Problem u vezi

bella04

Početnik
Poruka
24
Sta biste pomislili kada bi vas decko sa kojim ste godinu dana u vezi otisao na chat posle jedne vase svadje da trazi savet?Pritom mu neka devojka da savet, oni nastave da se dopisuju i preko maila-posalju jedno drugom 2-3 maila i on joj zatrazi sliku?
 
Pomislila bih da mu je ona dala savet i podrsku u teskom trentku i da je on zbog toga sada idealizuje i da mu je zanimljiva. E, onda bih mu lepo i smireno rekla da on nema sta da trazi njenu sliku, a ako bi mi dao neki glup odgovor i obrazlozenje, napravila bih mu scenu, a i zahtevala bih njen mail pa bih joj napisla rec, dve, cisto da se zna ko je ko.
Ali, ja tih problema ne verujem da cu imati, ovog mog na kompjuteru jedino igrice zanimaju, ne sluzi se najbolje internetom
 
...au teško pitanje...
uopšte mi ne bi bilo prijatno
al znam jednu istinitu priču pa mogu da ti prepričam.
moja drugarica provali da joj dečko švrlja po netu pa se potrudi da sazna koji su to krugovi te se uključi u dopisivanje sa njim.naravno on nema pojma da je ta net devojka ustvari njegova devojka.da ti ne pričam pred kakvim ga je sve iskušenjima stavila a da on nije ni svestan ko ga toliko pali.naravno jako ga je zainteresovala da je želeo da se upozna sa njom ,na šta je ova odlepila .
nije mogla od besa da izdrži a da mu ne kaže istinu a uz to i da mu se na**** majke.
još uvek su zajedno ali nema nekog poverenja među njima prosto ,ne odišu zaljubljenim parom.

ja bi ga otvoreno pitala šta sa tim želi da postigne,i da li mu ja nisam dovoljna,jer ako nisam
pa šta tražim sa njim?
 
Objasnjenje glupo da gluplje ne moze biti-"trazio sam sliku ne da bih je muvao nego zato sto me zanimalo kako izgleda".Na pitanje zaasto odgovara sa dobro poznatim NE ZNAM.Naravno, uz sve to ide i kajanje tipa-volim te, sto mislis da mi nisi dovoljna itd.Mislim, da sam mu dovoljna sto bi trazio njenu sliku?!?!?!
 
bella...a šta ti tražiš ovde?
jel da da si došla da se muvaš sa nekim?
došla si da nađeš novog dasicu?
i sigurna sam da te kopka kako mi izgledamo:p
dakle...ne drami, ne znači ništa, ako je samo video sliku osobe koja mu je bila drug
kada mu se činilo teškim.
pa i da je popričao malo sa njom,
to sve ne mora ništa da znači.
mislim da je mnogo veća "opasnost" na faxu, poslu...
kafiću...
a na netu...
neretko dobijam poruke,kojima neko olakšava svoju dušu....
ma to je normalno,
long live web:p
i da...njegov odgovor na tvoje pitanje...za sliku, nije glup,
već normalan.
 
jeeee da ne preterujes malo a?
koliko je ovde razmenjeno fotografija
ja sam pre neki dan nasla neku fotku neke plavuse na trosedu moja reakcija:koja ti ova landara? s chata aaaaa
kad bih se brinula i oko takvih gluposti(btw fotka je bila medju ostalim u birou)
 
bella04:
Objasnjenje glupo da gluplje ne moze biti-"trazio sam sliku ne da bih je muvao nego zato sto me zanimalo kako izgleda".Na pitanje zaasto odgovara sa dobro poznatim NE ZNAM.Naravno, uz sve to ide i kajanje tipa-volim te, sto mislis da mi nisi dovoljna itd.Mislim, da sam mu dovoljna sto bi trazio njenu sliku?!?!?!?
Bella, dušu, vidi da ti nešto reknem. Muški mozak ne funkcioniše kao ženski. Kod njih je sve jednostavno (sem kod "muljača" al' takve prepoznaš u startu, sa njima se ne zabavljaš godinu dana). Verovatno je tako kako je rekao. Ako mu budeš mnogo dosađivala s tim, doći će u iskušenje da od ničeg napravi nešto. Nemoj posle da ti bude žao kad ti dođe sa informacijom "dvoje su se tako smuvali". :D
 
Pa nista....najbolje bi bilo da iskuliras i da mu se posvetis...budes fina,dobra,umiljata...i sacekas da malo prodje vreme pa mu kad kad to prebacis...narvno kroz smesak.Ne inati se i ne ljuti se jer cete se tako bas posvadjati i rastaviti i onda mozda i ode kod te...neke tamo...Ponasaj se normalno.Kao...ma to nije nista,ja sam tu i ja sam ta.Znam da te boli i da si besna ali ako ga volis i zelis da ostanes sa njim samo iskuliraj i nedaj da ode... ;)
 
carolina 212:
E, onda bih mu lepo i smireno rekla da on nema sta da trazi njenu sliku, a ako bi mi dao neki glup odgovor i obrazlozenje, napravila bih mu scenu, a i zahtevala bih njen mail pa bih joj napisla rec, dve, cisto da se zna ko je ko.

Ali, ja tih problema ne verujem da cu imati, ovog mog na kompjuteru jedino igrice zanimaju, ne sluzi se najbolje internetom


Е, нек си јој рекла!....И нек понесе масну соду да јој саспе у очи ако је некад види......:lol:


Хехехе..само се ти надај....такви су најгори који, као, немају појма са интернетом.....Као само игрице.....а жене наивне....:lol:
 
bella04:
Sta biste pomislili kada bi vas decko sa kojim ste godinu dana u vezi otisao na chat posle jedne vase svadje da trazi savet?Pritom mu neka devojka da savet, oni nastave da se dopisuju i preko maila-posalju jedno drugom 2-3 maila i on joj zatrazi sliku?


O mladiću bih pomislio..recimo.. da mu nedostaje emotivna podrška u vezi, da je zasićen, i da o svemu što radi - govori svojoj devojci...
O njegovoj devojci koja o tome šta radi njen mladić otrvori temu na Forumu, mislim sve najgore..
 

Back
Top