Show Dance
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Show Dance

Početnik CDS,dancer (avatar)
    Učlanjen
    10.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Show Dance

Nadam se da ovde ima igraca,osim mene.Meni je preteran sport,ili umetnost,posto ima dosta baleta.Ako ste za glumu,ples i snalazenje pred publikom i sudijama kada zaboravite pola koreografije,pisite nesto...
    Kome nije jasno,ili ne zna sta je ovo o cemu pisem,pitajte slobodno...ja sam 5 puta bila prvak ove jadne drzave kao solista,a sa mojom najboljom grupom u Srbiji,bila sam 3.na svtskom prvenstvu...

Obećava
    Učlanjen
    18.06.2006.
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Re: Show Dance

Citat Original postavio CDS,dancer
    Nadam se da ovde ima igraca,osim mene.Meni je preteran sport,ili umetnost,posto ima dosta baleta.Ako ste za glumu,ples i snalazenje pred publikom i sudijama kada zaboravite pola koreografije,pisite nesto...
    Kome nije jasno,ili ne zna sta je ovo o cemu pisem,pitajte slobodno...ja sam 5 puta bila prvak ove jadne drzave kao solista,a sa mojom najboljom grupom u Srbiji,bila sam 3.na svtskom prvenstvu...
    ima. nisi solo. ich plešem...latino-američki plesovi...

Početnik
    Učlanjen
    26.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

evo da se javim i ja... igrala sam 10 godina, od toga 8 ipo u cds-u i prestala. mislim da je to jedina stvar zbog koje se kajem u zhivotu... ali shta sad... nisam gledala juniore na takmichenju ali chula sam da ste bili jako dobri... u svakom sluchaju, kad god gledam vashu malu i veliku formaciju sva se najezhim... jedva chekam koncert!
    Ja znam da vreme svemu menja boje i da je silan sjaj pomrachilo al meni, eto, nishta sem nas dvoje nije znachilo ...

Učlanjen
    10.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano mu

e bas mi je drago,skoro da se i ja najezim kad igram...mozes mi reci tvoje ime,posto volim da znam od koga primamo pohvale?sto si prestala da treniras?

Aktivan član Che_Anarki (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2006.
    Stojim pred vratima Micinog srca. Necu da udjem dok je ne pitam.
    Reputaciona moć
    62

Head-bang i skank su najjaci.
    Kad naucis to svaka cast.

Učlanjen
    10.06.2006.
    Reputaciona moć
    0

mislim da to nema veze sa show danceom,posto su mi ti pojmovi nepoznati...

Aktivan član Che_Anarki (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2006.
    Stojim pred vratima Micinog srca. Necu da udjem dok je ne pitam.
    Reputaciona moć
    62

mislim da to nema veze sa show danceom,posto su mi ti pojmovi nepoznati...
    He He
    Ne znas sta je skank. Oi Oi Oi
    Ska dance. He He
    Head bang. Metal \m/

Početnik
    Učlanjen
    26.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: mu

e bas mi je drago,skoro da se i ja najezim kad igram...mozes mi reci tvoje ime,posto volim da znam od koga primamo pohvale?sto si prestala da treniras?
    Jelena se zovem. Secam se, davno je to bilo, kad smo gostovali u nekoj emisiji da si ti igrala neku machku mala si bila tad. Pa prvo sam prestala da dolazim na treninge i srela Vesnu Shecerov u gradu pa me ona nagovorila da se vratim. I onda kad je bio kasting za koreografiju ja nisam doshla pa kao nisam upala u veliku formaciju... i tako. Bezveze, mogla sam se potruditi... Nije ni bitno vishe.
    Ja znam da vreme svemu menja boje i da je silan sjaj pomrachilo al meni, eto, nishta sem nas dvoje nije znachilo ...

Slične teme

1. Show dance
    Autor malecka u forumu Razno
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.08.2003., 00:54

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •