******* bez obaveza je najbolje
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Tema: ******* bez obaveza je najbolje

Razbijac
    Guest

Podrazumevano ******* bez obaveza je najbolje

ako ste kliknuli ovu temu potvrdili ste moju pretpostavku da vecina vas ovde nije u stanju da oseti ni trunku moje sustine.. procitaj te ovo.. mozda za vase bedne duse jos ima nade ili bar neko ne tako strasno cistiliste.. oplemenite te se..
    *..Oseti me.. oseti kako nam se misli preplicu.. kao dva cveta. divlja.. nesavladna.. oseti kako udaram, kao talas, o stene tisine.. gledaj taj bezbroj kapi u koji se pretvorim pri svakom udaru.. oseti buru moje strasti.. plimu pozude.. prepusti mi se.. postani laka.. kao pero.. odleprsaj u svet ekstaza.. lelujavo.. izgubi tlo pod nogama.. i vise i vise.. oseti vrhunce.. oseti me u sebi.. oseti kako svaku prazninu tvoga bica ispunjava moja misao i moje telo.. moja dusa..dodirni te vrhunce.. popni se na planine smisla.. spokojno pogledaj na prosli zivot ogranicenosti.. tuge.. samoce i pogledaj u buducnost.. neke nove trenutke.. neke nove senzacije.. oseti tu vecnu ekstazu.. oseti smisao i plovi.. roni.. toni.. prepusti se.. tu si. na granici imaginacije i stvarnosti.. shvatas li da je upravo ta medja onaj izgubljeni deo slagalice.. velika tajna covecanstva.. vidis li kako nestajes.. i svo to jedinstvo.. spajanje.. carobno je.. jer vise neznam gde se zavrsavas ti i gde pocinjem ja.. milioni svetova rodjenih u delicu sekunde.. a govor.. hmm .. nebitan..samo nas ogranicava.. saplice svojim tromim, mrtvim ritmom i jednolicnoscu tonova.. oseti.. oseti toplinu moga tela.. moje usne na tvojim grudima.. oseti me u sebi.. i ruke na butinama i bedrima.. poljupce po ledjima.. vratu.. oseti me u sebi.. oseti kako su blizu te doline snova.. taj trenutak kada je bitna samo simbioza koja neminovno pocinje i zaslepljuje svojom uzvisenoscu i nagovestava tajnu univerzuma i stvaranja.. Alfa i omega.. pocetak i kraj...*

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Mmmmmmmmmmmmmmm... da.

Obećava Cecily (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Re: * bez obaveza je najbolje

Mislis li da je dovoljno pucnuti prstima i doziveti tako nesto? Mislis da je lako naci nekog takvog?
    Za moju "bednu dusu" verovatno vise nema nade...

usnula..
    Guest

Podrazumevano

.....beskrajna tisina ...pokrece najdivnija osecanja,vraca na minule trenutke...proslost...sadasnjost ...koja je vec sada proslost...buducnost(opet sugerise na proslost)...Mirisi...svuda...u tisini..u mraku...u vodi...u bucnoj ulici..u nemirnoj atmosferi...Posecerila sam stvarnost...Kako gori secer kada se zapali?

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

Na kakvim si ti lepkovima ?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Bjedni crv...

Guest

Podrazumevano

i koja ti se knjiga od mir-jam najvishe dopala

Poznat JOVANA77 (avatar)
    Učlanjen
    16.09.2003.
    Reputaciona moć
    149

Podrazumevano

pa sto stade?

a jos dve recenice i svrshila bih..........i to onako..............bez obaveza

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    57

Citat Original postavio Razbijac
    ako ste kliknuli ovu temu potvrdili ste moju pretpostavku da vecina vas ovde nije u stanju da oseti ni trunku moje sustine.. procitaj te ovo.. mozda za vase bedne duse jos ima nade ili bar neko ne tako strasno cistiliste.. oplemenite te se..
    *..Oseti me.. oseti kako nam se misli preplicu.. kao dva cveta. divlja.. nesavladna.. oseti kako udaram, kao talas, o stene tisine.. gledaj taj bezbroj kapi u koji se pretvorim pri svakom udaru.. oseti buru moje strasti.. plimu pozude.. prepusti mi se.. postani laka.. kao pero.. odleprsaj u svet ekstaza.. lelujavo.. izgubi tlo pod nogama.. i vise i vise.. oseti vrhunce.. oseti me u sebi.. oseti kako svaku prazninu tvoga bica ispunjava moja misao i moje telo.. moja dusa..dodirni te vrhunce.. popni se na planine smisla.. spokojno pogledaj na prosli zivot ogranicenosti.. tuge.. samoce i pogledaj u buducnost.. neke nove trenutke.. neke nove senzacije.. oseti tu vecnu ekstazu.. oseti smisao i plovi.. roni.. toni.. prepusti se.. tu si. na granici imaginacije i stvarnosti.. shvatas li da je upravo ta medja onaj izgubljeni deo slagalice.. velika tajna covecanstva.. vidis li kako nestajes.. i svo to jedinstvo.. spajanje.. carobno je.. jer vise neznam gde se zavrsavas ti i gde pocinjem ja.. milioni svetova rodjenih u delicu sekunde.. a govor.. hmm .. nebitan..samo nas ogranicava.. saplice svojim tromim, mrtvim ritmom i jednolicnoscu tonova.. oseti.. oseti toplinu moga tela.. moje usne na tvojim grudima.. oseti me u sebi.. i ruke na butinama i bedrima.. poljupce po ledjima.. vratu.. oseti me u sebi.. oseti kako su blizu te doline snova.. taj trenutak kada je bitna samo simbioza koja neminovno pocinje i zaslepljuje svojom uzvisenoscu i nagovestava tajnu univerzuma i stvaranja.. Alfa i omega.. pocetak i kraj...*
    Odakle si prepisao ovo? :wink:

prica..
    Guest

Podrazumevano prica..

prepisao.. hmm.. postoji u mom umu jedna tabla.. uklesano na njoj jedno pismo.. i taj jezik u posebnim trenucima samo mogu da razumem.. obozavam te trenutke.. koristim ih.. u zadnje vreme sve cesce imam tu *cistinu misli* .. hvala ti andjele na tome...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.11.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

A moze i ovako:
    Cuti i pusti da sad zile moje
    zabrekcu novim zanosnim zivotom\
    da zaboravim na velicanstvo prirode
    a potom,
    kad prodje sve i malaksalo telo
    ponovo padne u obicnu camu,
    i zivot sav i nadahnuce celo
    tiho necujno potone u tamu,
    Ja cu ti tada pricati otuznu
    pesmu o ljubavi,
    kako ceznem, ljubim i volim te
    mada u tom trenutku ne osecam tako.
    A ti ces bedna zeno kako vazda
    slusati ove reci lazne,
    zahvalices bogu sto te sazda
    i oci ce ti biti od suza vlazne

P.S. Nisam siguran da je bas ovako, ali verovatno ima neki skolarac koji bi mogao da ispravi greske,
    Iskrena pesma
    cini mi se Rakic

usnula..
    Guest

Podrazumevano

Tako ,kao zvezde u lokvi na drumu,
    Umrece ta ljubav u svom stidu mnogom,
    S jednom crnom ranom u srcu i umu-
    Vec s prvim poljupcemi sa prvim zbogom.

Dok krupni svecnjaci dogoreli gasnu;
    Razbijene case ispite;dok modru
    Svoju sen jos bacas na zavesu jasnu;
    Dok jos zig tvog tela vidim na svom odru.
    ......
    Nekada praznik mojih ociju i sluha ,
    da sad budes tajna moje gorcine i bola.

.......
    Ti u kojoj ljubljah svoju iluziju,
    Svoj san o ljubavi i san o lepoti,
    I neku rec strasnu kazanu u ploti,
    A koju ja pojmim silnije od sviju.

.......
    Svaki sum da seca tvog cutanja;svaka
    Tmina opomene na svetlost tvog glasa;
    Da je srce puno sve tvojih koraka;
    Da na svacem lezi senka tvoga stasa.
    .......

Domaćin jeasus (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    99

Podrazumevano

Citat Original postavio JOVANA77
    pa sto stade?

Početnik
    Učlanjen
    22.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Bez obaveza je najbolje

Ovako, mozda nase duse i jesu bedne, kao sto ti kazes, ali, tvoja je jos bednija.A znas li zbog cega?
    Nisi u stanju da se suocis sa istinom i da priznas sebi da si u stvari jedna romanticna budala.

Domaćin
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano

pa sto stade?

Srocicu ja dve recenice, pa da ne ostanes uskracena.

Poznat JOVANA77 (avatar)
    Učlanjen
    16.09.2003.
    Reputaciona moć
    149

Podrazumevano

Citat Original postavio Chernobill
    pa sto stade?

Srocicu ja dve recenice, pa da ne ostanes uskracena.

hahahahahahaha.............e, sad je kasno........

Guest

Podrazumevano

Mogu ja da srocim te dve recenice?

LL
    Guest

Podrazumevano

Kakavi bre uzviseni momenti?! Kakvo preplitanje misli bre? To je bre sve zbog dopamina koji se pumpa u glavu za vreme seksualnog odnosa!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.07.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

procitah negde, mislim da je napisala olja_is_back ".....romanticna budala.
    samo da joj kazem jednu cinjenicu koja je ocigledno vredja - Olja kada bi glupost bolela jecaji bi se do neba culi... dali ces to ikada shvatiti, siromasna osobo

PS ne zelim nikog da branim samo konstatujem
    pozdrav

jadnica
    Guest

Podrazumevano

nažalost,to je danas ušlo u modu jer se niko ne želi za nikog brinuti,nego svi gledaju samo sebe.

prica
    Guest

Podrazumevano

.. *romanticna budala*.. hmm.. kontam da te je bas iznerviralo *vase bedne duse* .. kako je zanimljivo *kopati* po tudjim umovima ne shvatas da si svojom praznom frazom samo potvrdila moju pretpostavku.. bar sto se tebe tice oprosti.. evo ovde pred svim ovim ljudima ti se izvinjavam (nije tesko biti fin ).. :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Reputaciona moć
    55

Citat Original postavio Razbijac
    Nek prica ko sta hoce, volela bih da dozivim tako nesto....

Domaćin
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano

Moze!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Moze!
    Garantujes?
    Sa garantnim listom?
    Da mogu da reklamiram u slucaju ne ispunjenja obaveza sa ugovora
    Vidi se da studiram menadzment.....

Domaćin
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano

Citat Original postavio Savetnica
    Moze!
    Garantujes?
    Sa garantnim listom?
    Da mogu da reklamiram u slucaju ne ispunjenja obaveza sa ugovora
    Vidi se da studiram menadzment.....
    Diskrecija zgarantovana 100%, dugogodisnje uspesno poslovanje vam garantuje da necete biti nezadovoljni.

Slične teme

1. *******?
    Autor *********SEX********** u forumu Razno
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 25.06.2005., 00:31

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •