
120
Iskreno govoreci, kada je u pitanju RPG, mislio sam da Diablo 2 nikada nece biti prevazidjen... medjutim posle dosta vremena pojavio se upravo DS2, a sada je izasla i expanzija... :-D

Zanima me vase misljenje u vezi DS2-ojke...
 
meni se prvi deo bas svideo, namerno sam ga igrala u igraonici da bih sto duze igrala, tj, kod kuce ne bih ustajala od racunara dan i noc.. igrali smo ga i u multipleyer-u jedno vreme non-stop.. ali drugi deo.. sta znam.. bilo je nekih gluposti, sad ne mogu da se setim, koje su totalno zeznule igru.. a da, ona fora da ne mozes da imas i mac i luk i strelu, nego po potrebi otvoris inventar, pa onda promenis oruzje... potpuno nepotreba zaebancija.. bilo je jos nesto, sto me je nerviralo i zbog toga je nisam ni zavrsila..
 
prvi deo sam igrao umrezen sa drugarima i bilo je zanimljivo... nikad nisam prelazio single... ali sam se na drugio jako primio... ne znam valjda zbog price, zanimljivih oruzja, skillova itd.
presao sam je dva puta, a mogao bih josh... veruj mi kad se zaigrash ok je... pogotovo secondary questovi...
samo me zanima da li je neko video expanziju... i na sta to lichi
 

Back
Top