Elektronski fax

enemy87

Zainteresovan član
Poruka
178
Posto planiram da se upisem na ovaj fax interesuje me da li i tamo ima normalnih likova ili su svi u fazonu knjiga i samo knjiga, i jel moze da se nadje neka dobra riba slucajno :confused:
 
Huh mislis elektrotehnicki fakultet?? Zar ne?

Elem ja sam devojka zavrsila sam elektro i sasvim FINE izgledam, bilo je naravno i extra zgodnih cica u amfiteatru poznatijih kao "tacke nagomilavanja" zbog tendencije nagomilavanja muskog sveta oko njihovih mesta u istom.Moram priznati mada teska srca :), da su bile veoma atraktivne, verovatno jos uvek jesu.

Sto se drustva in general tice imas svakavog sveta kao i na bilo kom drugom fakultetu, i strebera i nestrebera, i ljudi opterecenih fakultetom i onih opustenih. Na etfu je mozda samo malo veca koncentracija geekijevstine ako razumes sta hocu da kazem.. Ljudi se doista razumeju u tehniku i vole o tome da razgovaraju, mada je to valjda normalna profesionala deformacija.

Ako te to interesuje slobodno upisi, podji zdravom logikom ako sumnjas u moje iskaze..Ako si ti koji sebe verovatno sebe smatras OK likom odlucio da upises elektrotehniku, sigurno su i drugi OK likovi i OK devojke doneli istu odluku.

pozdrav
 
Elektronski fax,koliko je meni poznato,imas samo u Nisu.Diplomirao sam na njemu davne `92 god.U to vreme dosta dobrih riba je studiralo elektroniku.Kako je danas... :?: Otkud ti ideja da samo streberi studiraju elektroniku???Licno sam 9 0d 10 semestara proveo u klubu i imao sam problem sa uzimanjem potpisa jer nisam znao kako koji prof. izgleda.Ucenje jeste bilo "tvrdo" u ispitnim rokovima ali ima vremena za sve.Moj savet-ne dvoumi se mnogo ako ti ide matish,ako ne - bezi na prava ili ekonomiju.
 

Back
Top