HEROES V

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

BlackMamba

Početnik
Poruka
28
Mah Mah

Da li ste zadovoljni?

Mada to nije main pitanje. Heroes 5 su puni bugova, bug na bugu sedi, ja nisam imala problema do kampanje sa nekromanserom, na trecoj mapi kada treba da pojurim za glavnim zlikovcem kroz portal i zavrsim celu nesrecnu mapu Heroes 5 mi javljaju da moj glavni baja nema 20 bone dragona koji su vam neophodni da krenete za glavnim zlikovcem, iako ih moj glavni baja ima 30tak, pokusala sam da dodjem sa tacno 20 zmajeva, da zmajeve osavim u gradu probam da prodjem kroz portal i vratim se po zmajeve pa iznova i nista.

Citala sam na nekim forumima da se ovaj bug javlja kada pokusate da prodjete kroz portala prvi put bez zmajeva , sto kod mene nije bio slucaj ja sam ih vec imala.

Posebno je iritirajuce sto se ovo desava na kraju scenarija!!!

Elem jer imao neko ovaj problem, ako jeste da li , kako ga je resio? Da li moram restartovati scenarijo?

Izgubila sam pocetnicki zar i vec danima ne igram..please help:)
 
BlackMamba:
Mah Mah

Da li ste zadovoljni?

Mada to nije main pitanje. Heroes 5 su puni bugova, bug na bugu sedi, ja nisam imala problema do kampanje sa nekromanserom, na trecoj mapi kada treba da pojurim za glavnim zlikovcem kroz portal i zavrsim celu nesrecnu mapu Heroes 5 mi javljaju da moj glavni baja nema 20 bone dragona koji su vam neophodni da krenete za glavnim zlikovcem, iako ih moj glavni baja ima 30tak, pokusala sam da dodjem sa tacno 20 zmajeva, da zmajeve osavim u gradu probam da prodjem kroz portal i vratim se po zmajeve pa iznova i nista.

Citala sam na nekim forumima da se ovaj bug javlja kada pokusate da prodjete kroz portala prvi put bez zmajeva , sto kod mene nije bio slucaj ja sam ih vec imala.

Posebno je iritirajuce sto se ovo desava na kraju scenarija!!!

Elem jer imao neko ovaj problem, ako jeste da li , kako ga je resio? Da li moram restartovati scenarijo?

Izgubila sam pocetnicki zar i vec danima ne igram..please help:)


Treba ti 20 zmajeva njih samo skupish po mapi sa necromanserom. Pored zmajeva treba ti i 1000 skeletona.

I kao trece ako se dobro secam to je u istoj misiji, trebace ti i dva artefakta: prvi je neki cape of shadow death ili neshto slicno - kod drugog postoji bug drugi bi trebalo da bude staff of netherworlds kojim mozes da pretvarash mage gradove u necromanser gradove. E taj staff u stvari ne postoji na celoj mapi. U stvari postoji staff of esnarment. Kad uzmes staff of esnarment pojavice se film kao e dobio si staff of netherworlds. U svakom slucaju oba artefakta mora da nosi Markal i 20 zmajeva i 1K skeletona i onda tek mozesh da prodjesh.
 
...e jesi bre blesav... :D
90.gif
 
slatko ali link na prethodni topic mi nije pomogao.

mapa je zavrsena, by the way imam oko 4kilo skeletona ..u ovom trenutku i oko 100 zmajeva, tako da mi tutorijal nije trebao, vec nekakav patch ako neko ima, na netu postoji samo jedan koji ne radi posao.

daklem..never mind:)

hvala na ulozenom tipkanju po tastaturi
 
@markoca
...cool avatar :lol:
...poslao sam pp na sa molbom da ti se dozvoli promena titule....videcemo sta ce biti... ;-)
...a sada...spektakl... :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top