Kako momci reaguju...

vocna:
Kako momci reaguju na prevaru,izdaju u bilo kom smislu?


Ima vise vrsta prevare. Na koju prevaru mislis? Ja licno,ne opterecujem se time da li ce me partnerka prevariti,jer imam neko ubedjenje svoje...a koje glasi:Ko sto muskarac voli da kresne drugu,tako i zena voli. I zena je covek,zar ne.

Ali nikako ne volim jednu drugu vrstu prevare,izdaje....to nikako...LAZ!!!
E to organski ne varim......
 
vocna:
Kako momci reaguju na prevaru,izdaju u bilo kom smislu?

Mi muski inace nismo ljudska bica pa nemamo emocije kao vi , tako da je tvoje pitanje BASH primereno.
Sta ocekujes da ti ljudi ovde napisu ? kako im se srce cepa od neke veze gde ih je neko prevario ili sta ? da ti pisu kako prebiju devojku.Ovo sto si ti pitala je isto kao ; da li je hladno i vama muskarcima kada je napolju -20 ...

Sta ti mislis kako bi mogli da reagujemo kad nas neko slaze i prevari ?
 
Stari Lisac:
vocna:
Kako momci reaguju na prevaru,izdaju u bilo kom smislu?

Mi muski inace nismo ljudska bica pa nemamo emocije kao vi , tako da je tvoje pitanje BASH primereno.
Sta ocekujes da ti ljudi ovde napisu ? kako im se srce cepa od neke veze gde ih je neko prevario ili sta ? da ti pisu kako prebiju devojku.Ovo sto si ti pitala je isto kao ; da li je hladno i vama muskarcima kada je napolju -20 ...

Sta ti mislis kako bi mogli da reagujemo kad nas neko slaze i prevari ?



Slazem se u potpunosti sa tobom,komsija!
 
Skorpija42:
Stari Lisac:
vocna:
Kako momci reaguju na prevaru,izdaju u bilo kom smislu?

Mi muski inace nismo ljudska bica pa nemamo emocije kao vi , tako da je tvoje pitanje BASH primereno.
Sta ocekujes da ti ljudi ovde napisu ? kako im se srce cepa od neke veze gde ih je neko prevario ili sta ? da ti pisu kako prebiju devojku.Ovo sto si ti pitala je isto kao ; da li je hladno i vama muskarcima kada je napolju -20 ...

Sta ti mislis kako bi mogli da reagujemo kad nas neko slaze i prevari ?



Slazem se u potpunosti sa tobom,komsija!

:)
 
Stari Lisac:
vocna:
Kako momci reaguju na prevaru,izdaju u bilo kom smislu?

Mi muski inace nismo ljudska bica pa nemamo emocije kao vi , tako da je tvoje pitanje BASH primereno.
Sta ocekujes da ti ljudi ovde napisu ? kako im se srce cepa od neke veze gde ih je neko prevario ili sta ? da ti pisu kako prebiju devojku.Ovo sto si ti pitala je isto kao ; da li je hladno i vama muskarcima kada je napolju -20 ...

Sta ti mislis kako bi mogli da reagujemo kad nas neko slaze i prevari ?


svaka cast Lisac!!!!!!!!!!!!
 
vocna:
Kako momci reaguju na prevaru,izdaju u bilo kom smislu?

Pre nekoliko minuta sam procitala topic "Kako da prevarim momka a da on ne sazna", a sad ovo.
Ne mogu da verujem! Kao da je pisala ista osoba jer ju je zanimalo sta bi moglo da se desi ako momak ipak sazna.
Lisac je, naravno, u pravu. Besmisleno je pitati kako momci reaguju na prevaru, jer smo svi mi samo ljudi i kao takvi osecamo i reagujemo.
Kako bi ti reagovala na prevaru ili izdaju?
 
Oprostio bih joj istog trenutka, da ne bih je ni saslusao oporostio bih joj i zaboravio je sledeceg trenutka. A isto to ocekujem od partnera ako ja prevarim itd. Pa cemu lazi i prevare ako ti se **** sa drugim(om) brate lepo kazi dosadila(o) si mi vise i idem da se kresem sa drugim(om). A neko bi hteo da sedi na dve stolice da ovamo ima sigurnost i ljubav sa prosecnim ili vec ustaljenim seksom a da na drugom mestu dobije cist ludacki seks. Pa devojke pricajte sa svojim momcima o tim stvarima tako ce te uneti novine u svakodnevni dosadni zivot i onda ce vam biti lepo sa deckom koga volite i koji vas voli a niko nikog nece varati itd... Jer prevarom dobijes samo mozda strastven seks ali pricom sa onim koga volis dobijes isti pa i bolji seks i sve ono ostalo sto ide uz to...Razmisli tri puta pre nego sto se odlucis na takav kora....(OVO VAZI I ZA TOPIC KOJI JE POSTAVILA OVA MALA BEZ MOZGA MA NEKA RODJAKA OD BINLADENA
 
Robinzon Kruso:
Oprostio bih joj istog trenutka, da ne bih je ni saslusao oporostio bih joj i zaboravio je sledeceg trenutka. A isto to ocekujem od partnera ako ja prevarim itd. Pa cemu lazi i prevare ako ti se * sa drugim(om) brate lepo kazi dosadila(o) si mi vise i idem da se kresem sa drugim(om). A neko bi hteo da sedi na dve stolice da ovamo ima sigurnost i ljubav sa prosecnim ili vec ustaljenim seksom a da na drugom mestu dobije cist ludacki seks. Pa devojke pricajte sa svojim momcima o tim stvarima tako ce te uneti novine u svakodnevni dosadni zivot i onda ce vam biti lepo sa deckom koga volite i koji vas voli a niko nikog nece varati itd... Jer prevarom dobijes samo mozda strastven seks ali pricom sa onim koga volis dobijes isti pa i bolji seks i sve ono ostalo sto ide uz to...Razmisli tri puta pre nego sto se odlucis na takav kora....(OVO VAZI I ZA TOPIC KOJI JE POSTAVILA OVA MALA BEZ MOZGA MA NEKA RODJAKA OD BINLADENA

Sve je to u redu, ok, ali posle 7 godina vernosti u
braku, plus ono pre braka, moras bar da pomislis malo
i na nesto drugo..... Obozavam i ja torte, al' ne mogu da ih jedem svaki dan.. :(
 
Kad bih ga prevarila a on to saznao,ubio bi me
od batina..
To mi je vec pomenuo.
Zato ''ne cackam mecku'' i ne pomisljam na to..
Ps.Nemojte pomisliti da je decko psihopata i ludak,naprotiv,niko me ne postuje vise od njega.
On to obrazlozuje recima,da ako mi je pruzio sve,ocekuje da budem fer prema njemu I nema potrebe da ga varam a pogotovo lazem.
LAZ ga dovodi do ludila..
 
Gazdarica:
On je divan, a prebio bi te...??? :shock: :shock: :shock:
Ok, ako ti tako kazes... :?

Ne nece je prebiti vec ubiti bar tako je ona rekla...

nego kako msuki raguju a... isto kako kad TI dobijes menzis sasvim iznenadno a si u tangice i bela suknjica a nemas tampon..nemas every day... e samo na to dodaj i Liscev komentar!!!!

VENI VIDI NON VICI!!!
 
Stari Lisac:
vocna:
Kako momci reaguju na prevaru,izdaju u bilo kom smislu?

Mi muski inace nismo ljudska bica pa nemamo emocije kao vi , tako da je tvoje pitanje BASH primereno.
Sta ocekujes da ti ljudi ovde napisu ? kako im se srce cepa od neke veze gde ih je neko prevario ili sta ? da ti pisu kako prebiju devojku.Ovo sto si ti pitala je isto kao ; da li je hladno i vama muskarcima kada je napolju -20 ...
Sta ti mislis kako bi mogli da reagujemo kad nas neko slaze i prevari ?

kao i obicno stari pogadja u centar :wink:
 
Ako bih ti iskreno rekla,iz sopstvenog iskustva znam da su vecina njih jako ljubomorno.Pocni od sebe da li bi tebi bilo svejedno da te neki decko(do koga ti je zaista stalo!!),vara.....ne?pa,naravno.Mislim ja nisam neki primer za to,varala sam skoro svakog decka,ali do onog do koga mi je stalo nikad nisam prevarila,a ni od mene,ali je veza ipak pukla,tako de ne znam>Razmisli samo,naravno ako si u takvoj situaciji da mozda zelis decka da prevaris,kako bi on na to reagovao!natravno kada sazna moze biti svega!!! :wink: :idea: :lol: :lol:
 
Stari Lisac:
vocna:
Kako momci reaguju na prevaru,izdaju u bilo kom smislu?

Mi muski inace nismo ljudska bica pa nemamo emocije kao vi , tako da je tvoje pitanje BASH primereno.
Sta ocekujes da ti ljudi ovde napisu ? kako im se srce cepa od neke veze gde ih je neko prevario ili sta ? da ti pisu kako prebiju devojku.Ovo sto si ti pitala je isto kao ; da li je hladno i vama muskarcima kada je napolju -20 ...

Sta ti mislis kako bi mogli da reagujemo kad nas neko slaze i prevari ?
Ako se dobro obuces, ne mora da bude hladno na -20.
 

Back
Top