GTA ne znam sta dalje da radim

  • Začetnik teme Lazarminator
  • Datum pokretanja
odes u svoju zgradu i kada ti zazvoni mobilni ti se javis.vratis se u vilu.onda te napadaju i pokusavaju da uzmu pare iz sefa.kada otkrijes da te je lens zajebao pobijes ih sve zapalis pljugu odgledas credite zavrsis igru i nastavis zajebavanje.
 
odes u svoju zgradu i kada ti zazvoni mobilni ti se javis.vratis se u vilu.onda te napadaju i pokusavaju da uzmu pare iz sefa.kada otkrijes da te je lens zajebao pobijes ih sve zapalis pljugu odgledas credite zavrsis igru i nastavis zajebavanje.
 
ja sam presao sve misije ali nemam sve unique skokove,rampage i one zelene gluposti pa zato imam samo 70 posto predjene igre,a telefon obicno zazvoni kad dodjes blizu neke svoje gajbe,ali kad predjes zadnju misiju zazvonice par puta da ti se malo svi ucepe i onda vise nikad
 
94a0cf53ef.jpg
[/url][/IMG] UPOMOC.....jel mi moze ko pomoc kako da predejm na vice citi misiju sa helikopterom :( ima mnogo malo minuta treba 4 bombe postavit u zgradu!!! a helikopterom 4 bombe treba postavit za 7 minuta:(((( pisite mi.....plsss evo vam moja msn adresa: leo_semalb@hotmail.com
 
94a0cf53ef.jpg
[/url][/IMG] UPOMOC.....jel mi moze ko pomoc kako da predejm na vice citi misiju sa helikopterom :( ima mnogo malo minuta treba 4 bombe postavit u zgradu!!! a helikopterom 4 bombe treba postavit za 7 minuta:(((( pisite mi.....plsss evo vam moja msn adresa: leo_semalb@hotmail.com

Jedino da dodjem kod tebe i da ti predjem taj deo , ne znam kako drugacije da ti pomognem :D . Samo praksa , igranje iznova i iznova ... I tako igras ako treba i 100 puta dok ne predjes . Nadam se da nisi mnogo puta pokusao jer i nije toliko tesko . Pozdrav .
 
03.12.2003., 11:49

Oke je svaka chast liku, nije otvorio novu nego je nasao staru i postavio pitanje. Ziv primer kako treba raditi.

Btw kada se setim vice city-ja, i tog helikoptera..meni uopste nije bio problem. Igras na num tastaturi za skretanje levo i desno, w ides napred, A i D strejfujes desno i levo, dizes na space, spustas kada ispustis. Jos pamtim o vako :D
 

Back
Top