Perverzije

Poklon moze da izazove razlicite reakcije... marao bi dobro paziti kome bi ga poklonio... mozda bi se nekoj i svideo... :wink: al bi vecini opet ipak bio previse seljacki i nepristojan...
 
Na ovom forumu je svaka treca osoba luda. 1, 2, 3??? Ja sam treci, ups... Aco sto zeyebavas narod toliko, da li ti vidis sta ti pitas? Stvarno ti nije dobro ko i onom svevladu, oladite malo.
 
meni se svidja ideja i sad cu predloziti muzu bas da izlije kalup ali sladoled od vanile i karamela ne volim cokoladni :lol:
e nole sexoman gde se njega seti koji je to lik...budala
 
ne ali mi je palo na pamet da svaki put kad masturbiram ejaqlat saqpljam u neq bochicu...koju bih drzhao u frizhideru...i kad se napuni bochica dodam malo shetjera i mleka i jagoda i serviram ko votjni jogurt...
 
Jedes puno masnog sira pa kad se na kiti nakupi ono belo skidash ko kajmak i kad nakupish dovoljno napravish od smese kalup za kitu i ispunish je nakupljenom spermom.Ko lava lampa:)
 
S21690.jpg

10494.gif

****-on-a-stick.jpg


Kompjuter mi se malo gubi, tako da nisam siguran da li mozete da vidite slike, ako ne mozete, ukucajte na google-u **** on a stick.
 

Back
Top