POMOC OKO NAREZIVANJA

STEFANELI

Obećava
Poruka
88
TREBA MI POMOC DA BIH SNIMILA MUZIKU IZ KOMP. NA CD.IMAM DVD RAZAC I NERO PROGRAM ALI MI NIKAKO NE IDE OD RUKE .MOZELI MI NEKO OBJASNITI STA DA RADIM .DA NAPOMENEM DA SE NE RAZUMIJEM BAS DOBRO PA BI MI TREBALA STO JEDNOSTAVNIJA IJASNIJA POMOC.HVALA
 
ako rezes u MP3 format,pri ulasku u NeroStart Smart,izaberes Make MP3 Disc, a ako hoces Audio Disk(koji ce moci da se slusa i u starijim linijama ) izaberes Make Audio Disc.i posle samo izaberes koje pesme hoces da narezes i to je to.:wink:
 
nisam te bas najbolje razumjela,ja bih da izbacim tj.snimim muziku na cd i da je kasnije slusam ubacivanjem tog cd-a u komp.treba mi neko bolje objasnjenje kako to da uradim(navela sam da se ne razumijem bas najbolje).da li treba da kada udem u NERO da udem u NERO EXPRES ili u sta.kako uopste ide postupak narezivanja.HVALA
 
Ako planiras samo da ga slusas na kompu, onda ti je dovoljno da ga snimis i kao obicni data disk, dakle pokrenes nero, odaberes data disk i stavi pjesme koje zelis da narezes na listu, nakon toga burn i cekaj da se zavrsi narezivanje
 
PROBALA SAM TAKO ALI MI REDOVNO KOMP.IZBACUJE CD I GOVORI KAKO NE ODGOVARA I DA UBACIM ODGOVARAJUCI CD.INACE HOCU DA NAREZEM SVE PJESME NA JEDAN CD A SOBZIROM DA SAM VEC NAREZIVALA NANJEMU (ALI NE PUNO) NEZNAM KAKO ,DA LI JE PROBLEM MOZDA TU ,DA LI TREBA NESTO DA PODESIM ZA NASTAVAK NAREZIVANJA ILI TREBA DA KUPIM NOVI PRAZAN CD .UOPSTE MI NIJE JASNO STA DA RADIM .
 
Kada narezujes nesto cekiraj opciju Allow files to be added later, i na ovaj nacin CD ostavljas otvoren za ponovno(nastavak) narezivanja.
Taj disk je dakle ostao zatvoren i ne dozvoljava ti dalje narezivanje, kupi novi prazan disk.
 

Back
Top