"SVE ZA LJUBAV"

Nina_20

Zainteresovan član
Poruka
262
Sta mislite o onoj emisiji na Pinku "Sve za ljubav"?Da li bi ste vi tako iznenadili neku vama dragu osobu,da li biste tako iznosili svoj "prljav ves" pred javnost? A obrnuto,kako biste odreagovali da po vas dodje npr Milan Kalinic i vas neko iznenadi na taj nacin?
Meni nikad ne bi palo na pamet da mi Pink sredjuje ljubavni zivot.
 
Towelie a.k.a. Peskiric:
Ha ha ha "Sve za ljubav",kako "obozavam" ta pateticna sranja...svake srede(cini mi se) keva,komsinica i sestra obavezno gledaju,i onda kad vidim kako place kao kisa i trosi mesecne zalihe toalet papira ja sam najsrecniji covek na svetu :twisted:

he he,e to si dobro rekao :) dobro,u mojoj kuci se vise smeju nego sto placu
 
Nina_20:
Sta mislite o onoj emisiji na Pinku "Sve za ljubav"?Da li bi ste vi tako iznenadili neku vama dragu osobu,da li biste tako iznosili svoj "prljav ves" pred javnost? A obrnuto,kako biste odreagovali da po vas dodje npr Milan Kalinic i vas neko iznenadi na taj nacin?
Meni nikad ne bi palo na pamet da mi Pink sredjuje ljubavni zivot.


Sve što ima za osnovu američko TV tržište i tamo je nastalo ide mi žešće na Q jer smatram da je stvoreno za zaludjivanje širih narodnih masa da ne bi obratili pažnju na bitnije stvari kojih ima na TV-u ali se ne reklamiraju..... :evil:







-gadan deda rastem-
 
Na Italijanskom RAI1 dugo se davala emisija koju je vodila Rafaela Kara ,zvala se "Karamba che sorpressa" i bila je slicne tematike samo mnogo profesionalnije odradjena i do u detalja osmisljena....Mnoge "price" su mi i dan danas u glavi .... akteri su bili stvarni a ne izmisljeni likovi...sa radnjom koja nije samo plod necije maste , vec pukih sretnih ili nesretnih okolnosti koje samo zivot moze da ti donese.
 
Cekaj,cekaj,cekaj...znas kad se najvise pokidam?kad dodju oni licni oglasi,***** materine na red i tip ono(ne bi mu dao lopatu kubik uglja da mi utovara)ruzan govori da trazi SRODNU DUSU lepu,zanimljivu,i duhovitu kao on???Toliko se ismejem da to ne moze biti dobro za zdravlje....al nije ni gandza al sam ipak high.
 
Towelie a.k.a. Peskiric:
Cekaj,cekaj,cekaj...znas kad se najvise pokidam?kad dodju oni licni oglasi,***** materine na red i tip ono(ne bi mu dao lopatu kubik uglja da mi utovara)ruzan govori da trazi SRODNU DUSU lepu,zanimljivu,i duhovitu kao on???Toliko se ismejem da to ne moze biti dobro za zdravlje....al nije ni gandza al sam ipak high.
Svako treba nekog...
Najbolje kad u onim oglasim vidim momak od 55 trazi... :lol: Pa sos sve pridevi... :lol:
 
Nikada ne bih ucestvovala u toj emisiji...ne bih volela da dodju kod mene a Boze sacuvaj da ih ja posaljem nekome....mada se i kod mene u kuci gleda ta emisija i klasika...svi placu...meni je smesno i totalno seljacki...
 
U februaru sam gotovo bio spreman na taj korak,bio sam na forumu EMOUTIONA i tamo napisao svoju pricu,ljudi su me kontaktirali,ali se igrom cuda sve desilo drugacije,tako da mi oni nisu bili potrebni,ali mozda sada kao neko iznenadjenje,tada je bilo za pomirenje!
 
Smjesni?
Zar je smijesna djevojcica koja je nepokretna i zeli da upozna Milana, Boru Djordjevica i pjevaca grupe Legende?
Majka koja je zrtvovala svoj zivot da od kamiona spase sedmogodisnju kcerku i pri tom sama ostala bolesna, a kcerke joj spremaju iznenadjenje za rodjendan gdje pise Mama, volimo te?
Slazem se, ne bih voljela da ucestvujem u tome, ali sam skoro uz svaku epizodu sa slicnom tematikom zaplakala...
 
LUDICA:
Smjesni?
Zar je smijesna djevojcica koja je nepokretna i zeli da upozna Milana, Boru Djordjevica i pjevaca grupe Legende?
Majka koja je zrtvovala svoj zivot da od kamiona spase sedmogodisnju kcerku i pri tom sama ostala bolesna, a kcerke joj spremaju iznenadjenje za rodjendan gdje pise Mama, volimo te?
Slazem se, ne bih voljela da ucestvujem u tome, ali sam skoro uz svaku epizodu sa slicnom tematikom zaplakala...
Slazem se sa tobom,ali sto se tice pomirenja dvoje,od kojih je jedno napravilo gresku ili preljubu,mislim da faktor televizija koji dolazi da miri dve strane ,gubi na snazi,jer ljudi vise nisu spremni da pokleknu pred svojim moralom,da bih prastali i mirili se samo zato sto je to javno snimljeno na TV, i sto bi toboze druga strana ucinila "Sve za ljubav"...
 
twigy:
Slazem se sa tobom,ali sto se tice pomirenja dvoje,od kojih je jedno napravilo gresku ili preljubu,mislim da faktor televizija koji dolazi da miri dve strane ,gubi na snazi,jer ljudi vise nisu spremni da pokleknu pred svojim moralom,da bih prastali i mirili se samo zato sto je to javno snimljeno na TV, i sto bi toboze druga strana ucinila "Sve za ljubav"...
E to si u pravu, krajnje mi je glupa situacija kad neko dovede televiziju misleci da ce ovaj zbog toga lakse da se pomiri...Mene bi to samo jos vise o'ladilo :roll:
 
Izvinjavam se unapred na ovome što ću da kažem, al ona Sanja je jadna tooooooliko gluuupa, da je to fenomen za proučavanje. E sad, pa dobro, nisu svi pametni. Ali ona prosto bode oči time što umišlja da je fenomenalan voditelj, a glupa je i ružna (zaista veoma ispod proseka) do bola.

Najbolja fora je bila kada je jednog dečaka, kome otac često putuje i nije kod kuće, pitala: "A kad ti tata najviše nedostaje?" Dete je zblanuto pogleda i odgovori: "Pa kad nije kod kuće!"

Ne gledam često ovu emisiju, ali po nekad mi je uključen TV pa bacim pogled. Inače, Milan je stvarno duhovit i originalan čovek. Svaka mu čast.

Eto, sad mi je lakše. Rekao sam sve što mi leži na duši. Dobar ovaj forum......... :)
 
LUDICA:
E to si u pravu, krajnje mi je glupa situacija kad neko dovede televiziju misleci da ce ovaj zbog toga lakse da se pomiri...Mene bi to samo jos vise o'ladilo :roll:
preljubnici bas na to i idu.... kao videce te svi, kako ces moci da odbijes?
jednom sam gledala kad je neki lik hteo da vrati zenu. nije bas sve rekao sta se desavalo, al predpostavljam da je bio alkos i da ju je lemao.. otisao je kod nje na posao, medjutim ona nije htela da izadje napolje ni da se vidi sa njim.. kapiram da se zeni vise sve smucilo.. ne znam sto su uopste i pustili to u emisiji...
 
E da, što se tiče emisije: Uvlačenje drugih ljudi u intrapsihički konflikt, kako bi se olakšalo osećanje unutrašnje uznemirenosti ili osećaj krivice.

Al sam sad reko. Svaka mi čast. ;)
 
Nina_20:
Sta mislite o onoj emisiji na Pinku "Sve za ljubav"?Da li bi ste vi tako iznenadili neku vama dragu osobu,da li biste tako iznosili svoj "prljav ves" pred javnost? A obrnuto,kako biste odreagovali da po vas dodje npr Milan Kalinic i vas neko iznenadi na taj nacin?
Meni nikad ne bi palo na pamet da mi Pink sredjuje ljubavni zivot.

to je ok za americko trziste
i emisija je verovatno uzeta od njih
 
shaddow:
Uvlačenje drugih ljudi u intrapsihički konflikt, kako bi se olakšalo osećanje unutrašnje uznemirenosti ili osećaj krivice.
Dobro receno, lakse je kad je nekoliko miliona ljudi na tvojoj strani, taman toliko hrabrosti na jednom mestu koliko je `falilo doticnima.
Poludela bih kad bi me neko od bivsih stavio u tu pricu. Grooozno.
Ako je nekom stalo da popravi stvari iz proslosti postoje mnogo bolji nacini.
Sto se tice onih izgubljenih zbog teskih okolnosti, OK. Al` za gledanje sa strane, mnogo je bre stresno. Zakacila sam par puta u prolazu po neku pricu i emisiju ne gledam.
 

Back
Top