Ugly Duckling Lures Club

Da li znate sta je to Ugly Duckling Lures/vobler Ruzno Pace

  • Ne znam

    glasova: 0 0,0%
  • Cuo sam nesto o tome ali nisam siguran

    glasova: 0 0,0%
  • Da vema mi je poznato

    glasova: 2 33,3%
  • veoma mi je pznato i pecam veoma rado na ruzno pace

    glasova: 4 66,7%

  • Ukupno glasova
    6
  • Anketa je zatvorena .
Poruka
1
Ruzno Pace u svetskim okvirima najcenjeniji i najprodavaniji vestacki mamac proizveden u Srbiji na zahtev mnogobrojnih korisnika i postovaoca osniva
Ugly Duckling Lures Club / Klub Ruzno Pace /
clanovi kluba mogu da postanu svi varalicari, ljubitelji voblera Ruzno Pace, bez obzira
na mesto stanovanja,koji zele da medju prvima testiraju i promovisu nove modele,prenose svoja iskustva i znanja manje iskusnim ribolovcima i podizu opsti nivo
ribolovacke kulture,U tom cilju svi clanovi Ugly Duckling Lures Cluba obsavezni su da ucestvuju na bar jednom klupskom druzenju i zajednickom pecanju godisnje. Zahtevi za prijem u klub se podnose pismenim putem obicnom ili elektronskom postom telefonom ili faxsom godisnja clanarina iznosi 10eura u dinarskoj protivvrednosti a svi clanovi osim
clanske karte dobijaju promotivni materijal Ugly Ducklinga i to
1 majicu sa znakom Ugly duckling
2 ribolovacki kacket sa znakom Ugly Duckling
3 Nasivak za prsluk sa izvezanim znakom Ugly Duckling Lures Club
4 Dva komada jednog novog modela Ruzno Pace u svakoj kalendarskoj godini clanstva
5 Privezak za kljuceve u obliku voblera , napravljenod balse primenom originalne tehnologije proizvodnje i zastite,
Clanovi su duzni da lovnost dobijenog novog modela provere u praksi i o tome pismenim putem obaveste club podaci dobijeni od test ribolovaca i njihove fotografije
sa ulovima bice objavljene na internet satu firme Ugly Duckling i stampani u biltenu
Ugly duckling Lures Info koji ce izlaziti svaka tri meseca.i sadrzati tekstove majsora varalicarenja i zanimljivostima iz cluba.
Ruzno Pace je sinonim za uspesan ribolov voblerima.Lovnost i kvalitet je potvrdilo i potvrdjuje novim i starim modelima na nebrojenim vodama sirom sveta.trenutno se vobleri prodaju u preko 20 zemalja u svetuod kojih vecina spada u ribolovacki najrazvijenije i
najuspesnje, tako da je ugly duckling prisutan u kutijama prslucima i torbama sportskih ribolovaca sirom sveta.
Prijave za clanstvo mozete slati na adresu Ugly Duckling Lures Club , Nikole Tesle 44
ili na E mail uglyducklingluresclub@eunet.yu
PHP:
Postanite clan Ugly Ducklig Lures Cluba/Klub Ruzno Pace
 
Pace sam poceo da koristim ima 10 godina,ako ne i vise.
Falilo mi kinte za rapalu,pa reko aj da probam.Od tada me glava vise ne boli.
Opasna varalica za vise nego pristupacnu cenu.Drago mi je sto se pravi u mojoj drzavi.
 

Back
Top