Пуцањ у празно. И шта сад?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

untouchable

Ističe se
Banovan
Poruka
2.748
Распрдео се Б92, жвалави Југослав сложио још забринутију фацу него обично, Г17 сазвао конференцију за штампу, свих десет чланова је присуствовало, нажалост само њих 5 је стало у кадар, Милољуб зализао косицу, хоће деца да се играју политике, да забрањују странке. Ни мање ни више него Г17 би да забрани СРС. Ееехеееј, прикочи мало, планина је то!
Мене сад занима, шта ћете кад вам и овај напад на СРС пропадне? Куд ћете и шта ћете кад вам се опет покаже колико сте у ствари слаби и немоћни? Чиме ћете онда на СРС? Тому сте хтели да видите у Хагу, СРС забрањену, пораз за поразом за поразом.... И шта сад? :)
 
untouchable:
Шешељ је сам годинама говорио да ће отићи у Хаг чим против њега подигну оптужницу. Борба у Хагу је његов залог за историју.


pa, o tome i pričam. Kad se pominju ostvareni ciljevi radiklane stranke, pominje se dobrovoljna predaja sudu za ratne zločine! Ako je to pohvalno, svaka čast!
 
Fincher:
Untouchable, izbegavaš odgovor.

Da li podržavaš šovinističku organizaciju koja se nije ogradila od reči svog predatvnika u skupštini?

U mom okruženju SRS je danas izgubila dva glasa.

А у мом је добила 5. И шта сад?

То што ти и Југослав Ћосић поновите по 20 пута на сат да је неко шовиниста и даље не значи да је то тако, капиш?
 
А у мом је добила 5. И шта сад?

Naravno da jeste... :roll:
То што ти и Југослав Ћосић поновите по 20 пута на сат да је неко шовиниста и даље не значи да је то тако, капиш?

Nekoga šovinistom može učiniti samo ono što on ili ona rade.
Tu to šta kažem a ili Ćosić nema veze.

SRS se nije ogradila od šovinističkog ispada svog poslanika i zbog toga će samo ona izgubiti.

A ti ako podržavaš takav govor si po mržnji mnogo sličniji ustašama nego bilo ko drugi.
 
untouchable:
Наравно, као што робијање Нелсона Манделе њему самом служи на част више од готово било чега другог.


hehhehdeeh!!! Neverovatno!

uz malo sitnu razliku da Mandelu nije nikada ganjao sud za zločine protiv čovečnosti niti je Mandela pozivao sudije na oralni sex!

Glupa ti je ova tema!
 
Mae:
A što to ti, Antačbl, misliš da si ti relevantniji od Jugoslava Ćosića pa da svi poveruju kako su to stvarno pucnji u prazno jer si BAŠ TI to rekao!?

Не, ја само предвиђам, на основу пређашњих "акција" против СРС, да ће вам и ова пропасти. И питам, уколико тако буде, куд ћете и шта ћете онда, јадни?
 
@ nedodirljivi
Znas sta, ako si imalo pametan, mada ja bas nisam ubedjena u to, trebalo je do sada da shvatis da uopste nije potrebno da vas neko napada, jer vi sami sebi skacete u usta, sami sebe ponizavate, i sramotite se.

Nazalost, sticaj nesrecnih okolnosti je doveo do toga da vi za jako kratko vreme dobijete veliko biracko telo i to vam niko ne spori, ali izgubicete ga brze nego sto mislite.pa nije ovaj narod sisao vesla, pa da ga neko zayebava.


Tiha voda breg roni...
 
Markelja:
U pravu si narod nije sisao vesla, ali ti izgleda jesi. I to celom veslackom klubu.

Могао сам и претпоставити да је такав ниво обраћања врхунац ваше пристојности. Суочени са чињеницама, истинама и реалношћу не остаје вам ништа друго до најпримитивнијег вређања.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top