lopta

latica:
Ma mani ti ovo odoh ja da se kladim pronadjoh svetlu stranu prvenstva :D
btw nije li vam seksi kada sa partnerom pratite utakmicu?



Jes bas...on navija za partizan, ja za zvezdu, pocne utakmica on bi da gleda, meni dosadilo pa obucem dres od zvezde i stanem pred tv pocnem da "urlam"..on se razljuti, uprti me, odnese u sobu .....mozes da pretpostavis sta je bilo s dresom i da nismo videli kad je pao gol. :lol: :lol:
 
Nikad nisam bio ljubitelj tog bezumnog 2 satnog sedenja ispred TV-a i gledanja kako drugi igraju fudbal.... Uvek sam vise voleo ja da igram nego da gledam... Jedino ako je u pitanju neka specijalna utakmica... Tipa nasi u finalu... :lol:
 
Petar_Pan2:
Nikad nisam bio ljubitelj tog bezumnog 2 satnog sedenja ispred TV-a i gledanja kako drugi igraju fudbal.... Uvek sam vise voleo ja da igram nego da gledam... Jedino ako je u pitanju neka specijalna utakmica... Tipa nasi u finalu... :lol:
Znaci nikad ne gledas :lol:
 
uzhaaas...pocheo jbni fudbal opshta histerija prodaje se pivo pink deli nagradnih 50 televizora...haos haos...kaaaakva glupost majko mila...kako su napravili tolq ikonu od jedne takve besmislice neverovatno...i sad ta besmislica budi nacionalni ponos identitet i slichno...neverovatno kako su ljudi glupi...mediji su tako puni tog fudbala da je to strashno...jbte shto neko ne propagira kampovanja i posete prirodi umesto shugavog sedenja pred josh shugavijim televizorom i navijanje za neke kretene koji ne umeju da chitaju...pre par dana neki tu qka kako se neki igrach povredio...e zamisli on se povredio...a neki rudar umro u 30toj od neke bolesti plutja...al za ovim shto je trcho za loptom plache cela nacija on je heroj...to shto je on konjina koja nema grama mozga koja vozika sponzorushe i lozhi na dzeja to i nije bitno...sve je to lepo ispreplitano i sve se dopunjava...bekam je internacionalna zvezda=ozhenio chlanicu spice girls-a...uzhas uzhas svi su tako glupi i svi bivaju sve gluplji i muka mi je od ljudi...
 
AntunTun:
uzhaaas...pocheo jbni fudbal opshta histerija prodaje se pivo pink deli nagradnih 50 televizora...haos haos...kaaaakva glupost majko mila...kako su napravili tolq ikonu od jedne takve besmislice neverovatno...i sad ta besmislica budi nacionalni ponos identitet i slichno...neverovatno kako su ljudi glupi...mediji su tako puni tog fudbala da je to strashno...jbte shto neko ne propagira kampovanja i posete prirodi umesto shugavog sedenja pred josh shugavijim televizorom i navijanje za neke kretene koji ne umeju da chitaju...pre par dana neki tu qka kako se neki igrach povredio...e zamisli on se povredio...a neki rudar umro u 30toj od neke bolesti plutja...al za ovim shto je trcho za loptom plache cela nacija on je heroj...to shto je on konjina koja nema grama mozga koja vozika sponzorushe i lozhi na dzeja to i nije bitno...sve je to lepo ispreplitano i sve se dopunjava...bekam je internacionalna zvezda=ozhenio chlanicu spice girls-a...uzhas uzhas svi su tako glupi i svi bivaju sve gluplji i muka mi je od ljudi...
:lol: :!:
 
AntunTun:
uzhaaas...pocheo jbni fudbal opshta histerija prodaje se pivo pink deli nagradnih 50 televizora...haos haos...kaaaakva glupost majko mila...kako su napravili tolq ikonu od jedne takve besmislice neverovatno...i sad ta besmislica budi nacionalni ponos identitet i slichno...neverovatno kako su ljudi glupi...mediji su tako puni tog fudbala da je to strashno...jbte shto neko ne propagira kampovanja i posete prirodi umesto shugavog sedenja pred josh shugavijim televizorom i navijanje za neke kretene koji ne umeju da chitaju...pre par dana neki tu qka kako se neki igrach povredio...e zamisli on se povredio...a neki rudar umro u 30toj od neke bolesti plutja...al za ovim shto je trcho za loptom plache cela nacija on je heroj...to shto je on konjina koja nema grama mozga koja vozika sponzorushe i lozhi na dzeja to i nije bitno...sve je to lepo ispreplitano i sve se dopunjava...bekam je internacionalna zvezda=ozhenio chlanicu spice girls-a...uzhas uzhas svi su tako glupi i svi bivaju sve gluplji i muka mi je od ljudi...

YEAH! :lol:
Ljudi su konji,a ko ih upregne njemu će vući kola..
 
Ma jok bila je tema koju muziku slusate dok se sexate ja sam i tad reko a isad najvise volim da pratim fudbal dok se sexam i kad nasi daju gol koji stimul za dalje uuuh.
 
latica:
Ma mani ti ovo odoh ja da se kladim pronadjoh svetlu stranu prvenstva :D
btw nije li vam seksi kada sa partnerom pratite utakmicu?
Naravno kad se zna da ce posle utakmice da padne sex...ovaj mozda i nece ako tim za koji navija izgubi...zato gledam i ja...pa znam dal da se sklanjam...
 
...пупупу...баксуз да жена гледа текму...пупупу...оно може ако лоше иде...па на полувремену један на брзака...да се разбије малер...:lol: :wink:
 
LUDICA:
Znaci nikad ne gledas :lol:
:lol: Ma kapiram ja tu euforuju koja je sad zahvatila celu planetu... Prosto se najezsis od tog nekog iscekivanja i prevelike tenzije... Sve su to mediji zasluzni... Ni zenske nisu imune... Al kad pocnu oni minuti da prolaze... :roll: lele mene gde izgubih vreme... :lol: Onda bas pomislis daj da se sexamo a kad padne go onda cemo prekinuti na 10 sekundi da vidimo... :lol: I onda "gol, gol, gol" :lol: Euforija... I tako se lepo nista ne propusti... :wink:
 
A pitanje je koje? Najbolji je sex dok igraju brazilska i engleska repretenzentacije. Evo, recimo, danas igra GB.
Fudbal je kult.
Žene nisu obavezne, niti je lepo da se foliraju da vole fuCbal.. O, pa zar je TO problem. Mada, cice uvek prebaciju da je gledanje fudbala čisto bisex. projektovanje, to traje samo dok i one ne zauzmu mesto ispred TVa
 
Hvala lepo, al ne podnosim fudbal....Ono kad se neko pobije to mi je zanimljivo, mozda neki lep gol, ali inache uglavnom kuliram jedno poluvreme, a onda pochinje striptiz...
 
AntunTun:
uzhaaas...pocheo jbni fudbal opshta histerija prodaje se pivo pink deli nagradnih 50 televizora...haos haos...kaaaakva glupost majko mila...kako su napravili tolq ikonu od jedne takve besmislice neverovatno...i sad ta besmislica budi nacionalni ponos identitet i slichno...neverovatno kako su ljudi glupi...mediji su tako puni tog fudbala da je to strashno...jbte shto neko ne propagira kampovanja i posete prirodi umesto shugavog sedenja pred josh shugavijim televizorom i navijanje za neke kretene koji ne umeju da chitaju...pre par dana neki tu qka kako se neki igrach povredio...e zamisli on se povredio...a neki rudar umro u 30toj od neke bolesti plutja...al za ovim shto je trcho za loptom plache cela nacija on je heroj...to shto je on konjina koja nema grama mozga koja vozika sponzorushe i lozhi na dzeja to i nije bitno...sve je to lepo ispreplitano i sve se dopunjava...bekam je internacionalna zvezda=ozhenio chlanicu spice girls-a...uzhas uzhas svi su tako glupi i svi bivaju sve gluplji i muka mi je od ljudi...

Brate nemoj se ljutiti al moras da menjas dilera uvalio ti nesto :lol:
 
Ljuba82:
...пупупу...баксуз да жена гледа текму...пупупу...оно може ако лоше иде...па на полувремену један на брзака...да се разбије малер...:lol: :wink:

Pi bre baksuz da zena gleda, sovinisto jedan :P
A mene ovaj moj garant izbaksuzirao sinoc. Zamalo da mi prodje tiket :lol:
 

Back
Top