oko odabira igre

Murder

Obećava
Poruka
98
imam jak komp. 1 gb rama, 512 graf. 3500+ procesor itd. komp je stvarno extra!!!!
samo neznam koju igru da igram !!!!
trazim samo malu pomoc oko odabira igre, nezanm sta da kupim, koju igru da igram preko raspusta !!!!
volim sve zanrove !!!! STA VI MISLITE, STA DA SE KUPI !???
 
HALF LIFE 2 NE SMES DA PROPUSTIS!!!! Sve ove iznad mozes da poslusas,sa tim sto kada vec imas dobar komp ne moras da se patis sa starijim igrama, ali HALF LIFE 2 nije za propustanje! Pogotovo ako nisi siguran!
 
Murder:
imam jak komp. 1 gb rama, 512 graf. 3500+ procesor itd. komp je stvarno extra!!!!
samo neznam koju igru da igram !!!!
trazim samo malu pomoc oko odabira igre, nezanm sta da kupim, koju igru da igram preko raspusta !!!!
volim sve zanrove !!!! STA VI MISLITE, STA DA SE KUPI !???

pa kad si tu tj takvu mashinu kupio a ne znas sta ces sa njom tj sta da se igras ,sto je najbezveznije,VOLIM SVE ZANROVE, a ne znas sta ces !!!!? / nebuloze !!! bre

ps. prodaj ti tu mashinu da te ne gnjavi previse! a na raspust idi negde na more sa devojkom/zenom/porodicom ............... i stvar resena !!! :))
 
Daj bre covece kakvu masinu imas artiljeriju :D

Ja se patim sa ovom mojom jedva igram GTA,Heroes V,WOW.

Ja da sam na tvom mestu uzeo bih WOW naravno,Obivilion,Heroes V,Sims 2 sve delove,Rise of Nations,Black & White 2...


Ma jebi mu kevu ozmi sta ti se igra da imam masinu ko tvoju ne bi mogao da udjes od igrica kupuj sta ti se igra ili pozajmi od druga.


Ne mogu da verujem e "Ne znam sta da igra":D:D:D:D:D:D sa takvom masinom igraj sta oces
 
Murder:
imam jak komp. 1 gb rama, 512 graf. 3500+ procesor itd. komp je stvarno extra!!!!
samo neznam koju igru da igram !!!!
trazim samo malu pomoc oko odabira igre, nezanm sta da kupim, koju igru da igram preko raspusta !!!!
volim sve zanrove !!!! STA VI MISLITE, STA DA SE KUPI !???


Moze jedno pitanje:Koju ti imas graficku sa 512 ram? Nisam znao da ih prodaji...
 

Back
Top