gde ste vi u svom ZIVOTU ???

macbeth:
da li je iko od vas razmisljao jeli to sto sad radi upravo ono sto zeli,ili ste samo upali u kolotecinu yivota kao i 90% ljudi? :?

Ja ti mogu odgovoriti samo u svoje ime:
Zavrsio sam jedno,radim nesto sasvim trece....

Kod mene jeste zivot odigrao ulogu vodica kroz isti mi.....
Al se ne zalim,prihvatam stvari kakve jesu,jer uvek je ono:A sta bi bilo da je bilo.....
 
macbeth:
da li je iko od vas razmisljao jeli to sto sad radi upravo ono sto zeli,ili ste samo upali u kolotecinu yivota kao i 90% ljudi? :?

cini mi se da su nam se sagovornici udaljili od teme, al' ja da kazem za sebe- zelela sam da radim nesto drugo i za to drugo se i skolovala, cak i odredjeno vreme radila, medjutim sad radim u sasvim drugacijem poslu. pitanje je da li su mi zelje bile ispravne, s obzirom da sam zadovoljna rezultatima sadasnjeg posla. kolotecina? da ima je i mora je biti, ali nema depresije i razocarenja! a to je ono sto se trazi, zar ne? :)
 
Nisam, jos uvek ne...u to sam sigurna...
Ali vrlo cesto razmisljam o toj zivotnoj kolotecini, i kada mi se ucini da dani krecu da mi se preklapaju, da postaju slicni, menjam nesto...
Treba biti svesan svoje kratkovecnosti i dragocenosti svakog dana, treba uzivati i u sitnicama i stalno upoznavati nesto novo(nove ljude,pojmove,situacije,krajeve,osecanja...)...:wink:
 
sta si ti u mom zivotuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
volis li me il se kajeeeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssssssssssssssss aaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq odlepitis......
 

Back
Top