Srbija i Crna Gora - Holandija - Svetsko prvenstvo 2006. u Nemačkoj

Ova prica je zavrsena i jbg mislim da smo mozda imali kvalitet i da prodjemo kao lideri grupe ali mislim da je mozda covek koji je veoma zasluzan za taktiku u kvalifikacijama zaznuo stvari,petko naravno!

a greske za ovaj mec sam vec objasnio,medjutim nije sve izgubljeno,mi mozemo i do pobede protiv holandije ali samo u sastavu

jevric - gavrancic - vidic - krstajic - dragutinovic - duljaj - koroman - stankovic - P djordjevic( istureno da bude covek zavrsnog pasa) - zigic - kezman, ta prica ima neke sanse i ako ne damo gol do sezdesetog onda vukic je neophodan bar da se proba mozda je on covek zavsnog pasa, on to maestralno radi ali nisam siguran da li je dovoljno fizicki spreman!
 
68Charger440:
Jedino ih Brazil moze dobiti.

Nemacka, Argentina, Engleska ... nista nisu pokazali do sada.

nisam siguran da ce argentina dobiti holandiju hm ali, englezi su opasan tim i bice sve bolji i bolji,videcete, brazil je naravno mnogo superiorni ALIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ne zaboravite jos dva strahovita tima ITALIJU I FRANCUSKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Samo u jedno sam siguran - HOLANDJANI NECE BITI SAMPIONI!
 
osvojice brazil verovatno
jedino mogu da mu pariraju argentina i jebena nemacka koja ce svaku jebenu utakmicu namestiti
englezi ce nesto tu da se guze al ce da ga poduvaju odma sada odma
finale brazil - spanija
spanija seratorska ekipa
sad ce da ih prokenja
angola ce ispasti brzo
cuo sam se sa nekim ljudima
kazu da su dobili dobre pare da prodaju utakmice
meni je zao sto ne igra urugvaj
kad homer gleda na globus pa kaze luk dis kantri ju ar gej - urugvaj
australija nema nijednog autralijanca
jel postoje australijanci kao nacija
inace srbi koji zive u australiji kazu australci a ne australijanci
hrvati ce da ga izduvaju
objavili mi juce u blicu sastav koji sam predlozio da igra protiv holandije
stavio sam dva golmana - jevrica i kovacevica
hteo sam i stojkovica al reko necu
kako neka ekipa moze dati gol kad igra sa dva zadnja vezna
duljaj i nadj
mogo je i dusana petkovica da stavi u tim pa da ih bude trojica
al ovaj se naljutio
kao zajebavali ga
pa pobego kuci
posle optuzio novinare da stvaraju negativnu atmosferu
 
http://www.eurosport.com/football/worldcup/2006/sport_sto903659.shtml

Eurosport:
A first-half Arjen Robben strike was enough for the Netherlands to beat Serbia & Montenegro 1-0 in their Group C match in Leipzig on Sunday.The Chelsea winger ran onto a deft flick from Ruud van Nistelrooy to outsprint Goran Gavranjic and slot the ball home past Dragoslav Jevric.

Robben was the difference between the two sides, his searing pace and surging runs into the box causing constant problems to the Serbian defence.

But coach Marco Van Basten will have cause for concern after unconvincing displays from a number of his players allowed his side to be put under pressure for long periods of the game.

The Dutch controlled the first half, with Robben almost doubling their lead but seeing his thunderous shot saved by Serbia goalkeeper Dragoslav Jevric.

Savo Milosevic had a couple of lucrative efforts from outside the box, but Edwin van der Sar was generally untested in the Dutch goal.

But Serbia coach Ilija Petkovic's decision to bring on Ognijen Koroman just before half-time changed the match around, the midfielder a constant menace to the Dutch defensive duo of Andre Ooijer and Joris Mathijsen.

The Serbs continued to press in the second half and Koroman was only denied the equaliser by a fine diving save from Van der Sar after cutting in from the right.

Robben had a shot flash past the post and Robin van Persie drilled a free-kick across the face of goal, but Marco van Basten will thank his lucky stars that the Serbian equaliser never came.
 
1) Nenad Djordjevic - hm sta da kazem sem da nisam video da je odigrao ovako lose u svojoj karijeri u Partizanu igra odlicno mozda mu nije bio dan ili nemoze da podnese pritisak reprezentativca ali to nije izgovor
2) Savo Milosevic - dali se Petkovic razume u godine je**s ti iskustvo nama to netreba nama treba neko da zabije gol a ne neko ko ima 99 utakmica u nogama.
3) Mateja Kezman - ??????????????????????????????????????????????????
????????
4) Nikola Zigic - Dali on stvarno ide da igra za vice sampiona evrope?? nek decko nauci da kontrolise loptu u nogama a ne samo da glava pa gde pukne da puklo
5) Albert Nadj, Igor Duljaj, Ognjen Koroman, Predrag Djordjevic - Jedine svetle tacke.

0) Ilija Petkovic - umesto da se negde jebavao sa zenom i pricao joj bajke kako ce njen sin da igra u repki mogao je da sedne i razmisli koga da pozove u repku i da mu da sansu da igra od pocetka.
 
Stvarno su me nasi juce razocarali......Izgledali su tromo,i bezvoljno kao da su igrali cisto da im prodje vreme.Kezman i Zigic su me uzasno razocarali,a o Milosevicu i da ne pricam.Svi su bili veoma neprecizni,osim u odredjenim trenucima,a jedino su Koroman i Djordjevic bili brzi i imali su zelju da nesto urade,ali sta vredi kad ostatak tima to nije hteo.......Definitivno se osetio nedostatak Vidica,a i selektor me je zaista iznenandio,nisam ocekivala da nece biti Koromana i Zigica od pocetka utakmice......Nazalost,dobili smo gol zbog nedostatka koncentracije i brzine,mogli smo da izjednacimo,ali ponavljam,svi su izgledali nezainteresovano.......Cestitam Robbenu gol je bio odlican!
 
Ne znam kako neki ljudi mogu da kazu da smo MI dobro igrali. Onih 10 min. presinga nije igra.Nemamo sredinu ,pa preskacemo igru i nista ne uradismo. I sad me muci pitanje : da li je Stankovic profesionalni fudbaler ? Koji bolid... Ni ostali nisu mnogo bolji , Kezman - 0 ,Savo malo bolje, ali sutira kao pocetnik . Odbrana zajedno sa Jevricem je odigrala solidno,ali i oni se gube ,narocito kad osvoje loptu... Koroman i Ljuboja su malo pokrenuli stvari ,ali obojica su na desnoj strani ,dok na lijevoj i sredini nema nikoga (ups Stankovic ) .Nadj i Duljaj djene -djene...Zigic nije mogao ni da dodje do izrazaja....

Sve u svemu pogresna taktika i nezalaganje!!!
Mi jednostavno nemamo igru !

Daj Boze da bude bolje...
 

Back
Top