SP 2006 NA SATELITSKOJ
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: SP 2006 NA SATELITSKOJ

  1. #1
    Zainteresovan član FORSETI (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2005.
    Lokacija
    Where the Wild Roses Grow
    Poruke
    346
    Reputaciona moć
    50

    Thumbs up SP 2006 NA SATELITSKOJ

    Petak 09.06.2006

    Grupa A (Minhen)
    Nemacka v Kostarika (18:00h)

    --------------------------------------
    SuperSport SA 3/8 68E Irdeto 2
    --------------------------------------
    BBC One 28E FTA
    BBC Interactive 28E FTA
    RTÉ Two 28E N.D.S
    UKTV G2 28E N.D.S
    --------------------------------------
    CT-2 23E Cryptoworks
    Slovak TV2 23E Cryptoworks
    --------------------------------------
    CT-2 19E Cryptoworks
    EuroSport FR 19E Seca 2
    La Sexta 19E Seca 2/Nagra 2
    ORF 1 19E BetaCrypt
    Prem Sport Portal 19E Nagra 2
    ZDF 19E FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces 2
    EuroSport FR 13E TPSCrypt
    HRT 2 13E Viacces 2
    NET Hellas 13E Irdeto 2
    Polsat Sport Extra 13E Nagra 2
    SF-2 13E Viacces 1
    TF-1 13E TPSCrypt
    TSR / TSi 2 13E Viacces 1
    TVP 1 13E Seca 2/Nagra2
    --------------------------------------
    SVT 1/2 5E N.D.S
    TVR 1 5E Conax/Viacces 2
    --------------------------------------
    NRK 1 1W Conax
    SVT 1/2 1W Conax
    TVR 1 1W Conax/Nagra2
    --------------------------------------
    TF-1 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------
    La Sexta 30W Nagra2
    SIC 30W Nagra2
    Sport TV 30W Nagra2
    --------------------------------------


    Grupa A (Gelzenkirhen)
    Poljska v Ekvador (21:00h)


    SuperSport SA 3/8 68E Irdeto2
    --------------------------------------
    ITV 1 28E FTA
    Ulster TV 28E FTA
    RTÉ Two 28E N.D.S
    --------------------------------------
    CT-2 23E Cryptoworks
    Slovak TV2 23E Cryptoworks
    --------------------------------------
    C+ France 19E Seca2
    CT-2 19E Cryptoworks
    La Sexta 19E Seca3/Nagra2
    ORF 1 19E BetaCrypt
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    ZDF 19E FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    HRT 2 13E Viacces2
    M6 13E TPSCrypt
    NET Hellas 13E Irdeto2
    Polsat Sport Extra 13E Nagra2
    SF-2 13E Viacces1
    TSR / TSi 2 13E Viacces1
    TVP 2 13E Seca2/Nagra2
    --------------------------------------
    M6 Swiss 7E FTA
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 5E N.D.S
    TVR 1 5E Conax/Viacces2
    --------------------------------------
    NRK 1 1W Conax
    TV4 Sweden 1W Conax
    TVR 1 1W Conax/Nagra2
    --------------------------------------
    M6 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto 2
    --------------------------------------
    La Sexta 30W Nagra2
    Sport TV 30W Nagra2
    --------------------------------------



    Subota 10.06.2006

    Group B (Frankfurt)
    Engleska v Paragvaj (15:00h)

    --------------------------------------
    SuperSport SA 3/8 68E Irdeto2
    --------------------------------------
    BBC One 28E FTA
    BBC Interactive 28E FTA
    RTÉ Two 28E N.D.S
    UKTV G2 28E N.D.S
    --------------------------------------
    CT-2 23E Cryptoworks
    Slovak TV2 23E Cryptoworks
    --------------------------------------
    ARD "Das Erste" 19E FTA
    C+ Spain 19E Seca3\Nagra2
    C+ Sport (France) 19E Seca2
    CT-2 19E Cryptoworks
    ORF 1 19E BetaCrypt
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    HRT 2 13E Viacces2
    M6 13E TPSCrypt
    Polsat Sport Extra 13E Nagra2
    SF-2 13E Viacces1
    TSR / TSi 2 13E Viacces1
    --------------------------------------
    M6 Swiss 7E FTA
    --------------------------------------
    SVT 1/2 5E N.D.S
    TVR 1 5E Conax/Viacces2
    --------------------------------------
    SVT 1/2 1W Conax
    TV2 Norway 1W Conax
    TVR 1 1W Conax/Nagra2
    --------------------------------------
    M6 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------
    C+ Spain 30W Nagra2
    SIC 30W Nagra2
    Sport TV 30W Nagra2
    --------------------------------------



    Grupa B (Dortmund)
    Trinidad i Tobago v Svedska (18:00h)

    --------------------------------------
    SuperSport SA 3/8 68E Irdeto2
    --------------------------------------
    ITV 1 28E FTA
    Ulster TV 28E FTA
    RTÉ Two 28E N.D.S
    --------------------------------------
    CT-2 23E Cryptoworks
    Slovak TV2 23E Cryptoworks
    --------------------------------------
    ARD "Das Erste" 19E FTA
    C+ Sport (France) 19E Seca2
    CT-2 19E Cryptoworks
    La Sexta 19E Seca3/Nagra2
    ORF 1 19E BetaCrypt
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    HRT 2 13E Viacces2
    M6 13E TPSCrypt
    Polsat 1 13E Nagra2
    Polsat Sport Extra 13E Nagra2
    SF-2 13E Viacces1
    TSR / TSi 2 13E Viacces1
    --------------------------------------
    M6 Swiss 7E FTA
    --------------------------------------
    SVT 1/2 5E N.D.S
    TVR 1 5E Conax/Viacces2
    --------------------------------------
    SVT 1/2 1W Conax
    TV2 Norway 1W Conax
    TVR 1 1W Conax/Nagra2
    --------------------------------------
    M6 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------
    La Sexta 30W Nagra2
    Sport TV 30W Nagra2
    --------------------------------------


    Grupa C (Hamburg)
    Argentina v Obala Slonovace (21:00h)

    --------------------------------------
    SuperSport SA 3/8
    --------------------------------------
    ITV 1 28E FTA
    Ulster TV 28E FTA
    RTÉ Two 28E N.D.S
    --------------------------------------
    CT-2 23E Cryptoworks
    Slovak TV2 23E Cryptoworks
    --------------------------------------
    ARD "Das Erste" 19E FTA
    C+ Spain 19E Seca3/Nagra2
    CT-2 19E Cryptoworks
    Eurosport FR 19E Seca2
    ORF 1 19E BetaCrypt
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    Eurosport FR 13E TPSCrypt
    HRT 2 13E Viacces2
    Polsat 1 13E Nagra2
    Polsat Sport Extra 13E Nagra2
    SF-2 13E Viacces1
    TF-1 13E TPSCrypt
    TSR / TSi 2 13E Viacces1
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 5E N.D.S
    TVR1 5E Conax/Viacces2
    --------------------------------------
    TV2 Norway 1W Conax
    TV4 Norway 1W Conax
    TVR1 1W Conax/Nagra2
    --------------------------------------
    TF-1 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------
    C+ Spain 30W Nagra2
    Sport TV 30W Nagra2
    --------------------------------------



  2. #2
    Zainteresovan član FORSETI (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2005.
    Lokacija
    Where the Wild Roses Grow
    Poruke
    346
    Reputaciona moć
    50

    Podrazumevano Re: SP 2006 NA SATELITSKOJ

    Nedelja 11.06.2006

    Grupa C (Lajpcig)
    Srbija v Holandija (15:00h)

    --------------------------------------
    BBC One 28E FTA
    BBC Interactive 28E FTA
    UKTV G2 28E N.D.S
    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    RTL Television 19E FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    M6 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    M6 Swiss 7E FTA
    SVT 1/2 5E N.D.S
    --------------------------------------
    SVT 1/2 1W Conax
    --------------------------------------
    M6 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------


    Grupa D (Nirmberg)
    Meksiko v Iran (18:00h)

    --------------------------------------
    BBC 28E FTA
    BBC Interactive 28E FTA
    UKTV G2 28E N.D.S
    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    RTL Television 19E FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    M6 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    M6 Swiss 7E FTA
    --------------------------------------
    SVT 1/2 5E N.D.S
    --------------------------------------
    SVT 1/2 1W Conax
    --------------------------------------
    M6 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------


    Grupa D (Keln)
    Angola v Portugal (21:00h)

    --------------------------------------
    ITV 28E FTA
    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    RTL Television 19E FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    TF-1 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 5E N.D.S
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 1W Conax
    --------------------------------------
    TF-1 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 28° 7W Irdeto2
    --------------------------------------


    Ponedeljak 12.06.2006

    Grupa F (Kajzerslautern)
    Australija v Japan (15:00h)

    --------------------------------------
    ITV 28E FTA
    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    ZDF 19E FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    M6 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    M6 Swiss 7E FTA
    --------------------------------------
    SVT 1/2 5E N.D.S
    --------------------------------------
    SVT 1/2 1W Conax
    --------------------------------------
    M6 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------


    Grupa E (Gelzerkirhen)
    U.S.A. v Ceska (18:00h)

    --------------------------------------
    BBC 28E FTA
    BBC Interactive 28E FTA
    UKTV G2 28E N.D.S
    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    ZDF 19E FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    M6 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    M6 Swiss 7E FTA
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 5E N.D.S
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 1W Conax
    --------------------------------------
    M6 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------



    Grupa E (Hanover)
    Italija v Gana (21:00h)

    --------------------------------------
    BBC 28E FTA
    BBC Interactive 28E FTA
    UKTV G2 28E N.D.S
    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    RTL Television 19E FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    TF-1 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    SVT 1/2 5E N.D.S
    --------------------------------------
    SVT 1/2 1W Conax
    --------------------------------------
    TF-1 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------



    Utorak 13.06.2006

    Grupa G (Frankfurt)
    Juzna Koreja v Togo (15:00h)

    --------------------------------------
    BBC 28E FTA
    BBC Interactive 28E FTA
    UKTV G2 28E N.D.S
    --------------------------------------
    ARD "Das Erste" 19E FTA
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    M6 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    M6 Swiss 7E FTA
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 5E N.D.S
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 1W Conax
    --------------------------------------
    M6 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------


    Grupa G (Stutgart)
    France v Switzerland (18:00h)

    --------------------------------------
    BBC 28E FTA
    BBC Interactive 28E FTA
    UKTV G2 28E N.D.S
    --------------------------------------
    ARD "Das Erste" 19E FTA
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    SF-2 13E TPSCrypt
    TF-1 13E Viacces1
    --------------------------------------
    SVT 1/2 5E N.D.S
    --------------------------------------
    SVT 1/2 1W Conax
    --------------------------------------
    TF-1 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------


    Grupa F (Berlin)
    Brazil v Hrvatska (21:00h)

    --------------------------------------
    BBC 28E FTA
    BBC Interactive 28E FTA
    UKTV G2 28E N.D.S
    --------------------------------------
    ARD "Das Erste" 19E FTA
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    M6 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    M6 Swiss 7E FTA
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 5E N.D.S
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 1W Conax
    --------------------------------------
    M6 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------

  3. #3
    Zainteresovan član FORSETI (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2005.
    Lokacija
    Where the Wild Roses Grow
    Poruke
    346
    Reputaciona moć
    50

    Podrazumevano Re: SP 2006 NA SATELITSKOJ

    Sreda 14.06.2006

    Group H (Lajpcig)
    Spain v Ukraine (15:00h)

    --------------------------------------
    ITV 28E FTA
    --------------------------------------
    ARD "Das Erste" 19E FTA
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    M6 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    M6 Swiss 7E FTA
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 5E N.D.S
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 1W Conax
    --------------------------------------
    M6 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 28° 7W Irdeto2
    --------------------------------------



    Grupa H
    Tunis v Saudi Arabija (18:00h)

    --------------------------------------
    ITV 28E FTA
    --------------------------------------
    ARD "Das Erste" 19E FTA
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    M6 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    M6 Swiss 7E FTA
    --------------------------------------
    SVT 1/2 5E N.D.S
    --------------------------------------
    SVT 1/2 1W Conax
    --------------------------------------
    M6 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------



    Group A (Dortmund)
    Nemacka v Poljska (21:00h)

    --------------------------------------
    BBC 28E FTA
    BBC Interactive 28E FTA
    UKTV G2 28E N.D.S
    --------------------------------------
    ARD "Das Erste" 19E FTA
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    TF-1 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 5E N.D.S
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 1W Conax
    --------------------------------------
    TF-1 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------


    Utorak 15.06.2006

    Grupa A (Hamburg)
    Ekvador v Kostarika (15:00h)

    --------------------------------------
    ITV 28E FTA
    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    ZDF 19E FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    M6 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    M6 Swiss 7E FTA
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 5E N.D.S
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 1W Conax
    --------------------------------------
    M6 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------


    Group B (Nirmberg)
    Engleska v Trinidad i Tobago (18:00h)

    --------------------------------------
    ITV 28E FTA
    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    ZDF 19E FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    M6 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    M6 Swiss 7E FTA
    --------------------------------------
    SVT 1/2 5E N.D.S
    --------------------------------------
    SVT 1/2 1W Conax
    --------------------------------------
    M6 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------


    Group B (Berlin)
    Svedska v Paragvaj (21:00h)

    --------------------------------------
    ITV 28E FTA
    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    ZDF 19E FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    TF-1 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 5E N.D.S
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 1W Conax
    --------------------------------------
    TF-1 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------



    Petak 16.06.2006

    Group C (Gelzenkirhen)
    Argentina v Srbija (16:00h)

    --------------------------------------
    BBC 28E FTA
    BBC Interactive 28E FTA
    UKTV G2 28E N.D.S
    --------------------------------------
    ARD "Das Erste" 19E FTA
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    M6 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    M6 Swiss 7E FTA
    --------------------------------------
    SVT 1/2 5E N.D.S
    --------------------------------------
    SVT 1/2 1W Conax
    --------------------------------------
    M6 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------


    Grupa C (Stutgart)
    Holandija v Obala Slonovace (18:00h)

    --------------------------------------
    ITV 28E FTA
    --------------------------------------
    ARD "Das Erste" 19E FTA
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    TF-1 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 5E N.D.S
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 1W Conax
    --------------------------------------
    TF-1 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------



    Grupa D (Hanover)
    Meksiko v Angola (21:00h)

    --------------------------------------
    ITV 28E FTA
    --------------------------------------
    ARD "Das Erste" 19E FTA
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    M6 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    M6 Swiss 7E FTA
    --------------------------------------
    SVT 1/2 5E N.D.S
    --------------------------------------
    SVT 1/2 1W Conax
    --------------------------------------
    M6 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------



    Subota 17.06.2006

    Grupa D (Frankfurt)
    Portugal v Iran (15:00h)

    --------------------------------------
    BBC 28E FTA
    BBC Interactive 28E FTA
    UKTV G2 28E N.D.S
    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    ZDF 19E FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    M6 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    M6 Swiss 7E FTA
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 5E N.D.S
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 1W Conax
    --------------------------------------
    M6 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------


    Grupa E (Keln)
    Ceska v Gana (18:00h)

    --------------------------------------
    ITV 28E FTA
    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    ZDF 19E FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    M6 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    M6 Swiss 7E FTA
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 5E N.D.S
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 1W Conax
    --------------------------------------
    M6 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------


    Grupa E (Kaiserslautern)
    Italija v U.S.A. (21:00h)

    --------------------------------------
    ITV 28E FTA
    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    ZDF 19E FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    TF-1 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    SVT 1/2 5E N.D.S
    --------------------------------------
    SVT 1/2 1W Conax
    --------------------------------------
    TF-1 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------

  4. #4
    Zainteresovan član FORSETI (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2005.
    Lokacija
    Where the Wild Roses Grow
    Poruke
    346
    Reputaciona moć
    50

    Podrazumevano Re: SP 2006 NA SATELITSKOJ

    Nedelja 18.06.2006

    Grupa F (Nirmberg)
    Japan v Hrvatska (15:00h)

    --------------------------------------
    ITV 28E FTA
    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    RTL Television 19E FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    M6 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    M6 Swiss 7E FTA
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 5E N.D.S
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 1W Conax
    --------------------------------------
    M6 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------


    Group F (Minhen)
    Brazil v Australija (18:00h)

    --------------------------------------
    ITV 28E FTA
    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    RTL Television 19E FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    M6 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    M6 Swiss 7E FTA
    --------------------------------------
    SVT 1/2 5E N.D.S
    --------------------------------------
    SVT 1/2 1W Conax
    --------------------------------------
    M6 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------


    Group G (Lajpcig)
    Francuska v Juzna Koreja (21:00h)

    --------------------------------------
    BBC 28E FTA
    BBC Interactive 28E FTA
    UKTV G2 28E N.D.S
    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    ZDF 19E FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    M6 13E TPSCrypt
    SF-2 13E Viacces1
    --------------------------------------
    M6 Swiss 7E FTA
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 5E N.D.S
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 1W Conax
    --------------------------------------
    M6 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------



    Ponedeljak 19.06.2006

    Grupa G (Dortmund)
    Togo v Svajcarska (15:00h)

    --------------------------------------
    BBC 28E FTA
    BBC Interactive 28E FTA
    UKTV G2 28E N.D.S
    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    ZDF 19E FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    M6 13E TPSCrypt
    SF-2 13E Viacces1
    --------------------------------------
    M6 Swiss 7E FTA
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 5E N.D.S
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 1W Conax
    --------------------------------------
    M6 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------


    Group H (Hamburg)
    Saudi Arabia v Ukrajina (18:00h)

    --------------------------------------
    ITV 28E FTA
    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    ZDF 19E FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    M6 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    M6 Swiss 7E FTA
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 5E N.D.S
    --------------------------------------
    TV4 Sweden 1W Conax
    --------------------------------------
    M6 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------


    Group H (Stutgart)
    Spanija v Tunis (21:00h)

    --------------------------------------
    BBC 28E FTA
    BBC Interactive 28E FTA
    UKTV G2 28E N.D.S
    --------------------------------------
    ARD "Das Erste" 19E FTA
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viacces2
    TF-1 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    SVT 1/2 5E N.D.S
    --------------------------------------
    SVT 1/2 1W Conax
    --------------------------------------
    TF-1 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------



    Utorak 20.06.2006

    Group A (Hanover)
    Kostarika v Poljska (16:00h)

    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viaccess2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------



    Group A (Berlin)
    Ekvador v Nemacka (16:00h)

    --------------------------------------
    ARD "Das Erste" 19E FTA
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viaccess2
    M6 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    M6 Swiss 7E FTA
    --------------------------------------
    M6 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Idreto2
    --------------------------------------


    Group B (Kajzerslautern)
    Paragvaj v Trinidad i Tobago (21:00h)

    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viaccess2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------


    Group B (Keln)
    Svedska v Engleska (21:00h)

    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viaccess2
    TF-1 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    TF-1 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------

  5. #5
    Zainteresovan član FORSETI (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2005.
    Lokacija
    Where the Wild Roses Grow
    Poruke
    346
    Reputaciona moć
    50

    Podrazumevano Re: SP 2006 NA SATELITSKOJ

    Sreda 21.06.2006

    Grupa D (Lajpcig)
    Iran v Angola (16:00h)

    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viaccess2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------


    Grupa D (Gelzenkirhen)
    Portugal v Meksiko (16:00h)

    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viaccess2
    M6 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    M6 Swiss 7E FTA
    --------------------------------------
    M6 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Idreto2
    --------------------------------------


    Grupa C (Minhen)
    Obala Slonovace v Srbija (21:00h)

    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viaccess2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------


    Grupa C (Frankfurt)
    Holandija v Argentina (21:00h)

    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viaccess2
    TF-1 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    TF-1 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------



    Utorak 22.06.2006

    Grupa E (Hamburg)
    Ceska v Italija (16:00h)

    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viaccess2
    M6 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    M6 Swiss 7E FTA
    --------------------------------------
    M6 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Idreto2
    --------------------------------------


    Grupa E (Nirmberg)
    Gana v U.S.A. (16:00h)

    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viaccess2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------


    Grupa F (Stutgart)
    Hrvatska v Australija (21:00h)

    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viaccess2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------



    Grupa F (Dortmund)
    Japan v Brazil (21:00h)

    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viaccess2
    TF-1 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    TF-1 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------



    Petak 23.06.2006

    Grupa H (Kajzerslautern)
    Saudi Arabija v Spanija (16:00h)

    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viaccess2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2
    --------------------------------------



    Grupa H (Berlin)
    Ukrajina v Tunis (16:00h)

    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viaccess2
    M6 13E TPSCrypt
    --------------------------------------
    M6 Swiss 7E FTA
    --------------------------------------
    M6 5W FTA
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Idreto2
    --------------------------------------


    Grupa G (Hanover)
    Svajcarska v Juzna Koreja (21:00h)

    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viaccess2
    SF-2 13E Viaccess1
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 7W Idreto2
    --------------------------------------


    Grupa G (Keln)
    Togo v Francuska (21:00h)

    --------------------------------------
    Prem Sport Portal 19E Nagra2
    --------------------------------------
    ART Sport 5/6 13E Viaccess2
    TF-1 13E TPSCrypt
    -----------------------
    TF-1 5W FTA
    ART Sport 5/6 7W Irdeto2

  6. #6
    Moderator DanijelVR (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2005.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Vranje
    Poruke
    1.932
    Reputaciona moć
    64

    Podrazumevano Re: SP 2006 NA SATELITSKOJ

    Njemačke javne televizije ARD i ZDF neće emitirati ovogodišnje svjetsko prvenstvo u nogometu putem satelita Hot Bird 6, koji je u vlasništvu Eutelsata.

    Dogovor s vlasnikom prava prikazivanja ovog atraktivnog sportskog natjecanja omogućuje ovim kanalima nekodirano satelitsko emitiranje samo i samo preko satelita Astra na 19.2° istočno, a nikako preko ostalih pozicija gdje se emitira ARD i ZDF, a poglavito se misli na paket T-Systems na satelitu Hot Bird 6 (13° istočno). Za vrijeme utakmica, ARD i ZDF će na Hot Birdu emitirati tekstualnu informaciju o nemogućnosti nekodiranog prijenosa na toj poziciji.

    No nekodirano emitiranje svjetskog prvenstva na ARD-u i ZDF-u najviše problema donosi tv kanalima koji su platili prava ekskluzivnog prenošenja, kao što je španjolska privatna televizija La Sexta. Ona je naime, tužila ARD i ZDF zbog povrede prava ekskluzivnosti na teritoriju španjolske koja drži upravo La Sexta, te zahtjeva da se signal ARD-a i ZDF-a kodira. Doduše, La Sexta ima vrlo male šanse za uspjeh te je gotovo nerealno za očekivati da će se 2 dana prije početka prvenstva bilo što promijeniti.

    Svjetsko prvenstvo u nogometu počinje 8.6.2006 godine (otvorenje), a prve utakmice gledat ćemo odmah dan poslije.

    Izor King sat

  7. #7
    Zainteresovan član FORSETI (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2005.
    Lokacija
    Where the Wild Roses Grow
    Poruke
    346
    Reputaciona moć
    50

    Podrazumevano Re: SP 2006 NA SATELITSKOJ

    Upravo tako...
    Na 13E (Hotbird 1-7) koliko se meni cini i nema FTA kanala sa utakmicama.
    Bar ce ih biti "samo i samo preko satelita Astra na 19.2° istočno". Mislim na ZDF, ARD i RTL.

  8. #8
    Zainteresovan član FORSETI (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2005.
    Lokacija
    Where the Wild Roses Grow
    Poruke
    346
    Reputaciona moć
    50

    Podrazumevano Re: SP 2006 NA SATELITSKOJ

    Posto mi je ovaj OGROMAN spisak juce poslat na e-male,
    u medjuvremenu sam provalio odakle mu izvor! Bar mislim da je taj...
    Elem... http://lido.atspace.com/wc.html
    Cini mi se da se dnevno azurira.
    Enyoj!

Slične teme

  1. Još jedan forum o satelitskoj TV
    Autor marija12 u forumu Satelitska televizija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 01.06.2007., 02:55
  2. F1 na satelitskoj- gde sve i kako- pomoc?
    Autor dejanbr u forumu Satelitska televizija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 15.03.2007., 01:50
  3. Novi forum o satelitskoj
    Autor Najboljija u forumu Satelitska televizija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 17.12.2005., 23:26
  4. FIFA 2006 i NBA 2006
    Autor ^@GrimmReaper@^ u forumu Sportske igre
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 12.10.2005., 00:23

Pravila za slanje poruka

  • Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •