Kletva

  • Začetnik teme Aco iz G.Milanovca
  • Datum pokretanja
Dabogda zvaku otplacivao na rate ...
Dabogda ti Sloba bio dozivotni predsednik.

NAJGORE OD SVEGA (AKO NEKOGA HOCETE STVARNO DA UPROPASTIE RECITE MU OVO) : "DABOGDA SE OZENIO SA VESNOM DIMITRIJEVIC !!!" (NEMA VEZE AKO NE ZNATE KO JE TO, I BOLJE STO NE ZNATE, LEPSI CE VAM ZIVOT BITI) :D
 
Ne do bog da sam ja Vesna Dimitrijevic. Ako vas bas zanima ko je to reci cu vam :roll: :
Vesna Dimitrijevic je zena sa 3 propala braka i cetvrtim u stanju propadanja, gomilom dece koju je dobila sa bog zna kim, inace najveca feministkinja na svetu koja tvrdi da sve muskarce na svetu treba pobiti (samo ne znam sto se toliko puta udavala ako ih toliko mrzi).
+ je po zanimanju profesor latinskog :evil: , za sebe tvrdi da je najlepsa i najpametnija osoba na kugli zemaljskoj, a ruzna je kao lopov (ima nos k'o Isidora Bjelica koja joj je inace idol). Ko ne veruje nek' pogleda sliku na ovom linku : http://www.alas.edu.yu/images/vesnam.jpg
I jos da dodam da je obolela od shizofrenije (ovo ozbiljno) i da se lecila ali joj bas i nisu mnogo pomogli.
+ da se oblaci samo u crveno (crvene cipele, carape, suknja, bluza, torba, jakna i tako dalje). Sve u svemu, jadan onaj ko se sa njom spetlja (njen cetvrti muz svaki dan proklinje samog sebe sto je dozvolio da ga upeca).
Pa sad, ako je neko hoce mogu da vam ostavim broj ... :D
 
+ se svima obraca sa "devojko" (ako su u pitanju zenske osobe) i "ti tamo" (ako su u pitanju muske osobe). Svog muza oslovljava sa "idiote, kretenu, debilu, skote itd.". Inace ona je gazda u kuci, ona vozi kola kad ide negde sa muzem i decom, ona cuva pare (i trosi ih) a muz pere , pegla, kuva rucak, cuva decu (sto njihovu nego i njenu iz prethodnih brakova) itd. Jednom recju zena je totalni monstrum ...
 
Jaaaaao, :roll: e znala sam da je neka profesorka ili nastavnica u pitanju.U redu je,i mi nismo bas obozavali sve svoje profesore,ali nismo toliko bili optereceni time.
+(plus :lol: )otkud tebi toliko informacija?Znas cak i sta u svojoj kuci radi
 

Back
Top