komplex i sex

Ta priča, da sve žene imaju celulit i strije, kola kao ženska uteha.. pa, slaba vam uteha
Strije i celulit nisu isto, nema to veze ni sa debljinom..
Pazi, svi nosati i klempavi ljudi bi se pozivali na to da su SVI ljudi takvi, ali je očigledno da NISU
Aj Ć..
 
Nemadeš ih ako se nisi jedno vreme ložio na teretanu i pio neke rastvore koje liče na bebelak da ti brže porastu mišići, pa ti se posle godinu, dve dana sqrčila teretana i prestao si da treniraš :lol:

Strije na muškim rukama su zlo - i vopšte nisu retka pojava
 
jblue:
koplex-stije...
sex-treba da se desi...

Zaljubila sam se i mislim da sam spremna da izgubim nevinost i sve bi bilo divno i bajno da nemam taj strah da ce on da se prepadne, da cu da mu se zgadim...
Imam uzasne stije po guzi vec godinama. Nikada se nisam extremno ni debljala ni mrsavila, ni izrastala... Jednostavno peh...

Da li je iko imao iskustva sa tim? Mislim na to kako to muskarci dozivljavaju?
Znam sve tipa, ako je on u mene stvarno zaljubljen, bla bla, ali meni je to uzasan komplex i ja samo vidim njega/bilo koga kako to ne bi morao "trpiti", kad ih ima tona ljepsih, ultra zgodnih, bez toga...


omg...kompleksi.... :sad:
prvo voli sebe da bi te drugi voleli.i prihvati se takvu kakva si.
strije mogu da se ublaze,ali ne mogu da se otklone i vecina zena ih dobije u pubertetu na grudima,bokovima,nekad na butinama,pa cak i na kolenima.
a postoje naravno i one od gojaznosti,posle trudnoce npr...
mislim da nema razloga da se brines zbog toga,jer niko nije savrsen,pa cak ni HeBePoBaTaH ma koliko on to umislio i prosipao mudrosti i gluposti ovde. :roll:

a ti hebe,toliko zlobno bice jos nisam videla.nasao si se ovde prozvanim da pricas o zenskim strijama i da tupis kako nikada nisi bio sa zenama koje su imale strije.ako to tvrdis onda si slep kraj ociju.izlupetao si se ko maksim po diviziji...citam vec dugo sta pises,i neverovatna je kolicina sujete i egocentrizma zastupljena u tvojim posotivma.izbegavam tvoje sulude odgovore koliko mogu ali sad si preterao.na stranu sto ih konstantno editujes...sta,ne mozes da stanes iza onoga sto si napisao,ili si se pak predomislio...ako ne mozes ili neces da ohrabris devojku,bolje nemoj da je demoralises svojom zlobom :neutral:

kada budes bio zena,sa sisama i matericom,pisi sta hoces.ovako samo vidim koliko pojma nemas sta pricas :neutral:
 
Banshee:
omg...
a postoje naravno i one od gojaznosti,posle trudnoce npr...
mislim da nema razloga da se brines zbog toga,jer niko nije savrsen,pa cak ni HeBePoBaTaH ma koliko on to umislio i prosipao mudrosti i gluposti ovde. :roll:

Nije ovde reč o savršenosti,ako zaista mislite da su žene ili devojke koje nemaju celulit savršene, onda ste u grdnoj zabludi.
A da devojke i žene bez strija i celulita postoje, to je, takođe, tačno.
Možete samo da lupetate da ih nema.

Banshee, naravno da ne treba da brineš što imaš celulit i strije.
Ima ih većina žena. To ne znači da ćeš samim tim biti manje lepa, ali ni i manja glupača. Ovo drugo je, ipak, presudno...
 
E imaju sve žene strije, imaju i tačka :lol:
Celulit nemaju al' strijice da - čak i one male, male ženice koje nisu naglo porasle imaju strije.

Imaju, imaju, imajuuuu :D
Al' da u pravu si - to ih ne čini manje lepim... Pogotovo ne ove naše forumašice :D
Došao brat po mene u Dom Omladine onaj dan i zblanuo se čovek - kaže ko su sve ove lepe cice, reko cice s foruma - dva sata me posle ispitivao šta i kako :lol:
 
HeBePoBaTaH_:
Nije ovde reč o savršenosti,ako zaista mislite da su žene ili devojke koje nemaju celulit savršene, onda ste u grdnoj zabludi.
A da devojke i žene bez strija i celulita postoje, to je, takođe, tačno.
Možete samo da lupetate da ih nema.

Banshee, naravno da treba da ne treba da brineš što imaš celulit i strije.
Ima ih većina žena. To ne znači da ćeš samim tim biti manje lepa, ali ni i manja glupača. Ovo drugo je, ipak, presudno...

pricam o fizickom savrsenstvu.

ako mislis da me tvoj napad o strijama i celulitu potresa,prevario si se. :D

a to da li je neko glupaca ili ne nisi kompetentan da rasudjujes.

ti ipak i dalje ostajes zlobno,dokono bice,kojem dusevnu hranu predstavlja da malteretira druge ljude.

i to na forumu :D to si upravo dokazao na ovoj temi. :D

now,how pathetic is that? :D :D :D
 
Becky Thatcher:
Banši, koji je tebi? :lol:
Ok, ja sam imala dva rođendana preko vikenda a sinoć sam pila neko extra vino - belo, penušavo i hladno - sad mi se samo spava i nervozna sam

ma nista mi nije.
al me nervira kad neko dodje i leci svoje komplekse na drugim forumasima i siri negativnu energiju :roll:
 
Pa dobro hebemu mater - pa zamisli kakvi bi paćenici od ljudi nastali da kad imaju neki problem dođu, kukaju a mi ih svi tešimo i govorimo kako to nije ništa strašno, šaljemo im winkove i smajliće i reči podrške i isto očekujemo da se odnose prema nama...

Bolje ovako - nek se drkaju malo, kako ćeš ljude ubediti da budu pozitivni ako ne ovako ko što on radi, nesvesno verovatno :lol:

tera ih da se bore i koprcaju - nije li interesantno? :lol:
 
Banshee, očigledno je da ne razumeš o čemu govorim.
Niko nije govorio, osim tebe, o fizičkoj savršenosti. Napisao sam već šta mislim o tome, pa, ako ti nije teško - ponovo pročitaj.
Nikad ne ceni o mogućnosti tuđeg prosudjivanja, za to su, ipak, potrebne, izvesne predispozicije i iskustvo.

Dakle ovde nedosataju argumenti za ono što ja tvrdim: da postoje žene bez celulita i strija. U tom pravcu je krenula tema :lol:
Nismo razgovarali o fizičkoj, niti o bilo kojoj vrsti estetske savršenosti, a šta ja mislim o tome, napisao sam u prethodnom postu. Suviše pažnje, generalno, žene posvećuju nebitinim stvarima. Nije telesno ono što je presudno. Pogotovu ovde, kada se radi o jedoj mladoj devojci...

Banshee, ti za mene ne postojiš ni na Forumu.
Mišljenja starmale, jedne umišljene, nezanimljive devojke me uopšte ne zanimaju Ništa tu pametnog, duhovitog nema.. . Žao mi je što ti smetam, ali tako je to u životu, neki ljudi nikad ne obrate pažnju na tebe, ma koliko je to tebi stalo..
 
jblue:
Imam uzasne stije po guzi vec godinama. Nikada se nisam extremno ni debljala ni mrsavila, ni izrastala... Jednostavno peh..

Ma daj breeeee, koga briga za glupe strije. :D
(odoh da proverim svoje, pa ću da ti podnesem izveštaj koliko ih ima, ali sada mogu samo da ti kažem da se nikad niko nije žalio na to... hm... i da jeste bolelo bi me uvce. A imam ih sigurno, još od svoje 11 godine, kada sam između 5. i 6. razreda izrasla jako mnogo)
 
A-ha! Priznaješ, dakle, da postoje cice bez S. i C.? :lol:
Pa, taaako reci...
Nije stvar u "sreći", već u mogućnosti izbora....
Majče, moraju kumulativno da budu još neki uslovi, u tome je poenta...Banshee se pohvalila da nema strije i celulit, ali sa njom se ne bih vozio liftom ni do prvog sprata, izvršio bih samoubistvo zbog dosade...
 
Banši je ok cica skroz :wink:

Ma bre Lale i mene neko kad bi pitao, rekla bi da nemam (u stvari to uvek i kažem) zašto? Zato što
važi pravilo za njih - uvek će jedna žena da vidi strije na drugoj, muškarci su malo tupavi za take stvari, oni to ništa ne vide - džaba se ova cica što je otvorila temu kompleksira, kad mu se spusti krv koja se prethodno uzburkala, teško da će da je baca pod lupu :D
 
Ma, sad ču ja da pustim da se na meni iz*kava svakakva utripovana forumska dupepodmetaljka, na koju balave nedojebeni dupeglavci sa neta.
Verovatno joj nije pisao omiljeni forumaš jutros, verovatno je pala ispite, ispit u junskom roku, PMS i ostale gluposti ženske, pa hajde da me pomene, ne hebem je ionako 2% :lol:


Majo, stvarno postoje ljudi koji ti postavljaju takva pitanja? Nije bitan pol..
Pogledi, usne i dodiri su valjda merodavni, majq mu, a ne šta pišu ženski časopisi.
 
Opushteno, ma nece ni da primeti, a imash nekih kremica koje mogu to malo da zamaskiraju, ja nemam problema sa strijama, ali imam celulit kao i vecina zena i pomazu mi Avon proizvodi, koji deluju naravno samo trenutno, tj cim prestanesh da ih koristish oma se sve vrati...Ne misli na to, nego se usredsredi na sam chin i bolece ga uvo jel imash celulit strije itd...Ako mu je to toliko bitno i ako bude komentarisao nesto onda je debil...
 
Ma naravno da pitaju, svašta pitaju - krstio bi se i levom i desnom kad bih ti iznela ovde neka pitanja, ne bi mi verovao nikad... Rekao bi - Majo, izmislila si a ja nisam izmislila nego citirala... Pa bi me onda verovatno pitao Majo a koliko su oni imali godina; pa bih ti ja opet rekla a ti bi meni rekao - izmislila si :lol:

Ne, ozbiljno - ako vide da si neki smeškić, vako ko što sam ja - daju sebi veću slobodu.

Napokon da se složimo - viš u čemu je kvalitet cica sa kojima si bio? Čim ti nisi primetio da imaju strijice (a i dalje tvrdim da su ih imale) to je dobar izbor, nikakav prirodni fenomen :lol:

Ženama polude hormoni u pubertetu, telo im se brzo menja... normalno je :wink:
 
Nisam video! Doduše, ja sam u pubertetu postao tjorav....
Mako, plivačice nemaju, a znaš kolike su? Nema bilo koja devojka koja se bavila sportom kao devojčica, zavisi od vrste sporta. Ako nađeš celulit kod devojaka koje su se bavile umetničkim plivanjem - seci mi deo tela koji voliš : o )
Neke imaju salce na stomaku, a to može da bude sexy...neke, neke...
Ali, 125% tvrdim da balerine nemaju celulit! IŠ! :lol:
 

Back
Top