Конго

Jel znash mog druga Zaharku, uvece kad se smorim pomislim shta bi on mogao da radi u Africi a da mu nije dosadno kao meni. Ali jedno znam, mi se uspavamo brojeci ovcice a on brojeci zrnevlje peska. . .aaah. . .
 
Jel` ima srpske-nam-drage dijaspore na obali Konga?
Jesu li nam se ujedinila braca iz Brazavila sa Kinshansom?
Zasto je viza za Kongo nama skuplja nego ista za SAD?
Hoce li reka Kongo prestici Amazon, Mekenzi, Nil, Jangce i Vlasinu po protoku?
Zasto se nisu plasirali na Mu(n)dijal?
Is there nasa embassy?
Ima li nji`ove dijaspore u nas?
Jel` poznajes kafu Anan?
Daj` da izvozimo papriku u Afriku, ima li perspektive?
Kako je gore kod vas u Svedskoj? Standard, je*i ga!
Kol`ko si primio vakcina do sada?
Prica se da se njihova vlada pokacila sa Nepalom oko nekog ostrva u Amudzenovom moru, jesi li upucen?
 
A da li ima nekog bas u republici kongo ?Vrlo moguce da ce nam se ukazati prilika za presljenje tamo muz bi trebo nesto da radi sa ocem koji je tamo 20 god i jako lepe pare se zaradjuju ali mene zanima kakav je zivot tamo?da li se ulicama slobodno kreces? da li ima trznih centara? ma sve me zanima...
 
100 puta poslovno bio u Lubumbshiju....apsolutni cmar sveta.
iaso na po jedan dan, spavao kod nekih Grka i pio pivo "Simba".
Kada se predje granica i ponovo udje u Zambiju imao sam oscej da se vracam u civilizaciju.....onda jos samo dan-dva voznje do kuce, do Johannesburga.
 
Gdje mi je sad taj imenjak?:lol:
U Kinshasi radi u samoposluzi preko-puta zgrade Prezidens Galeri. Piše mu na radnom mantilu na džepu kod grudi: TITO.

Pomoćni radnik, stariji je, pa pomaže upakovati robu u kese i onda, te kese pomogne odnijeti do vozilice. Naravno, sačeka bakšiš.

Nego htio sam upitati forumsko pučanstvo....Može li se nafta upaliti sa opuškom od cigarete?

http://www.vesti-online.com/Vesti/Svet/65262/Kongo-Opusak-izazvao-eksploziu-i-ubio-235-ljudi

Ja probavao da zapalim litar nafte uz pomoć cigarete, pa ne ide nikako.
 

Back
Top