"Varanje" programa

Kurt2

Ističe se
Poruka
2.410
Imam problem sa programima kojima je istekao rok korišćenja. Da bi ih startovao, mora da pomerim datum, za, na primer, godinu dana unazad.
Znam da postoji softver koji može to automatski da radi, tj. da "zavarava" po pitanju datuma. Jel znate naziv nekog takvog programa?
 
Univerzalni program tesko da ces pronaci, sve je to do samog software-a i njegovog sistema provjere trial perioda.
Recimo cesto se te stvari zapisiju u registri odakle on i vuce te podatke ili u sistemski direktorij.
 
Ma treba mi samo nešto što će pre startovanja programa da pomeri datum, a nakon toga da ga opet vrati na tačan. U principu, i sam bih mogao da napišem takav program, nego nemam sada vremena za tako nešto, a i sigurno postoji program koji to završava.
 
Mora da koristis neki dosta stari program. Pomeranje datuma sad skoro ne moze da aktivira skoro ni jedan program. Do te mere su zasticeni da recimo i kad promenis datum pre isteka vremenskog trial perioda on autiomatski napise da si cackao po datumima i ukine ostatak perioda i momentalno ti napravi verziju koju ne mozes da koristis.
Tvoje je resenje da nadjes neki crack.
 
tab503:
Mora da koristis neki dosta stari program. Pomeranje datuma sad skoro ne moze da aktivira skoro ni jedan program. Do te mere su zasticeni da recimo i kad promenis datum pre isteka vremenskog trial perioda on autiomatski napise da si cackao po datumima i ukine ostatak perioda i momentalno ti napravi verziju koju ne mozes da koristis.
Tvoje je resenje da nadjes neki crack.

Veruj mi, može. Treba mi za Visual Studio 2005 i Srpski elektronski rečnik. Inače, ja sada sam pomeram datum, ali me mrzi više... ;)

@BeerManSrbija
Jel se plaća ovaj program? Ja bih za džabe ako može, znaš... ;)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Skinuo sam sa interneta neki album i on se nalazi u zip formatu i kad hocu da ga otvorim on mi trazi sifru i preusmerava me na neki Americki sajt koji i trazi moji email adresu da mi posalje sifru medjutim uvek mi izadje poruka da nisam sa podrucija USA i da nemogu da dobijem sifru!Postoji li neki nacin da zaobidjem ovu sifru ili program za razbijanje sifara!!
 
Desavalo mi se to x puta...To je obicno kad skidas sa torrenta nesto ljudi postave sifru itd.


Postoji program "rar password recovery" ali on ne zaobilazi pass vec samo probava hiljade i hiljade kombinacija slova...BTW meni nije uspio nikad probiti sifru
 
Ako to nije samo varijanta da dodje do tvog mail-a i ako je stvarno uslov da si iz USA onda nadji neki proksi pa uklopi da ti IP bude sa tog podrucja.
A mozes da potrazis taj album na drugom mestu.Sve zavisi sta ti je jednostavnije ;)

btw Kakve ovo ima veze sa temom majke ti?Mogao si onda otvoriti i na Dom i porodica...
 
Ako to nije samo varijanta da dodje do tvog mail-a i ako je stvarno uslov da si iz USA onda nadji neki proksi pa uklopi da ti IP bude sa tog podrucja.
A mozes da potrazis taj album na drugom mestu.Sve zavisi sta ti je jednostavnije ;)

btw Kakve ovo ima veze sa temom majke ti?Mogao si onda otvoriti i na Dom i porodica...

???????????????????????????????????????

Pa jel WinZip program ili ne?
 
Skinuo sam sa interneta neki album i on se nalazi u zip formatu i kad hocu da ga otvorim on mi trazi sifru i preusmerava me na neki Americki sajt koji i trazi moji email adresu da mi posalje sifru medjutim uvek mi izadje poruka da nisam sa podrucija USA i da nemogu da dobijem sifru!Postoji li neki nacin da zaobidjem ovu sifru ili program za razbijanje sifara!!

U 90% slucajeva ti sifra pise negde na stranici odakle si skinuo program (ili sta vec) Idi na tu stranu i pazljivo procitaj sta sve tamo pise. Narocito par redova nize ;)
Mozes da probas i sa varijacijama adrese warez sajta koji je to okacio. Nekad pise u samoj arhivi (win rar cesto kad otvori osnovni prozor na desnoj strani pokaze sifru)
 

Back
Top