Prijemni ispit za filozofiju (par pitanja)
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Prijemni ispit za filozofiju (par pitanja)

Početnik
    Učlanjen
    10.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Prijemni ispit za filozofiju (par pitanja)

Da li ima neka ljubazna osoba (po mogucstvu sa Filozofskog fakulteta) koja bi mogla da me uputi u prijemni ispit na doticnom faksu? ;)
    Vec sam uzela informator, ali ono sto me zanima tu ne mogu da pronadjem.
    Konkretno, koliko traje ispit, odnosno - koliko je kandidatima dato vremena da napisu sastav (esej) na zadatu temu? Moram priznati da mi je takav oblik prijemnog ispita donekle cudan, jer bi meni licno trebalo sigurno oko 3, 4 (ako ne i vise) sata da ispricam sve sto znam o, recimo, antickoj i srednjovekovnoj filozofiji. O pisanju svega toga da i ne govorim.
    Takodje, na osnovu cega se uopste vrsi selekcija kandidata? Cemu se pridaje veci znacaj, kvantitetu ili kvalitetu? Treba li sastav da bude sazet i koncizan ili, pak, sto obimniji i sveobuhvatniji?

Eto, to je otprilike sve. Ako neko ima odgovore na ova pitanja (i mozda neke dodatne informacije u vezi prijemnog) bila bih zahvalna ukoliko ih ostavi ovde. ;)
    Pozdrav.

Početnik
    Učlanjen
    25.12.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Prijemni ispit za filozofiju (par pitanja)

Joj, ja nisam sigurna, ali mislim da sam cula da je pitanje toga koliko im se dopadne tvoj rad (sto je i logicno). Kvalitet- svakako! Ali kvalitet u ne tako obimnom (dakle, kvantitativnom smislu).
    Pozdravljam tvoju zelju za studiranje filozofije! Bila je to i moja. Mozda jos uvek...

Zainteresovan član mixy (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Re: Prijemni ispit za filozofiju (par pitanja)

Citat Original postavio tuga_i_opomena
    Joj, ja nisam sigurna, ali mislim da sam cula da je pitanje toga koliko im se dopadne tvoj rad (sto je i logicno). Kvalitet- svakako! Ali kvalitet u ne tako obimnom (dakle, kvantitativnom smislu).
    Pozdravljam tvoju zelju za studiranje filozofije! Bila je to i moja. Mozda jos uvek...
    [font=Book Antiqua]Moja tuga...[/font]
    [font=Book Antiqua]Moja opomena...[/font]
    [font=Book Antiqua][/font]
    [font=Book Antiqua]Eh...[/font]
    [font=Book Antiqua]E...[/font]
    [font=Book Antiqua]...[/font]
    "Овај свет, једнак за све, није створио ни бог ни човек; Он је такав какав јест - вечна ватра која се са мером пали и са мером гаси."

Slične teme

1. PRIJEMNI ISPIT IZ ISTORIJE
    Autor 5ar u forumu Jezik
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.11.2005., 01:03
  2. Kako izgleda prijemni za filozofiju
    Autor mile111 u forumu Arhiva
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.04.2005., 22:42

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor