О "фашизму" СРС

untouchable

Ističe se
Banovan
Poruka
2.748
Члан СРС, Јован Дамјановић, био је први Ром министар у некој европској, а вероватно и било којој влади на свету.
У овом сазиву скупштине, потпредседник скупштине из редова Радикала је - Бугарин.
У низу места радикали су у коалицији са странкама мањина - мађарским, бошњачким...

Predstavnici nacionalnih manjina bliski SRS

Idemo u Hag

Beograd - Predstavnici nacionalnih manjina Roma, Bugara, Muslimana i Mađara, najavili su juče svoju posetu haškim optuženicima, u želji da im pruže podršku i izneli svoje nezadovoljstvo prema zastupljenosti manjina u vlasti. Novinarima su se obratili u ime romske manjine Jovan Damjanović, bugarske Stefan Zankov, mađarske Jožef Dudaš i Sulejman Spaho, koji se predstavio kao Srbin muslimanske veroispovesti. Na novinarska pitanja koga predstavljaju, Zankov je odgovorio da su "predstavnici nacionalnih manjina jedne političke opcije", odbijajući da navede koje. Zankov je, inače, potpredsedik Skupštine Srbije ispred SRS, a poslanik radikala je i Sulejman Spaho. Jovan Damjanović, predstavnik Saveza društava Roma Srbije, takođe član SRS, rekao je da su u vreme prošle vlasti manjine imale svoje predstavnike u vladi. "Imali smo jednog ministra i preko njega smo brže i lakše ostvarivali svoja prava i rešavali svoje probleme. To je bilo uvažavanje manjina, a ne pojedinca. Zemlja sa toliko nacionalnosti mora da ih uvažava, jer je na to obavezuju i povelje Evropske zajednice", tvrdi on. L. V.
 
Mae:
Temu si postavio otprilike u vreme dok je na vestima bilo nekoliko izjava predstavnika verskih i nacionalnih manjina u srbiji koji traže sankcionisanje radikalskih prozivki na nacionalnoj osnovi!

И доказао да су такве изјаве наручене од стране познатих центара, и да их демантује понашање СРС.
Успут о који су то конретно представниci "верских и националниг мањина" реаговали пошто су објављена само саопштења Демократског савеза Хрвата у Војводини и касине партије?
 
Radikali su cool

Drze onog Bugarina i jednog Roma, ko malo vode na dlanu...........i samo vice onaj sa silikonima u ustima , Aca Karamela...............imamo mi Bugarina u otadzbinskoj upravi...:):):):):)

Provaljeno, davno..............
 
untouchable:
И доказао да су такве изјаве наручене од стране познатих центара, и да их демантује понашање СРС.
Успут о који су то конретно представниci "верских и националниг мањина" реаговали пошто су објављена само саопштења Демократског савеза Хрвата у Војводини и касине партије?


Vama je uvek sve naručeno.Ko su poznati centri- kakvi su to izrazi, gde si to čuo- reci lepo ime! Mene i danas ubeđuje komšija da za stranku kojoj sam na izborima ja dala glas nije ama baš niko glasao! čovek ne veruje meni kad kažem da sam dala (makar jedan) glas nego tvrdi da je Bush sredio štampanje papirića za izbore!

(Pa si malo zaboravio islamsku zajednicu...)
 
Kohen:
Radikali su cool

Drze onog Bugarina i jednog Roma, ko malo vode na dlanu...........i samo vice onaj sa silikonima u ustima , Aca Karamela...............imamo mi Bugarina u otadzbinskoj upravi...:):):):):)

Provaljeno, davno..............
Има и муслимана, и Румуна, и Мађара... А ја сам упознала и Шиптара и много Горанаца!
 
Mae:
Vama je uvek sve naručeno.Ko su poznati centri- kakvi su to izrazi, gde si to čuo- reci lepo ime! Mene i danas ubeđuje komšija da za stranku kojoj sam na izborima ja dala glas nije ama baš niko glasao! čovek ne veruje meni kad kažem da sam dala (makar jedan) glas nego tvrdi da je Bush sredio štampanje papirića za izbore!

(Pa si malo zaboravio islamsku zajednicu...)

Можеш ли да цитираш саопштење исламске заједнице или даш линк где се оно на сајту б92 налази?
 
untouchable:
ДС може бити забрањена јер је врх странке учествовао у организованој трговини наркотицима.

Ne mogu da verujem da neko moze ovako da lupeta gluposti...... :D :D :D :D

suckmyballs7ve.png
 
Mae:
Pa, daj konačno taj dokaz, čekamo ga godinama čoveče!!!

Па то је позната афера препродаје наркотика који су чувани у трезору комерцијалне банке а Легија је сведочио да је лично учествовао у пребацивању тих наркотика преко Дрине. Вида Петровић Шкеро је потврдила да представници суда, чије је присуство обавезно по закону, нису били присутни при наводном уништавању наркотика.
 
untouchable:
Можеш ли да цитираш саопштење исламске заједнице или даш линк где се оно на сајту б92 налази?


Rekla sam da je bilo na vestima a ne na sajtu- na Vestima studija "B" najpreciznije što znači da će biti i u narednim na toj stanici!

Ako dotle nađem na sajtu, javiću ti!
 
untouchable:
Па то је позната афера препродаје наркотика који су чувани у трезору комерцијалне банке а Легија је сведочио да је лично учествовао у пребацивању тих наркотика преко Дрине. Вида Петровић Шкеро је потврдила да представници суда, чије је присуство обавезно по закону, нису били присутни при наводном уништавању наркотика.

Poznata tebi!

Ja kažem da konačno daš dokaz ti odgovaraš sa- to je poznata afera! Pominješ prodaju a i kad citiraš ljude kažeš samo "prebacivanje"!A posle kažeš kako nije dovoljno da Jugoslav Ćosić nešto kaže da bi postalo istina! Šta ti drugo radiš?
 
Mae:
Poznata tebi!

Ja kažem da konačno daš dokaz ti odgovaraš sa- to je poznata afera! a posle kažeš kako nije dovoljno da Jugoslav Ćosić nešto kaže da bi postalo istina! Šta ti drugo radiš?


хехех - па човек је ПРИЗНАО да је учествовао у трговини неколико стотина килограма хероина, и тако себи обезбедио вишегодишњу робију по том случају. Вида Петровић Шкеро потврдила његове наводе о фингираном уништавању херина у обреновачкој топлани.
То што случај још увек није процесуиран, не значи да се није догодио.
 
untouchable:
То што случај још увек није процесуиран, не значи да се није догодио.

malo drugačije reagujete kad ase kaže da, to što Šešelj još nije optužen, ne znači da nije počinio ratne zločine!

Pogledaj ko je iz te ekipe sa spaljivanjem droge na vlasti trenutno!
 

Back
Top