STA DA RADIS KAD TI NEDOSTAJE BIVSA?

Gojlo

Obećava
Poruka
57
Raskinuli smo pre 2 meseca i mnogo mi nedostaje.... Pokusao sam da pricam sa njom ali ona mi samo rekla da me mrzi!!!! Nista vise, samo i jednostavno MRZIM TE! Ne zeli da me cuje, ni da me vidi, nista... a ja sam hteo makar da budemo prijatelji iako bih zeleo vise od prijateljstva.... :-(
 
a o5, mozda samo ocje da vidi koliko ti je stalo ... mwuahahah... ;)... salim se... crv sumnje uvek rije...
mozda te voli, a mozda i ne... uvek je lakshe povucji se i razmisliti o osecjanjima... ali to je o5 samo nagadjanje... videcjesh i sam... moja preporuka svakako nije da chekash.. ako ti je stalo, to i pokazhi... kasnije moze biti suvishe kasno za tako neshto...
qq... raspisah se po L&S
 
.lemur.:
4nis
samo da ne bude kao u mom slučaju...dočekao sam, da ne kažam šta...a kao voli me još uvek
leki, ako mislis da te zavlaci, batali je. zasto bi ti nju voleo i trudio se i cekao kada je prica "a kao jos me voli". ako te voli, shvatice sta je izgubila i vratice se sigurno. ako to bude suvise kasno, njena krivica. mozda joj samo treba malo prostora. ali, ako taj prostor uzme toliko maha...oprosti se i gotovo. mozda sacekati jos 1 period dok ti ne mislis da je dosta, tada ppokusati jos jedanput i ako ne upali, odj.ebi je za sva vremena, to ce mnoooogo da je zaboli jer njoj sada imponuje da se vrtis tu. primiri se jedno vreme pa je pozovi u krajnjem sl. mada znam da ce ona tebe, samo ako ne bude bila u kontaktu sa tobom.uh!
 
Gojlo:
Raskinuli smo pre 2 meseca i mnogo mi nedostaje.... Pokusao sam da pricam sa njom ali ona mi samo rekla da me mrzi!!!! Nista vise, samo i jednostavno MRZIM TE! Ne zeli da me cuje, ni da me vidi, nista... a ja sam hteo makar da budemo prijatelji iako bih zeleo vise od prijateljstva.... :-(
Znas sto?Napisi ti njoj jedno pismo ,ne sms nego ono najstarinskije u koferti s markom i posalji postom bez tvog imena izvana.Tamo napisi sve sto te muci i kako se osecas .Razjasni nerazjasnjene stvari iz proslosti onako kako mislis da bi njoj odgovaralo.Ako si gresio priznaj sve pa i ono sto nisi unapred,vadi se na smotanost i neznanje ali s najboljim namerama.Podseti je na lepe stvari iz proslosti.Zamoli je da jos jednom razmisli o svemu.Ovo je jedini nacin da te "saslusa" do kraja i nece te zbunjivati prekidajuci te svojim teatrom .Nemas sta da izgubis a mozda uspe
 

Back
Top