Ugly Duckling Lures Club

Pogledaj rezultate ankete: Da li znate sta je to Ugly Duckling Lures/vobler Ruzno Pace

Glasova
6. Ne možete glasati na ovu anketu
  • Ne znam

0 0%
  • Cuo sam nesto o tome ali nisam siguran

0 0%
  • Da vema mi je poznato

2 33,33%
  • veoma mi je pznato i pecam veoma rado na ruzno pace

4 66,67%
Anketa sa više izbora.
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Ugly Duckling Lures Club

Podrazumevano Ugly Duckling Lures Club

Ruzno Pace u svetskim okvirima najcenjeniji i najprodavaniji vestacki mamac proizveden u Srbiji na zahtev mnogobrojnih korisnika i postovaoca osniva
    Ugly Duckling Lures Club / Klub Ruzno Pace /
    clanovi kluba mogu da postanu svi varalicari, ljubitelji voblera Ruzno Pace, bez obzira
    na mesto stanovanja,koji zele da medju prvima testiraju i promovisu nove modele,prenose svoja iskustva i znanja manje iskusnim ribolovcima i podizu opsti nivo
    ribolovacke kulture,U tom cilju svi clanovi Ugly Duckling Lures Cluba obsavezni su da ucestvuju na bar jednom klupskom druzenju i zajednickom pecanju godisnje. Zahtevi za prijem u klub se podnose pismenim putem obicnom ili elektronskom postom telefonom ili faxsom godisnja clanarina iznosi 10eura u dinarskoj protivvrednosti a svi clanovi osim
    clanske karte dobijaju promotivni materijal Ugly Ducklinga i to
    1 majicu sa znakom Ugly duckling
    2 ribolovacki kacket sa znakom Ugly Duckling
    3 Nasivak za prsluk sa izvezanim znakom Ugly Duckling Lures Club
    4 Dva komada jednog novog modela Ruzno Pace u svakoj kalendarskoj godini clanstva
    5 Privezak za kljuceve u obliku voblera , napravljenod balse primenom originalne tehnologije proizvodnje i zastite,
    Clanovi su duzni da lovnost dobijenog novog modela provere u praksi i o tome pismenim putem obaveste club podaci dobijeni od test ribolovaca i njihove fotografije
    sa ulovima bice objavljene na internet satu firme Ugly Duckling i stampani u biltenu
    Ugly duckling Lures Info koji ce izlaziti svaka tri meseca.i sadrzati tekstove majsora varalicarenja i zanimljivostima iz cluba.
    Ruzno Pace je sinonim za uspesan ribolov voblerima.Lovnost i kvalitet je potvrdilo i potvrdjuje novim i starim modelima na nebrojenim vodama sirom sveta.trenutno se vobleri prodaju u preko 20 zemalja u svetuod kojih vecina spada u ribolovacki najrazvijenije i
    najuspesnje, tako da je ugly duckling prisutan u kutijama prslucima i torbama sportskih ribolovaca sirom sveta.
    Prijave za clanstvo mozete slati na adresu Ugly Duckling Lures Club , Nikole Tesle 44
    ili na E mail uglyducklingluresclub@eunet.yu[PHP]Postanite clan Ugly Ducklig Lures Cluba/Klub Ruzno Pace[/PHP]

Aktivan član Banci (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Re: Ugly Duckling Lures Club

Ruzno Pace je bas dobar mamac.Trebao bih jednom i njega da isprobam.

Ćale
    Guest

Pace sam poceo da koristim ima 10 godina,ako ne i vise.
    Falilo mi kinte za rapalu,pa reko aj da probam.Od tada me glava vise ne boli.
    Opasna varalica za vise nego pristupacnu cenu.Drago mi je sto se pravi u mojoj drzavi.

Početnik larga (avatar)
    Učlanjen
    09.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

skroz ok samo me ubi gde ti iz kikinde pecas nemoj mi reci samo u onoj mrtvaji kod n.miloseva

Nov član
    Učlanjen
    30.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

st se desava sa lubom u 2008

Početnik
    Učlanjen
    21.06.2010.
    Pol
    muški