Kako da prevarim momka a da on ne sazna

  • Začetnik teme Binladenica
  • Datum pokretanja
Hajde sad da ti ne popujem tu da ne trebas da varas momka, vec da raskines tu vezu i nadjes nekog, koga neces pozeljeti da varas...
Elem, kao prvo, dala si premalo podataka o vasoj vezi, odnosu, okolnostima u kojima zivite i sl., da bi neko mogao da ti da konkretan odgovor...
U globalu, smatram da onaj ko ne zna kako da prevari partnera, a da ovaj to ne sazna, ne treba ni da se upusta u to...
 
Binladenica:
:oops:
Kako da prevarim momka a da on ne sazna, mnogo mi se svidja jedan drugi ali samo za sex

A posle ces verovatno kad on tebe prevari da se ovde javis i da pitas sta da radis ?
Gde ce bre ovaj svet? Ako vec oces da ga prevaris , zasto bre to ovako javno objavljujes ko neka fukara na struju.
Prevara se radi mucki i iza ledja bez objave .Uradi to i danas sutra kad budes setala sa deckom i sretnes tvog *ebaca tvoj decko ce biti kreten-ipo jer ce ovaj pricati svojim ortacima kako je ****** devojku od nekog idiota.
 
Stari Lisac:
A posle ces verovatno kad on tebe prevari da se ovde javis i da pitas sta da radis ?
Gde ce bre ovaj svet? Ako vec oces da ga prevaris , zasto bre to ovako javno objavljujes ko neka fukara na struju.
Prevara se radi mucki i iza ledja bez objave .Uradi to i danas sutra kad budes setala sa deckom i sretnes tvog *ebaca tvoj decko ce biti kreten-ipo jer ce ovaj pricati svojim ortacima kako je ****** devojku od nekog idiota.
:P :wink:
Nije on dzabe Stari Lisac... :wink:
 
Stari Lisac:
Binladenica:
:oops:
Kako da prevarim momka a da on ne sazna, mnogo mi se svidja jedan drugi ali samo za sex

A posle ces verovatno kad on tebe prevari da se ovde javis i da pitas sta da radis ?
Gde ce bre ovaj svet? Ako vec oces da ga prevaris , zasto bre to ovako javno objavljujes ko neka fukara na struju.
Prevara se radi mucki i iza ledja bez objave .Uradi to i danas sutra kad budes setala sa deckom i sretnes tvog *ebaca tvoj decko ce biti kreten-ipo jer ce ovaj pricati svojim ortacima kako je ****** devojku od nekog idiota.
I jos jednom je covek pogodio pravo u centar. :D
A ti ako zelis da ti decko ima rogove i da napravis od njega neopevanog kretena (koji ce se pretvoriti u razjarenog bika kada sazna sta si uradila, a saznace kad-tad) samo napred i prevari ga i to vise puta...
 
Ne, ne, sad ochekujemo topic od njenog dechka - "Ko je ova curka kojoj za diskretnu prevaru treba topic?
Shta da kazem-guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska,guska............Uh, umorih se...
 
Ovo je vise postalo nepodnosljivo,pun mi je ku*ac takvih koje kukaju kako je mogo da me prevari sa ovom pa vidi kakva je nema cak ni sve zube,itd. a pogledaj sta ova pita "kako da prevarim decka",a posle kad grdnik sazna sta mu je uradila njegova curica onda ce u 97% slucajeva da joj je*e mater i kao sto je neko gore spomenuo onda ce da dodje ovde da pita "Gde sam pogresila,sve sam mu dala a kako mi je vratio" ma 90% posto vas zena i ne zasluzuje bolje nego jedan kur*c od pola metra i hleb i vodu za bolje i niste.
A ti ako si raspolozena da lezis malo u Tirsavoj ili VMA slobodno ga prevari jer da sam ja na njegovom mestu zalepio bi ti pi*ku super lepkom.

Ostalima se izvinjavam na ovakvom komentaru ali me strasno iznerviraju ovako glupe i nezrele cure.
 
Stari Lisac:
A posle ces verovatno kad on tebe prevari da se ovde javis i da pitas sta da radis ?
Gde ce bre ovaj svet? Ako vec oces da ga prevaris , zasto bre to ovako javno objavljujes ko neka fukara na struju.
Prevara se radi mucki i iza ledja bez objave .Uradi to i danas sutra kad budes setala sa deckom i sretnes tvog *ebaca tvoj decko ce biti kreten-ipo jer ce ovaj pricati svojim ortacima kako je ****** devojku od nekog idiota.

Vidim da si vec prokomentarisao i topic "Kako momci reaguju na prevaru..." Mozda je zaista to ista osoba?

Draga devojcice, pravi pakao ne postoji. Pakao stvaramo mi sami svojim postupcima, kao sto ces i ti uraditi ako prevaris decka. Zar se neces osecati na neki nacin krivom, zar te nece to pritiskati? To je pakao koji sam pomenula. :evil:
 
cvele_kv:
Ovo je vise postalo nepodnosljivo,pun mi je ku*ac takvih koje kukaju kako je mogo da me prevari sa ovom pa vidi kakva je nema cak ni sve zube,itd. a pogledaj sta ova pita "kako da prevarim decka",a posle kad grdnik sazna sta mu je uradila njegova curica onda ce u 97% slucajeva da joj je*e mater i kao sto je neko gore spomenuo onda ce da dodje ovde da pita "Gde sam pogresila,sve sam mu dala a kako mi je vratio" ma 90% posto vas zena i ne zasluzuje bolje nego jedan kur*c od pola metra i hleb i vodu za bolje i niste.
A ti ako si raspolozena da lezis malo u Tirsavoj ili VMA slobodno ga prevari jer da sam ja na njegovom mestu zalepio bi ti pi*ku super lepkom.

Ostalima se izvinjavam na ovakvom komentaru ali me strasno iznerviraju ovako glupe i nezrele cure.

Ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, zalepti pi*ku super lepkom dobra fora, ali cemu nervoza i jos trebas zbog neke maloumne balavice da zavrsis u zatvor. Ja bi bas voleo da me devojka prevari, jer bi to bio siguran znak da treba da nadjem drugu devojku. Prosto je, zar ne...
 
Cemu ovoliki verbalni potresi? Neka ga prevari, ako je to prevara (?). Samo neka razmisli sta joj fali u vezi kada ima zelju/potrebu da vara. Cak je pitanje toliko prosto - cemu trositi reci.
Evo komplikovanijeg pitanja: sta ako se zenica zaljubi u kolegu (i obratno), oboje imaju dece, a ne zele da rasture brakove? Da li je to prevara, ko je prevaren, da li se upustiti ili okrenuti ledja i sacekati da prodje?
 
ja mislim tjero da bi ti trebala obojicu da dovedesh do meshta desavanja, pa da ovom tvom vezesh ochi da ne gleda a ti s ovim shto te se*xualno privlachi da se krsnesh do bola, i tako ako se sluchajno dechku dopadne to shto cuje ti mu malko smakni povez cishto ono da virka i takooooooooo.... 8)
 
Mogu dosta da te razumem dosadi isti partner ma kakav da je!
Ali saberi se kakva je sada veza sa tvoim momkom,
ako je ozbiljna i "volis ga" ne radi to ni slucajno!
A ako nije i mozda zasluzuje da ga prevaris ok,
ali budi svesna da posle toga je pitanje dana kad
ces ostati bez njega ili jos gore bez njega i bez
zuba!!!
Sto se tice toga da ne sazna ti samo nemoj da se
hvalis drugaricama bez obzira sto mislis da ste
super i sto mozda vec imate neke svoje tajne a
ostalo prepusti svom ljubavniku on ce znati sto i kako to da odradite!!!
ps. sagledaj dobro karakter tvog ljub. da se stvarno
ne desi da to izadje i u "novine".
 

Back
Top