Grupa F: Brazil, Hrvatska, Australija, Japan - Svetsko prvenstvo 2006. u Nemačkoj

Brazil - Hrvatska 1:0
Olimpijski stadion, Berlin

Australija - Japan 3:1
Fric Valter stadion, Kajzerslautern

Brazil - Australija 2:0
Alianc Arena, Minhen

Japan - Hrvatska 0:0
Franken stadion, Nirnberg

Japan - Brazil 1:4
Vestfalen, Dortmund

Hrvatska - Australija 2:2
Gotlib Dajmler stadion, Štutgart

Konacna tabela:
1. Brazil 3 3 0 0 7:1 9
2. Australija 3 1 1 1 5:5 4
3. Hrvatska 3 0 2 1 2:3 2
4. Japan 3 0 1 2 2:7 1
 
Car Zg:
Španjolci pobijedili golom u zadnjoj minuti! Nije loše, kada napravimo 4,5 zamjena uvijek nam se raspadne igra, a i malo nonšalantno igramo u obrani. Brijem da su nam poništili regularan gol kod 1:0 za nas. Nema veze, jaki smo i opasni (samo mali fond igrač, jedva 13,14). Čak je i debeli igrao dobro :lol:
Prolazimo grupu, naravno s Brazilom


Znaci izgubiste sinoc.......Ja gledala samo do 70-tog minuta........tad je bilo 1:1!A koliki je krajnji rezultat?
 
Brazil i Hrvatska bi trebali da prodju grupu........ali znajuci Balkanski mentalitet neshto se mislim da ce "gastarbajteri" u Australijskoj reprezentaciji da zapnu ko sivonje samo da pomrse racune braci iz "matice",a ni Japanci nisu za potcenjivanje.Brazil se tu izdvaja ali pitanje moze li izdrzati pritisak jer svi od njih ocekuju da melju sve pred sobom......ako prodju grupu mislim da Hrvati ne mogu dalje od ulaska medju osam....a s obzirom da im ekipa vise nije ko pre to bi im bio veliki uspeh.
 
Car Zg:
Brijem=mislim. Ofsajd čist ko suza. Kranjčarov udarac glavom je prošao crtu cijelim obujmom (tako mi se čini). Ma i nije toliko bitno, sad počinje pravo. Sretno vam bilo!


nema sanse da je presla liniju, ti slusas ciru blesavoga sta prica. uostalom, nije ni vazno.
sretno i vama bilo, trebace vam. (a nama pogotovo)
 
Brazil je veliki favorit u ovoj utakmici. Hrvatska je vjerojatno najnepredvidljivija repka na turniru, jer igra dosta ofenzivno (za razliku od vas, Poljaka, Šveđana...). Može nas spasiti samo činjenica da su se Brazilci dosta zayebavali na pripremama, pa bi na startu mogli ući slabije (ko i obično). Najveći problemi su Pletikosa (nesiguran, upravo očajan na centaršute) i Kranjčar (nemoćan, 10 dodira s loptom po tekmi). R. Kovač, Srna i Pršo najjači aduti...
 

Back
Top