Seksualni kapacitet

Svevlad

Zainteresovan član
Poruka
473
Koliki vam je seksualni kapacitet? Npr. moj lični rekord je da sam uspeo da zadovoljim tri devojke u toku noći... svaka od njih svršila je nekoliko puta... erekcija mi ostaje i nakon orgazma, tako da mogu više puta za redom, što pre svega pripisujem načinu ishrane, polnim vežbama i sportskim načinom života...
 
Svevlad:
Koliki vam je seksualni kapacitet? Npr. moj lični rekord je da sam uspeo da zadovoljim tri devojke u toku noći... svaka od njih svršila je nekoliko puta... erekcija mi ostaje i nakon orgazma, tako da mogu više puta za redom, što pre svega pripisujem načinu ishrane, polnim vežbama i sportskim načinom života...
a po danu sigurno mozes jos vise jer ti si yebach svetske klase
 
frozen1982.:
Pa to je valjda ono kad vezujes tegove za kitu.......

Pa nisi daleko od istine. Mogu se stavljati neki lakši tegovi oko kite i u erekciji podizati iste, pa potom sve teži i teži. Video sam neke Kineze na TV-u kako kitom dižu i po više desetina kilograma. Međutim, za početnika je dovoljno da kad god može steže čmarne mišiće, često izaziva erekciju i mesi jaja. Na taj način je bolja prokrvljenost u penisu, i ojačava se erekcija. Poželjno je i "šamarati" ga, ali ne snažno, kao i oblagati ga sa krpom namočenom u toplu vodu. Hraniti se isključivo zdravom hranom, koja sadrži dosta E vitamina i redovno vežbati čučnjeve ili trčati. Naravno, posebno je bitno imati što češće polne odnose kako bi penis vršio svoju funkciju.
 
Svevlad:
Koliki vam je seksualni kapacitet? Npr. moj lični rekord je da sam uspeo da zadovoljim tri devojke u toku noći... svaka od njih svršila je nekoliko puta... erekcija mi ostaje i nakon orgazma, tako da mogu više puta za redom, što pre svega pripisujem načinu ishrane, polnim vežbama i sportskim načinom života...
Ja uopste ne vodim racuna o ishrani, cesto jedem pljeskavice, pice, girose, sendvice po ulici. Sportom se bavaim, ebalo majci, a spolne vezbe ne znam ni kako se rade, a i da znam znas kako bi me mrzelo da ih praktikujem...
A opet mogu celu noc da se prevrcem po krevetu i sobi.
Eto ti.
 
Kad_LupimLupim:
Ja uopste ne vodim racuna o ishrani, cesto jedem pljeskavice, pice, girose, sendvice po ulici. Sportom se bavaim, ebalo majci, a spolne vezbe ne znam ni kako se rade, a i da znam znas kako bi me mrzelo da ih praktikujem...
A opet mogu celu noc da se prevrcem po krevetu i sobi.
Eto ti.

Prevrćeš se, ali sam, naravno kao i svi ljudi kada spavaju. Ne može debeo čovek i čovek bez kondicije da vodi dugo ljubav. Onda sport zaista ne bi imao smisla. Prosek vođenja ljubavi je oko 15-20 minuta, a čovek koji brine o svom izgledu i zdravlju može, uz vežbe koje sam naveo, da vodi ljubav satima.
 
Svevlad:
Npr. moj lični rekord je da sam uspeo da zadovoljim tri devojke u toku noći... svaka od njih svršila je nekoliko puta... erekcija mi ostaje i nakon orgazma, tako da mogu više puta za redom, što pre svega pripisujem načinu ishrane, polnim vežbama i sportskim načinom života...
Ti si naš idol.
'Ajde sad idi.


P.S....i javi se Ginisu, naravno. :lol:
 

Back
Top