Seseljevi radikali i pristalice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
MarijA`:
Где, ја сам пореклом из Зубиног Потока,поред Косовске Митровице.
Свако добро.

четвртак 08.06.2006.

Гордана Поп-Лазић: Даме и господо новинари, Српска радикална странка делује, као што знате, на просторима Републике Српске, Црне Горе а од скоро и у Македонији под називом Радикална странка Срба у Македонији, и ово је лого те партије. Председник је господин Драгиша Милетић, који седи са моје леве стране. И како су заказани парламентарни избори у Македонији за 5. јули, наша странка, односно Радикална странка Срба у Македонији имаће своје листе на две изборне јединице, изборној јединици 1 и изборној јединици 2. На изборној 1 од укупно 20 кандидата на посланичкој листи, колико је законом предвиђено да буде, 12 је припадника македонске националности и 8 је припадника српске националности, а на челу се налази господин Ангеле Јовановски. На изборној јединици 2 је носилац листе господин Драгиша Милетић, председник, и на тој листи се налази 6 припадника македонаске националности и 14 припадника српске националности. Идеолошки, политички, економски, социјални програм је потпуно исти као програм Српске радикалне странке у свим српским земљама.

То је још један од доказа да Српска радикална странка нема никакав проблем на националној основи. На идеолошкој да, али на националној апсолутно никакав. .............
 
Бл:
Нису исто!!!
Албанци су ти Арбанизовани СРБИ,ГРЦИ, БУГАРИ и др. Ромејци.
А Шиптари(како они себе зову) су ти изворни Арбанаси из Азије.
Jesu i ima ih sad u Pristini 800.000,predartnih Siptara je bilo 200.000,doslo je posle vase prodaje i izdaje Kosova 600.000 Siptara iz Albanije ili Albanca,svejedno i nemoj bolidu da se sramotis Albanci Albaniju zovu Shqperia,evo i dokaz a ti to sto pricas,vidi se da nisi normalan,dokazi,evo linka http://www.shqiperia.com/,sto se tice mojih Iranaca,ici cu tamo kada bude slobodna drzava a ti se vrati u Arebejdzan,Sabane.
 
Бл:
Опет ви и ваше перверзне радње, ваш болесни ум нема способност о нечем другом да размишља.
Треба теби мамаит, код вас муслимана је он честа потреба

srbblk.gif
Sa vama samo sa vasim oruzjem,koje ste pokupili od Vojislavke da vredjate ljude i nema te nikakvih argumenata.
 
PredatorBG11:
Jesu i ima ih sad u Pristini 800.000,predartnih Siptara je bilo 200.000,doslo je posle vase prodaje i izdaje Kosova 600.000 Siptara iz Albanije ili Albanca,svejedno i nemoj bolidu da se sramotis Albanci Albaniju zovu Shqperia,evo i dokaz a ti to sto pricas,vidi se da nisi normalan,dokazi,evo linka http://www.shqiperia.com/,sto se tice mojih Iranaca,ici cu tamo kada bude slobodna drzava a ti se vrati u Arebejdzan,Sabane.
Иди шири своје лажи и мржњу негде друго.
А Шабан ти тата
 
PredatorBG11:
Pa sta trazis medju sebicnima,idi lepo u Metohiju,drzi poljoprivredno imanje,sta ce da ti fali?
A i si radikalka koja si za EU?Nemoj da te ovi tvoji spale na lomaci,to je opasna jeres.
1. Otici cu, Bogu hvala imam gde, na 10 ha moze da se podigne jedno omanje selo, evo i tebe cu da povedem da vidis malo sta je prirodna lepota, da shvatis zasto mi je toliko stalo.
2. I svi su za ulazak u EU, ali ne sad, nego kad se steknu ekonomski uslovi... a to ce biti za jedno 10 god u najboljem slucaju
 
MarijA`:
2. I svi su za ulazak u EU, ali ne sad, nego kad se steknu ekonomski uslovi... a to ce biti za jedno 10 god u najboljem slucaju
pa naravno da ne mozemo sad,nego kad se steknu ekonomski i politicki uslovi.. :confused: :confused: to sve stranke koje su za integraciju i kazu.ko te slagao da cemo sad? :D ,mi u najboljem sluchaju mozemo da ispunimo kriterijume,ne pre 2014.g.
e sad,druga stvar je sto radikali nisu za eu,bar ne po standardnoj proceduri, izmisljaju neke razloge oko nacionalnog ponosa i slicne gluposti...i sto su radikali nepriohvatljiva opcija za samu eu...i sto bi se desila ista stvar koja se desila u slovackoj oko mecijara
 
MarijA`:
Ovo nije za opomenu?!

Марија, у питању је иста особа која је написала и ово:

Kretenko bolesna ne navodi pesmu od ljudi koji su protiv smradikala.
Da bog da ti Ulemek i Jovanovic sve zensko pred ocima silovali.
I.Sikorski



Очигледно је да се модератор слаже са свим изреченим пошто је јавно одбио да ишта предузме.
 
untouchable:
Марија, у питању је иста особа која је написала и ово:

Kretenko bolesna ne navodi pesmu od ljudi koji su protiv smradikala.
Da bog da ti Ulemek i Jovanovic sve zensko pred ocima silovali.
I.Sikorski



Очигледно је да се модератор слаже са свим изреченим пошто је јавно одбио да ишта предузме.
Moraces da dokazes da je ista osoba,ako ne dokazes,zbog kleveta mene i modretaora udalji se sa foruma.
 
MarijA`:
1. Otici cu, Bogu hvala imam gde, na 10 ha moze da se podigne jedno omanje selo, evo i tebe cu da povedem da vidis malo sta je prirodna lepota, da shvatis zasto mi je toliko stalo.
2. I svi su za ulazak u EU, ali ne sad, nego kad se steknu ekonomski uslovi... a to ce biti za jedno 10 god u najboljem slucaju
I sad ti kao meni vracas povescu i tebe da vidim sta je priroda ti ces da me naucis i pokazes.
Ako hoces nesto kontra da mi kazes smisli to bolje.I ti ces da podignes selo?
Btw imam deset ha kod Cacka nemoj me ti uciti o tome nista a to sto ces ti da kao odes samo je prica meni kao kontra,samo da nesto odgovori a svesna je koliko je to prazno.
 
Очигледна је намера овог несретника и модератора - да испровоцирају политичке неистомишљенике, онда дође јомини и банује Сикорског и особу коју је увукао у конфликт, али Сикорски онда једноставно пређе на други налог - и ето форума по мери модератора.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top