Teme o Svetskom prvenstvu (PROCITAJ)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Marauder

Elita
Poruka
23.575
Svetsko prvenstvo pocinje za 2 dana. Zbog toga je otvorena sekcija " Svetsko prvenstvo 2006". U njoj se moze samo komentarisati, a postavljanje novih topika nije dozvoljeno.

Otvorena je tema o svakoj grupi na SP kao i tema o utakmicama nase reprezentacije (za sada postoji tema samo o utakmici protiv Holandije, za Argentinu i Obalu Slonovace bice otvoreno kasnije).

Ocekujem od svih clanova da tu i samo tu pisu o Svetskom prvenstvu. Svi topici o Svetskom prvenstvu postavljeni u sekciji fudbal, a ne u sekciji Svetsko prvenstvo 2006 bice izbrisani.
 
68Charger440:
Svetsko prvenstvo pocinje za 2 dana. Zbog toga je otvorena sekcija " Svetsko prvenstvo 2006". U njoj se moze samo komentarisati, a postavljanje novih topika nije dozvoljeno.

Otvorena je tema o svakoj grupi na SP kao i tema o utakmicama nase reprezentacije (za sada postoji tema samo o utakmici protiv Holandije, za Argentinu i Obalu Slonovace bice otvoreno kasnije).

Ocekujem od svih clanova da tu i samo tu pisu o Svetskom prvenstvu. Svi topici o Svetskom prvenstvu postavljeni u sekciji fudbal, a ne u sekciji Svetsko prvenstvo 2006 bice izbrisani.
Ispravan potez moderatora. Posle SP postavicemo anketu: NAJBOLJI MODERATOR !
Ja cu dati glas Tebi. (Nema veze sto si nevidljiv)
 
Pogledajte i ovo:
FORTUNA (Najveca kladionicarska kancelarija u Ceskoj):

SRBIJA I CRNA GORA se pod ovim nazivom prvi put kvalifikovala na zavrsni turnir PS.
Mladi kolektiv iz bivse Jugoslavije spada medju AUTSAJDERE TURNIRA. Posle mnogih godina razocarenja na medjunarodnoj sceni trener Ilija Petkovic je ponovo formirao udarni tim koji je u kvalifikacijama ostavio iza sebe izmedju ostalih i Spaniju. Mesavina mladih igraca sa onim najiskusnijim kao sto su Savo Milosevic, Darko Kovacevic i Matija Kezman daje navijacima sa Balkana nade za neocekivana iznenadjenja. Srbija i Crna Gora su velika nepoznanica na zavrsnom turniru PS u Nemackoj.

Pokazacu im ja AUTSAJDERA i NEPOZNANICU na kladionici. Ojadicu ih!!! Ima sve da tipujem na nas, (ce da vide ko je autsajder...)!!!


A jos i ovo:" Momcad Hrvatske pripada sirem krugu kandidata za titulu!"

Joj bre, gde nas smestise!!!!
 
Kvote:pobednik

Brazil 3.50
Germany 8.00
England 8.00
Argentina 9.00
Italy 9.00
France 12.00
Spain 14.00
Holland 17.00
Portugal 26.00
Czech Rep. 31.00
Sweden 40.00
Mexico 51.00
Ukraine 75.00
Croatia 80.00
Ivory Coast (Cote D'Ivoire) 80.00
Serbia and Montenegro 100.00
USA 100.00
Poland 100.00
Australia 150.00
Switzerland 150.00
Paraguay 150.00
Ecuador 200.00
Korea Republic 200.00
Ghana 200.00
Tunisia 250.00
Japan 250.00
Angola 300.00
Costa Rica 500.00
Togo 500.00
Iran 750.00
Saudi Arabia 1000.00
Trinidad&Tobago 1500.00
 
ЈЕСТЕ ДА ИГРАМО ПОД СТАРИМ СИМБОЛИМА АЛИ МИСЛИМ ДА ЋЕ И НАШ ТИМ И ДИЈАСПОРА КОЈА ЋЕ ДА НАВИЈА ЗА РЕПРЕЗЕНТАЦИЈУ (НЕЗНАМ КОЛКО ЋЕ БИТИ НАВИЈАЧА ИЗ СРБИЈЕ) ДА БУДУ НА ВИСИНИ ЗАДАТКА

УЗДАМ СЕ У Ж И Г И Ћ А
 

Prilozi

  • 13.jpg
    13.jpg
    39,5 KB · Pregleda: 19
  • 1145_srbija_zastava.jpg
    1145_srbija_zastava.jpg
    16,6 KB · Pregleda: 17
  • 2004-dragan-stankovic.jpg
    2004-dragan-stankovic.jpg
    6,2 KB · Pregleda: 17
Ne znam odakle cesima Darko Kovacevic, ali sam gledao na ceskoj televiziji utakmicu sa Holandijom. Ceski komentatori znaju sve o svakom nasem igracu. Ne znam samo odakle vade podatke. Komentarisu nase utakmice kao da su srbi i da prate nase domace prvenstvo! Svaka im cast!!!
 
68Charger440:
Svetsko prvenstvo pocinje za 2 dana. Zbog toga je otvorena sekcija " Svetsko prvenstvo 2006". U njoj se moze samo komentarisati, a postavljanje novih topika nije dozvoljeno.

Otvorena je tema o svakoj grupi na SP kao i tema o utakmicama nase reprezentacije (za sada postoji tema samo o utakmici protiv Holandije, za Argentinu i Obalu Slonovace bice otvoreno kasnije).

Ocekujem od svih clanova da tu i samo tu pisu o Svetskom prvenstvu. Svi topici o Svetskom prvenstvu postavljeni u sekciji fudbal, a ne u sekciji Svetsko prvenstvo 2006 bice izbrisani.
Ostala jedna tema...
 
УЗДАМ СЕ У Ж И Г И Ћ А[/QUOTE]
Ne moze Zigic nista ako ga vezni red ne kljuka loptama. Gledao sam nase protiv Holandije. Mi nemamo vezni red niti igraca poput Rosickog koji treba napadacu da salje prave lopte. I Poborski (djubre jedno) ume fantasticno da pronadje napadaca!
 
grki:
Mislim da nasa reprezentacija i posle poraza od Argentine ima karakter :) :) :) Jedva cekam konferenciju za novinare :) :) :) Kad budu sleteli na aerodrom treba ih lepo ispljuvati, a onda svakog ponaosob za ruku pa u vojni odsek da se vidi ko nije odsluzio vojni rok....

'Ajde malo budi realan....Mogu da zamsilim sta si ocekivao od nasih....Bilo je ocito da oni ne mogu bolje, i da je USPEH sto smo otisli na svetsko prvenstvo....Znam da je bruka izgubiti 6:0, ali je to bilo protiv Argentine, tako da poraz manje boli....
 
Mislim ŠTA REĆI?????? Očekivao sam da ćemo izgubiti taj meč sa Argentinom (iako sam se duboko nadao da neću biti u pravu), ali nisam očekivao ovakav debakl! Izgleda da je sam njihov plasman na ovo prvenstvo VELIKI USPEH ZA NJIH. Mnogo više sam očekivao od ovog tima, bar drugi krug! Al' neće da može. Ništa, PLAVI, svetsko prvenstvo je svake 4 godine, nastavite da TRENIRATE!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top