CEDA,LDP VS BORIS,DS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nevernik u to

Aktivan član
Poruka
1.593
Clan sam DS-a! Posle ubistva premijera Zorana Djindica,u ovoj stranci pojavile su se dve struje! Igrom slucaja sada su to dve partije ili stranke! Nekako sam imao vise poverenja u Cedu,ali me je strasno razocarao ponasanjem i svojim postupcima. Boris je nekako uneo sigurnost u stranku u narod,jer je i sam predsednik ove nase kakve takve drzave. jedno vreme sam razmiljao da predjem u LDP,medjutim kazem Ceda me je razocarao svojim postupcima! Sad sam ga gledao u emisiji na PALMA PLUS i on prakticno ne zna nista da kaze osim KOSTUNICA,BULATOVIC,TOMIC, ajde da kazem i ja ne marim bas za ovom trojkom koja nas polako ali sigurno vodi u dno,ali Ceda za sat vremena nije imao nista drugo da kaze osim sto je napadao Kostunicu i njegove saradnike.Mislim da ima neki kompleks zvani Kostunica?!

Dakle moje pitanje; Ceda ili Boris odnosno LDP ili DS?
Odnosi se uglavnom na moje istomisljenike?
 
Ja baš ne bih rekla da samo to pominje a, konačno, opozicija je uvek skoncentrisana na poziciju i kritikuje je pa je to i opravdano koliko toliko.
S druge strane, kod Tadića ne vidim nikakav kvalitetan impuls prema indolenciji i vladajućih stranaka i jako malo oštrih komentara u trenucima kada se zemlji opet zatvaraju vrata prema svetu. Iskreno, meni on uliva sigurnost samo kada se setim njegovog protivnika s predsedničkih izbora ali realno- i ne baš!
Onda na red dolaze i oni drugi iz DS (i iz LDP-a, naravno) među kojima ima nekih jako nereprezentativnih i, iskreno, sve češće mi DS samo bledo liči na onaj nekadašnji! To je bila stranka sa mnogo više energije i mnogo dužim jezikom nego što je sada! Čeda, s druge strane, jezik još ima! :)

Tako da, DS ili LDP, neeee znaaam! ;)
 
Alekasandar2:
Samo da vam pokvarim domekratsku idilu.
Ja glasam za Cedu Jovanovica.
Tako sa njim demokratskla opcija ce brze propasti a i samim tim poslednji ostatci Djindjiceve politicke tragedije na sceni Srbije.
Nemoj, Sale, gde ce ti dusha?
Pusti ih na miru, ne kvari idilu Nevernika u to :wink:
Malo mi cudno ovo VS BORIS?
VS BORIS=Vojska Srbije Boris?

Ne, ne, nista mi nije cudno, ucinilo vam se............... izvinite...........otisla sam......... :|
 
Nevernik u to:
Mada mi je DS nekako blizi srcu,jer je ON MAJKA SVIH ovih koji su se iz njega rodili!

Sve je to ok samo sećam se i ranije onih trzavica upravo sa Borisom unutar DS-a! Često je bila upravo situacija- njegova gledanja na stvari su često bila u suprotnosti sa Đinđićevim i uvek je negde stajao kao inertniji faktor! i danas, kad gledam, ako zanemarimo političke prioritete, meni je čak malo čudno da je Boris prepoznao tu energiju kao odgovarajuću za sebe!

Sve u svemu- odradio je životni posao iskoristivši svoje ime ispred DS-a na predsedničkim izborima i znam da niko drugi iz te stranke u tom trenutku to nije mogao da uradi! Isto tako mislim da je svaki glas dat DS na narednim izborima važniji od onih koji će otići LDP-u ali, to ne znači, da sam i sada "do kraja" na istoj paraleli kao Boris! ;)
 
Nevernik u to:
Boris je na mestu presednika i on cini sve najbolje za Srbiju,a Ceda je opozicija i naravno da mu ostaje jezik da skupi sto vise poena pred sledece izbore.

Да, Чеда има језик...А народ лепо каже шта се деси кад је језик бржи од памети.

Наравоученије - не брже од живота.
 
Mislim da se upravo u ovoj temi vidi sva besmisao politike DSa.
U trenutku kada radikali u crnim košuljama prebiraju rodbinu i krvna zrnca po Srbiji ja treba da pričam o tome Čeda ili Boris.

E pa svaka čast tebi koji ne veruješ ni u šta osim u sud svoje partije.:roll:
Zbog takvih idolopoklonika Demokaratskla stranka je od stranke koja je bila motor modernizacije postala rezervna opcija Koštunici za SPS.

LDP ne bi postojao da nema takve politike DSa.
E upravo zbog takvih kao što si ti glasaću za LDP.
Muka mi je DSovskih gluposti i neaktivnosti.
 
Какав, бре, Чеда. Само кад с есетим оне њихове ј....е ''Сабље'' :evil: . Заустављали ме по улици, вадили из аута, легитимисали. Није поштен човек могао да прође Славијом од оних калашњикова. Страшно. Кад год ми неко помене Чеду или ону Наташи Мићић или оног сељака из Ниша (шатро председника њихове владе), три ноћи не могу да спавам. Имам трауме, одмах се сетим сабље. Могу да обележим места где су ме заустављали и малтретирали. После плаћах такси. Само њих нису заустављали.
 
Svaki mafijaš se plaši Sablje.

Mene su za vreme Sablje samo jednom zaustavili i ako je to "cena" koja je potrebna da bi se očistila mafija ja sam na nju spreman.
Za vreme Miloševića kada je mafija stvarana zaustavljali su me i maltretirali mnogo češće.

Pošteni građani nisu imali čega da se plaše.
Srbiji treba 5 godina Sablje da bi se očistila od taloga iz 90ih.
 
lunasole:
Какав, бре, Чеда. Само кад с есетим оне њихове ј....е ''Сабље'' :evil: . Заустављали ме по улици, вадили из аута, легитимисали. Није поштен човек могао да прође Славијом од оних калашњикова. Страшно. Кад год ми неко помене Чеду или ону Наташи Мићић или оног сељака из Ниша (шатро председника њихове владе), три ноћи не могу да спавам. Имам трауме, одмах се сетим сабље. Могу да обележим места где су ме заустављали и малтретирали. После плаћах такси. Само њих нису заустављали.


Znaci moroni u policiji nisu zaustavljali taksije?
Pa to je za atrelkjannje na licu mesta. Znaci mafija se tih dana vozila taksijem dok su ovi hapsili dzeparose?
 
Alekasandar2:
Znaci moroni u policiji nisu zaustavljali taksije?
Pa to je za atrelkjannje na licu mesta. Znaci mafija se tih dana vozila taksijem dok su ovi hapsili dzeparose?

Шта да ти кажем кад су мене зауставили због невезаног појаса и то је пандур трчао преко три траке. Мал' га нисам опУчио...И уместо да ми претресе ауто или нешто слично, братац сав хепи пише пријаву због појаса. Жешћа сабљетина...

Него, је л' то (сабља) Чеди као главна препорука?
 
Arhangel NS:
Шта да ти кажем кад су мене зауставили због невезаног појаса и то је пандур трчао преко три траке. Мал' га нисам опУчио...И уместо да ми претресе ауто или нешто слично, братац сав хепи пише пријаву због појаса. Жешћа сабљетина...

Него, је л' то (сабља) Чеди као главна препорука?


Ausvic tamo, dahau onde, kristalna toc tamo...
"Sablja" ovamo...
 
Fincher:
Svaki mafijaš se plaši Sablje.

Mene su za vreme Sablje samo jednom zaustavili i ako je to "cena" koja je potrebna da bi se očistila mafija ja sam na nju spreman.
Za vreme Miloševića kada je mafija stvarana zaustavljali su me i maltretirali mnogo češće.

Pošteni građani nisu imali čega da se plaše.
Srbiji treba 5 godina Sablje da bi se očistila od taloga iz 90ih.
Е не знам за време Милошевића, не бих у Србији. Мало учих школу другде Али ја дођох 2001, кад не би мало, а оно калашњикови. Е, рекох, овде нема спаса. Него не могу да се вратим одакле дођох. Неће нико да ме запосли. :roll:
 
lunasole:
Е не знам за време Милошевића, не бих у Србији. Мало учих школу другде Али ја дођох 2001, кад не би мало, а оно калашњикови.
Ne znaš ti onda ni šta je policija!!! (i to onda kada ni taxija nigde nema!) :lol:

E taj koji je policiju slao do '99. je sproveden u zatvor- živ! A ti kalašnjikovi su osvanuli nakon što je ubijen jedna premijer! I sevali su mesec dana!
 
Original postavio Fincher
Svaki mafijaš se plaši Sablje.

Mene su za vreme Sablje samo jednom zaustavili i ako je to "cena" koja je potrebna da bi se očistila mafija ja sam na nju spreman.
Za vreme Miloševića kada je mafija stvarana zaustavljali su me i maltretirali mnogo češće.

Pošteni građani nisu imali čega da se plaše.
Srbiji treba 5 godina Sablje da bi se očistila od taloga iz 90ih.



Tipicni post jednog fasiste:

Pristajanje na policijsku torturu usled viseg cilja!

Pa dobrodosao brate!
Samo ja bih hapsio "demokrate"
 
Mae:
Ne znaš ti onda ni šta je policija!!! (i to onda kada ni taxija nigde nema!) :lol:

E taj koji je policiju slao do '99. je sproveden u zatvor- živ! A ti kalašnjikovi su osvanuli nakon što je ubijen jedna premijer! I sevali su mesec dana!
Знам само да су ме нервирали. Ипак дођох овде - као нешто се променило. А лепо ми каже деда: '' Не иди, дете, тамо, њима је комунизам у ваздуху. Не може тако брзо да се пречисти''. А ја мислим: ''Баш је посенилио''. Кад оно, деда у праву. Њега отерали бајонетима, а мене дочекали калашњиковима. :evil:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top