Silent Hill...

Igrao sam je, ustvari poceo sam da igram 4 pa sam se zaglavio u onom delu gde pobijem one pse uzmem one novcice il vec sta su od one mrtve ribe i sta dalje??? Voleo bih ponovo da probam samo moram da proverim dali mi nije crko disk(Prinko)Igra je dobra cist horor praznik i za oci narocito za usi!!!
 
U dvojci, trojci i cetvorci je ok, ali u kecu je njesra. Evo screenshota iz keca:
screen4dv.png
 
Evo da malo pomognem !!! Dali se pojavio film,ako su ga uopste i uradili ,vredi li nesto ??? Postoji Widgets "Silent Hill" (Konfabulator) Pokusavam da nabavim 2 ili 3.Pa cu videti o cemu se radi !!! :) :) :)
 
Prvi put igram dvojku i nadjoh se u corsokaku, vrtim se u krug i nemam pojma kuda i sta treba da uradim. Evo gde sam stigla : Kada se eliminise onaj zombi sa ogromnim nozem, prelazim na sl. nivo i nalazim se u parku i treba da stignem do hotela, pridruzila mi se i Maria, sve sam obisla ali resenje nisam nasla. U parku postoji statua i kad joj pridjem pojavi se tekst u kojem su dve nezavrsene reci, put do hotela je obrusen , jedini put je sa pristanista za camce ali ja nemam kljuc da otkljucam vrata od kucice na pristanistu. Vratila se i zavirivala u svaki cosak , probala sam i nazad da se vratim, jer mi na mapi stoji neki apartman zaokruzen na drugoj mapi, medjutim ne mogu da nadjem put... i tako u krug. Ako je nekome ovo poznato i zna sta sam propustila , bilo bi lepo da mi pomogne...
 
Idi to Idi do kuglane i videces Lauru (devojcica) kako ulazi tamo. Kuglana je u ulici gde se nalazi Brookhaven Hospital (zapad). Posle kuglane prati tu devojcicu i idi u bolnicu. Pozdrav i srecno!
 
Markoca,my man :D
E deco moja...kada se setim bezbroj neprospavanih noci zbog Tihoh brda,Rezija i Dino Crisisa.Nije da sam ih tesko prelazio,vec nisam mogao da ih se zasitim.E taj moj Sony kec sta je izdrzao nijedan nije.Ubijati zombije,odrane kerove i dinosaoruse....beeeeeautifull.Kad se setim zaiskri mi oko,to su bili dani.Nekako mi je najdrazi bio bas Sillent Hill1.Bas me je bacio u nesvest,jos sam imao taj nezgodan obicaj da igrice igram u mrklom mraku sa sluskama na max.Au...ripanje do neba.Ma extra...
 
igrao sam 2,3 i presao ,osim 4 koju sam stigao do pola i sh1 koga nisam naso...trazio sam po netu nesto o sh i mogu reci da je prica mnogo jezivija,uvrnutija nego sto na prvi pogled izgleda!sta reci osim svaka cast...
 
Postoji li mogućnost (to me oduvek zanimalo) da se uzme motorna testera koja je u izlogu radnje u jednoj zavučenoj ulici....prolaziš tim putem kad završiš školu prvi put i ideš u crkvu, pa posle preko mosta u bolnicu...zna li ko....
edit- odnosi se na SH 1
 

Back
Top