Zene i devojke...

Cudno je to.....

Nekada se (kod Rusa) smatralo OK ako zena ima male brcice :shock: :shock: :shock: Da ne govorim o dlakavim nogama ili o meckici!!! :? :? :? :?


Valjda je, bar kada je mackica u pitanju, doslo do toga da je lepse ( a svakako cistije i sve ostalo) ako se mackica vidi da se ne zaklanja suma!!!

Ali i noge......

Nisam pametan.... :confused:
 
Inace interesantno mi je ......

Kada sam bio nevim i kada sam nasao prvu devojku, nije mi smetalo nekad ako ne izdepilira noge ili tako nesto. To mi ni najmanje nije kvarilo utisak, ali danas.....

Da vidim dlakave noge, ili mackicu :?:?:? Fuj!!!
 
SerbianPilot:
Svi znamo da ranije zene se nisu depilirale (brijale) a sada pocetkom 90-tih zenu su pocele sa novim imidzom a to je brijanje.
...zasto je doslo do tog naglog menjanja imidza u svetu i kod nas malo kasnije.


zato shto islam uzima primat (:

ma jok mislim glupo ti je pitanje...zashto je takav imidz?...pa mislim zashto su stavljale nojeva pera na sheshire kad izledaju ko klovnovi?...to je jednostavno imidz...mada...samo obrijana vagina je prava vagina...dlake smaraaaajuuuu...
 
Žene i devojke odavno depiliraju noge,ali ono što sam primetio u zadnje vreme je oblikovanje i potpuno brijanjestidnih dlaka,naroćito na nudistićkim plažama.Voleo bih da mi neka dama kaže dali to rade iz mode ili egzibicionizma.Meni lićno to ne smeta jer na te plaze idem iz lićnog zadovoljstva i ne obraćam pažnju na to.
 

Back
Top